• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

20. listopadu 2013 
Lenísku pááááá hezkej víkend a dík :wink:
26. zář 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
terci,rapid jsem měla já a // my ukázal :slight_smile:
26. zář 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
rapid nevychází, to se potvrdilo i mý kamarádce. byl negativní, zatímco mamatest pozitivní a fakt byla těhotná
26. zář 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyy... už dost prosím :grinning: zejtra mám mrchu jak vyšitou, uvidíte.
26. zář 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, a sežrala jsem Kofilu :slight_smile: a je mi hned líp
26. zář 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo jsem to četla, nevyšlo to? Taky mi bylo divný, že mám pořád vysoký teploty, pamatuješ? A sama ty a další "jarňačky" jste moje pocity popsaly jako těhu. A ono bylo :dizzy_face: . Ti říkám, nevzdávej to dokud MS nepřijde :angry:
26. zář 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaři jak říkám, dokud nebudu mít jistotu, neuvěřím :grinning: Třeba zejtra teplota zas klesne a bude vymalováno. Ale budu to sledovat, neboj a dám vám vědět, všem, kdyby něco, a možná že i kdyby nic. A nebo jedné z vás, která to sem napíše :wink: Domluveno? :wink:
26. zář 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
už tě necháme jo? ať nám z toho nezblbneš :frowning2:
a dej vědět, někdo to sem písne

nezbyla kofila i pro mě? sice mám plný bříško ale něco bych zobala
26. zář 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačenko strašně ráda bych se o Kofilku rozdělila, ale přihlásila ses pozdě, už je u mě v bříšku, a celá, ani drobeček nezbyl :grinning:
26. zář 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to neva, já bych si stejnak radši dala lipo. Takový to kyselý, jak ono se to jmenuje......... Ksichtíci :grinning: mňam. No v případě nouze klidně i Ovocné čočky nebo Besipky. To je fuk. Miluju lipa :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak ty taky můžu Ksichtíci jsou moc kyselý, ale čočky a lipa těch můžu jíst na kila :grinning:
26. zář 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hooj,sem musel pracovati :rolling_eyes:

já se teď pustila do slunečnicových semínek v barevné čokoládě :dizzy_face: mňam :dizzy_face:
26. zář 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jit... to jsem nevěřila Kačce, že to existuje, ale včera jsem je viděla v krámu na tydle vlastní voči, akorát mám doma ještě zásobu normálních, tak si je koupím příště. Prej jsou hrozně zdravý před početím...
26. zář 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou výbroný..ale nevim jestli i ty v čokoládě :grinning:
26. zář 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky mušim pracovati ale se mě nechce... pátek odpoledne a já mám vždycky nejvíc práce, to je k vzteku...
26. zář 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně a kachně se nevěří :angry:
to jsem si mohla myslet :angry:

holky :grinning: když počít tak klidně i s čokoládou :grinning: :grinning:
26. zář 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kač náhodou něco pravdy na tom asi je, proč by jinak se říkalo, že je čokoláda lepší, než sex? :grinning:
26. zář 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
terci,taky mi přijde, že nejvíc práce je v pátek :rolling_eyes:
26. zář 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
berušky,krásný víkend,mažu domuu,tak paaaaaaaa :slight_smile:
26. zář 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Míšo porodíš čokoládovýho zajíčka :grinning:

čauky krásný víkend Jiti
26. zář 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti papapa v pondělí :wink:

Kačenko já jdu makat ať tu nemusím nocovat, mám toho moc moc moc, tak papa a já se kdyžtak o víkendu ozvu a dáš sem zprávu, kdyby něco?
26. zář 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
určo paaaaaaaaaaaaaaaa
26. zář 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ahooooooj a užijte si sluníčkovej víkend :slight_smile:
26. zář 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teď jsem vás dočetla.

Míši, nechtěla jsem tě nahlodávat, ale já mám s testem Rapidcler špatné zkušenosti. Když jsem si udělala Mamatest, druhá čárka tam byla, byla slabá a já chtěla mít "jistotu", koupila jsem si Rapiclear a tam nebyl ani ťuk, ani náznak, prostě nic. Druhý den byl Mamatest zase pozitivní a vidíš, jsem těhule.
Takže fakt dokud nemáš MS, není nic ztraceno :wink:
26. zář 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky Péťo

to jsem říkala taky, že rapidclear blbne, i mojí kamarádce // ukázal mamatest a rapid byl čistej :unamused:
26. zář 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu pozdravit, jak se všechny při pátku máte. Já bohužel ne moc oky, v týdnu jsem se dozvěděla, že moje mamka i babička i strýc jsou všichni nosiči mutace genu pro cystickou fibrozu, což jsem se dozvěděla až ted,protože strejda se s mamkou nestýká a když se dozvěděl o mém těhu volal jí at se nechám vyšetřiu že je možný přenos i na mně. No a manžovo táta má zase onemúcnění slinivky a je taky nosič tohoto genu takže doufam že to manža nemá taky, jinak budu mít vážně o miminko strach. Bratrangc se s tím narodil a víc jak 30 let se prý nedožije. Takže mi začíná série vyšetření což mi vůbec netěší.
26. zář 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:astonished: no nazdar! co to je za gen probůh? to jsem nikdy neslyšela :astonished:
26. zář 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím nějaký gen který když májeden rodič, je 25% pravděpodobnost onest onemocnění dítěte cystickou fibrozou, kdyžho mají oba, je tam 50% pravděpodobnost onemocnění. Tak uvidíme, každopádně tohle vyšetřují jen v Praze v Motole a prý jsou schopni v těhotenství ještě húdně věcí ovlivnit naštěstí :pensive:
26. zář 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi se zeptám blbě, ale co je to Cystická fibroza?
Já jsem to nikdy neslyšela.
26. zář 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš to jsou mi ale choroby :cry: ty jo chudák máma, která přežije své dítě :cry:

taky nevím, co je to za nemoc, ale zděsila mě už věta, že se nedožije 30. narozenin :cry:
26. zář 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek