Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

strouzek
26. zář 2008

ahoj holky, jejda co to je za smutné téma ☹

kacenka25
26. zář 2008

no jo no, ono toho je na světě tolik!!
čau strouzku

strouzek
26. zář 2008

ahoj kači co ty těhulo co tak děláš při pátečním odpoledni? my byli na oběd a na hřbitov zapálit svíčku celkem mě to unavilo lehla jsem a spala snad 3 hodiny

kacenka25
26. zář 2008

pracuju 😠 chjo
unavená jsem taky, spinkala bych 😔 ale venku je tak krásně, že mi to je až líto

petis
26. zář 2008

Já jsem po dnešním běhání taky unavená.
Už tu jsem u TV v pololehu, asi zalehnu úplně ... na 18:30 jdeme na pokec ke známým, tak ať jsem fit 😉
Pa pa a kdybych už tu nebyla, tak KRÁSNÝ VÍKEND VŠEM !!!

strouzek
26. zář 2008

peti tak páček

kači ty chodíš ještě do práce? já myslela že už jsi doma, dneska zase vypravuješ autobusy co? u nás bylo krásně dopoledne ale teď je zataženo tak na déšť

kacenka25
26. zář 2008

pa pa pa Petis

ne, strouzku, minulý pátek už jel poslední autobus. Teď bude na chvíli klid. Ještě pracuju 😎 Tady je teda jak na jaře.

kacenka25
26. zář 2008

nikde nikdo jo ☹

misa.ottovka
26. zář 2008

Strouži ahoj moc ráda tě tu vidím
😉 Kači do kolika ty vlastně pracuješ? Huš domů užívat volna 🙂

strouzek
26. zář 2008

huž jsem tu koukala jsem na net jaký koupím manžovi zas vitamíny, my to všecko rozdali nebo vyhodili 🙄 takže znovu musím nakoupit vitamínky pro manžu pro mě kontryhel ted piju ženský ale po první menzes najedu jen na kotryhel jeřáb ptačí už mám koupený

misa.ottovka
26. zář 2008

Strouži a co ten Wobenzym pořídíš?

strouzek
26. zář 2008

jj ten mám doma ale neberu ho podle návodu je tam návod třeba sníst denně 30 - 40 tablet, to jako nezvládám tak jím ráno tři, dopoledne tři a večer 4 tablety

strouzek
26. zář 2008

jinak tělesně se cítím fajn špiním jen malinko takže nosím akorát slipovou vložku, snad mrcha přijde normálně po 28 dnech a pak se vrhnem na snažení

tercie
26. zář 2008

Ahoj holky, já trčím ještě v práci, nemám hotovo ☹

Marti po 28 dnech asi moc nedoufej, chodí na konci šestinedělí, mě přišla na den přesně. Jsou i výjimky, ale aby ses na to neupla 😉

strouzek
26. zář 2008

no já co načetla tak záleželo na stavu jaký měli po revizi a taky jestli býval cyklus předtím pravidelný, já ho pravidelný měla jak hodinky a taky jen slabounce špiním a to jak jsem četla holky které po revizi špinili nebo krváceli jen slabounce většinou dostali ms zhruba v čas ale holky které po revizi krváceli hodně a dlouho tak se jim cyklus prodloužil. tak snad se dostaví včas.

misa.ottovka
26. zář 2008

No kdyby totiž mrcha chodila normálně tak by se asi tělo nestihlo hodit do normálu. Každopádně až dorazí stroui mrha, takto bude určitě ta nejradostnější mrcha,jakou jsi kdy dostala, protože tělo začne zase fungovat jako normálně 😉

tercie
26. zář 2008

Já po revizi špinila jen den, a předtím jsem cyklus měla taky pravidelnej, po 28 dnech. Mě doktor přímo řekl, že ji dostanu do šesti týdnů... no a přišla přesně na den ten šestej týden po revizi. Ale každá to můžem mít asi jinak... Třeba ti zrovna přijde dřív a budeš znovu těhu, ne jako já, já tu budu trčet jako snž a vy už budete slavit všechny první narozeniny miminek... ☹

tercie
26. zář 2008

Míši myslím, že asi záleží, jak moc tu dělohu očistí, oškrábou, a pak za jak dlouho stihne sliznice zas dorůst... Ale v tom máš pravdu, byla to první mrcha, na kterou jsem se těšila, jak na vánoce, fakt.

misa.ottovka
26. zář 2008

No já jsem sice na revizi nemusela, ale v dubnu jsem měla hned napočátku (asi 5-6tt)taky zamlklý potrat,bolesti při krvácení jak blázen, mrcha 14 dní, a paní MUDr. usoudila že revize nutná nebude a že se můžeme začít hned snažit. Na bolesti jsem si prý měla vzít Ibalgin 😖 Pak jsem měla další mrchu 10 dní, bolestivou a silnou jak prase, další cyklus taky, a cykly se mi upravily až tak po dalších třech měsících a pití kontryhelu.

strouzek
26. zář 2008

jj i já se na ní těším mě právě řekli i doktoři že kdy dojde mrcha záleží na průběhu po revizi že když budu krvácet dlouho bude se i sliznice dlouho obnovovat ale že jestli nekrvácím a nemám problémy je velká pravděpodobnost že přijde za 4 týdny. takže piju i ženský čaj kde je kontryhel aby sliznice hezky narostla a brzo se vyloučila snad to pomůže. doufám že se brzo podaří znovu, tercie vy jste se snažili hned nebo jste čekali?

tercie
26. zář 2008

Miško tys měla taky SP? To ani nevím... ☹ to je mi líto, ale tentokrát to vyjde 😉

Marti my se začli taky snažit hned... těšila jsem se, jak do toho do tří měsíců vlítnu, a prd, už se budem snažit teď šestej...

