Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

jitie
1. říj 2008

peti, tak si lehni ráno a spi jak dlouho chceš, nikdo tě nehoní 😉
na tohle se už moc těším, budu se pořád jen válet 😀

v Praze je zataženo,zaitm ještě neprší,ale asi to dorazí..

petis
1. říj 2008

A kdo za mě uvaří? 😀
Já ráno ležím dlouho, to si užívám 😉

tercie
1. říj 2008

Kač už nemá hlavičku v pánvi? Tak nevím, ale doktor zřejmě ví, proč to říká 🙂

Holky mě je z toho počasí taky blbě ☹
Včera jsem si otevřela lahev vína, vypila jsem půlku a odpadla jsem, a dneska se mi nechtělo vstávat. Já měla bejt medvěd... Na zimu usnout a byl by klid.

petis
1. říj 2008

U nás strašně fouká a poprchává, fůj !!!

eximka
1. říj 2008

ahooooooooj holčinky 😀 😀 😀

lehna
1. říj 2008

Peti, já dneska tak nějak blbě spala☹

Eximko čáááááááuuuuuuuu, no že se taky ukážeš 😀

eximka
1. říj 2008

ahojky no měla jsem ted menší trápení ale už jsem dobrá

lehna
1. říj 2008

copak copak?? Nikolka zlobí?

jitie
1. říj 2008

ahoj exi

peti, jéé ty si kuchařka 😀 to já bych se vyprdla i na vaření 😀

lehna
1. říj 2008

já vařím jen když se mi chce, manžel teplé večeře nevyžaduje🙂. chodí z práce v půl 6

tercie
1. říj 2008

Exim ahojky, copak se stalo? 😨

lehna
1. říj 2008

už tu zas není☹

strouzek
1. říj 2008

jé tady to jede nestíhám

jinak ahoj holky

lehna
1. říj 2008

ahoj Marti,
už chodíš do práce,že? jak se vede?

jitie
1. říj 2008

exi copak se stalo???? 😲

eximka
1. říj 2008

ale byly jsme s přítelem na prodloužený víkend u jeho tatínka ve Strakonicích, byla tam pout tak jsme se jeli podívat a potěšit, jenže jsem si ze sobotu na neděli asi špatně šlápla a něco si udělala s pravou nohou, v neděli ráno jsem se vzbudila a nemohla skoro chodit, tak mi nožku ledovali, dali do stahovacího obvazu a vyrazily jsme asi v 1 na pout vzala jsem si berly že tý bolavý nožce ulevím, no ale asi jsem se hodně namohla, je pravda že chůze o jedný berly není nic moc, hodně jsem se unavila a nemohla skoro dojít domů, no tak jsem se odpoledne natáhla a odpočívala ale asi v 7 večer mi začali hrozný křeče do levého podbřišku tak jsem si šla lehnout do postele a snažila se usnout jenže to vůbec nešlo nakonec mě musel přítel odvézt do nemocnice v 11 večer protože se to už nedalo vydržet, tam si mě samozřejmě nechali ale dali mi jen prášek na spaní s tím že po něm usnu a prospím celou noc
ale v 1 v noci jsem ještě nespala tak jsem se zvedla z postele a šla na záchod jenže tam jsem se pozvracela a najednou viděla všude kolem sebe hvězdičky zavolala jsem sestru protože jsem měla strach že omdlím, sestra mě dovedla na pokoj a přinesla kapačku, naštěstí se mi po ní ulevilo takže jsem asi ve 3 usnula vyčerpáním, no a ráno mi vůbec nic nebylo, cítila jsem se zase jako každej den jenže si mě tak chtěli ještě nechat, 250 km od domova, poprvé v nemocnici, přítel potřeboval domů do práce, tak jsem ani nevím jak podepsala revetz a přítel mě převezl domů do nemocnice, pan dr. nic nenašel prý jsme obě v pohodě, musím jen odpočívat a polehávat 🙂
jo a poslal mě na chirurgii s tou nožkou tam mi řekli to samé
takže jsem to měla nakonec veselý ale naštěstí jsme obě v pohodě a je mi už dobře

tercie
1. říj 2008

Jé exim to je teda štrapáce, ale konec dobrý, všechno dobré viď? To je fajn že to tak dopadlo 🙂

lehna
1. říj 2008

jéžíš, tak ještšě že tak Teri. Tak odpočívej odpočívej ať se nožka co nejdřív zahojí.

eximka
1. říj 2008

jojo holky všechno je v pohodě, ale už vím jak se některé z vás cítíly když měli komplikace, já myslela že umřu bolestí, že to snad nemůžu ani vydržet a jen chtěla at už to trápení skončí naštěstí jsme to obě zvládly ale bylo to hrozný

lehna
1. říj 2008

jste holky silné a šikovné,že jste to zvládly. to je super.

petis
1. říj 2008

Jejda, Teri, hlavně že jste oba v pořádku !!!
Buď moc opatrná 🙂

Jit, kuchařka ani ne, popravdě už mě to někdy neba, ale něco jíst musím, kor když jím za 2, tak bych moc odbývat neměla, ale flákám polívky, ty vařím jen někdy. Manža jí v práci, ale když vařím, tak nechci, aby tam chodil, raději ať jí doma.
Teplé večeře, to ne, to já nepraktikuju 😝

jitie
1. říj 2008

exi 😲 hlavně, že je všechno v pořádku 😉

eximka
1. říj 2008

holky jste moc hodný já se o ní moc bála ale už je to oki, jinak přítel je ted žena v domácnosti přitom teda chodí i do práce, včera věšel prádlo a dělal běžné domácí práce, chichi já seděla na gauči a hrozně se tomu jak to prádlo věší tlemila, škoda že jsem ho u toho nezvěčnila to vám totiž byla taková psina

eximka
1. říj 2008

dneska vaří k obědu kuřátko s těstovinama tak jsem zvědavá jak se mu to povede, já nesmím nic ani umýt nádobí, ale to jsem teda ráno musela umýt nemohla jsem se na to koukat 😀

petis
1. říj 2008

Tak to máš pěkně zařízeno, teri !!
Jen se nech pěkně opečovávat, kdo ví, kdy se to bude opakovat 😉

eximka
1. říj 2008

no právě taky si říkám, asi o nás musel mít velkej strach protože prý nemohl vůbec spát pořád mě pozoroval zda dýchám a usnul jen když jsem chrápala je tak sladkej 😀

tercie
1. říj 2008

Taky se můžu potrhat, když můj drahý dělá nějakou mou práci... akorát že to není moc čast, vlastně skoro vůbec... Vyluxuje na vánoce a pak mi to předhazuje celej rok, že přece luxoval a všude se tím chlubí, že na vánoce luxuje. Prdlouš :-P

eximka
1. říj 2008

holky včera jsme trošku nakupovali a chtěli jsme koupit nějakou vaničku, líbilo se mi od CAMU vanička s takovou kovovou konstrukcí která se přidělá na vanu ale komplet vyjde asi na 2000,- což mi přijde krapet moc
nakonec jsem včera brouzdala po netu a našla jednu super věc je to vanička onda evolution a vyjde to asi na 1200 kč(nejlevnější internetový obchod) a má docela dost vychytáve tady máte odkaz mrkněte a prosím co si o tom myslíte ?
http://www.i-kram.cz/50-Koupani-a-hygiena-Vanic...

eximka
1. říj 2008

tercie to jsou celý chlapi ale když něco udělají tak to slyšíme hodně dlouho to máš pravdu, to ted bude všude chodit a bude říkat jak mi pomáhá

tercie
1. říj 2008

Exi to je šikovná věc ta vanička, já bych do toho šla... 😉