Holky jakou máte zkušenost s tím kontryhelem? Mě totiž vždycky prožene, musím po něm hned na záchod :-P

strouzek
26. zář 2008

míšo jj to si pamatuju že si v dubnu měla ten problém ale já myslela jen že se mimčo neudrželo. no mě se stalo v květnu že se embryo nechytlo ale to jsem začala krvácet jen o den dřív než měla přijít mrcha, kdybych nedělala testy tak to nevím, odešlo to s mrchou a v poho. teď jsem už byla ofic. těhu a zamklý byl v 8 tt ale tím že se to zjistilo až v 11 týdnu tak kvůli toho jsem začala strašně krvácet ale jak mě dovezli ze sálu už nic jen pár kapiček a spíš špinění. asi mě vyčistili pořádně, čekala jsem jak budu ještě krvácet takže vložky nakoupený ale místo toho jsem šla koupit akorát slipový.
jinak kontryhel s tím mám dobré zkušenosti když jsem ho nepila tak nic pak jsem to flákala ale jakmile jsem ho začala pít fakt poctivě do té ovuli tak jsem otěhotněla. jinak ale když jsem ho nepila vůbec byla mrcha slabá ale když jsem ho pila víc tak mrcha byla silná i na provlhčení při sexu jsem to poznala když jsem ho pila nepotřebovali jsem navlčovat, takže já ho budu pít znovu bezpodmínečně. s tím proháněním no nevím a nepiješ ho nalačno?

tercie
26. zář 2008

Na obalu píšou, že je na trávení, střevní obtíže a na obtíže při menstruaci, no tak mě asi působí spíš na ty střeva, no 😀
Marti taky jsem měla nakoupeno vložek, a pak jsem je rozdala, protože normálně to nepoužívám, jen slipky.
Zkusím se podívat někde v prod. s čaji jestli nemaj namíchanýho něco spešl pro budoucí snažící se matku 😀

Holky mám hotovo, konečně razím dom. Cejtím břicho a záda, mrcha je zřejmě na cestě, aspoň konečně snad budu vědět, na čem jsem. Tak pápá a užijte si hezkej víkend.

😉

jitie
26. zář 2008

terci paaaaaa,ježiši takhle dlouho v práci 😲

strouzek
26. zář 2008

tercie a kdy budeš testit jako? já jsem na tebe zvědavá 😉 pro mě jsou vložky strašný utrpení nomálně nosím jen tampony a akorát na noc si při mrše vemu vložku a teď nosím obyč kalhoty a vlložky no co vydržím to musím si ty mrchy vychutnat pak se jich dlouho nedočkám páč budu těhu 😵

kacenka25
26. zář 2008

čau berunky 🙂
jak jsem psala, že jsem unavená jo tak jsem se teď probudila 😀 po pátý hodině na koníku nikde nikdo tak jsem to vypnula a vytuhla 😀 teď jsem zblblá. měla jsem v celém bytě otevřená okna, abych vyvětrala, teď jsem promrzlá na kost fuj

jitie
26. zář 2008

ahoj kačí 🙂
ježiši hlavně nám nezmrzni!!!!!to já se půjdu zachvíli umýt a koukat na telku..původně sme chtěli jít na pivo,ale teď se nám nikam nechce 😔

kacenka25
26. zář 2008

musela jsem do sprchy a honem do župánku zahřát se 😀
holky to jsem jouda co? manža je taky na pivu, jsem tu celý odpo sama. teda já se spánkem 😀 😀 😀 😀 😀
na co jdeš koukat? mě dávají oblíbený film - Jeho fotr je lotr, na ten se těším, to je sranda

jitie
26. zář 2008

kačí taky na to budu koukat, moc se mi to líbí 😀
lehnu si do postýlky a budu u toho papat brambůrky 😀

musim pověsit prádlo..zachvíli jsem tu 😉

kacenka25
26. zář 2008

jasně počkááááááám

tak brambůrky bych si dala taky, jeeeee na ty mám chuť, ale my žádné nemáme, já jsem je nekoupila 😢 ale máme popcorn, koukám 😀

já jsem sice prádlo do pračky dala, ale nezapnula a teĎ jak jsem usnula, tak jsem to prádlo chtěla vyndat a ejhle ono se nevypralo 😀 😀 😀 ty jo mě se dneska daří.