Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

luckamb
autor
1. říj 2008

Ahoj Luci

luckamb
autor
1. říj 2008

Holky jdu na oběd, takže dobrou chuť všem kdo jdou taky 😉

tercie
1. říj 2008

Já se z oběda vrátila, měla jsem jen polívku, a mám tu súši tak se dojím, udělám si k tomu čajík 😉

petis
1. říj 2008

Luci, ptala ses mě, co budu vařit ... tak takové bramborové bochánky plněné sýrem a salámkem alá co dům dal 😉
Za chvíli už budu mít hotovo a papkat 😉

tercie
1. říj 2008

Peti to zní zajímavě, jaký na to děláš těsto?

lucasaerik
1. říj 2008

jejda holky tak hezky jste byly rojeté a ono to nějak upadlo...všichni jste na obídku?
Petis a jak to vaříš holka? 😵

petis
1. říj 2008

Jé holky, to je jen taková rychlovka, ideální, když vám zbudou uvařené brambory - já je vždy najemno nastrouhám, dám tam vajíčko, ochutím vegetou nebo na co mám chuť a plním podle toho, co mám doma.
Třeba dnes to byl tvrdý sýr, salám a zbytek kuřecího masa. Pak z toho udělám "bochánek", obalím ve strouhance, aby to drželo a buď to šupnu na pánev nebo do trouby.
Dnes jsem to dělala na pánvi, v troubě je to super třeba naplněné mletým masem a posypané sýrem.

lucasaerik
1. říj 2008

hmmm ty jojo to musím, zkusit...to neznám čoveče...a to jen ty brambory nastrouháš a hodíš tam vajo?...ani mouku nedáváš? 😉

petis
1. říj 2008

Mouku nedávám, měla jsem ty brambory takové hodně masité, tak nebylo třeba.
Vždycky zkusím, jestli z toho jde "hňácat", pokud jo, tak tam není třeba nic dávat.

lucasaerik
1. říj 2008

holky tak jsem se byla informovat na ty vycházky když jste v PN...docela zajímavý poslech 😵

petis
1. říj 2008

A co jsi zjistila? Povídej ... to mě zajímá.

lucasaerik
1. říj 2008

no takže lékař není vázán žádným zákonem...těch 14 dní úplně bez by ještě brali (radila jsem se s několika lékaři) ale nechápou nějaké omezení vycházek...prý ba naopak, je prý hloupost se řídít nějakým striktním nařízením v našem stavu, když zrovna by ti doktorka napsala určité hodiny a tobě prostě nebude pár dní v tuto dobu dobře, a to jako pár dní nepůjdeš ven?...takže bychom měli dostat to neomezeně a vyjít ven zrovna když je ti dobře měli bychom mít přiměřený pohyb ve formě procházek atd...což řídit se nějakým daným časem je v našem stavu blbost když se pocity mění rychel (známe to že holky), ale hlavní je že lékaři žádnou vyhláškou, zákonem nejsou svazování, (já si ymslela že ano, když mi Mudr řekla že víc jak 2x2hodiny denně mi napsat nemůže), záleží to na lékaři jak to vycházky napíše...tykže klidně prý si mám dupnout, a chtít neomezně...je to prý nelogické nás něčím omezovat... 😵 docela mě potěšily, já jdu tedy k mudr až 17.10. takže uvidím jak budou argumentace zabírat..ale rozhodně se ozvu, jelikož mi to příjde na palici....prostě se nehodlám nechat omezovat 😵

jitie
1. říj 2008

ahhoojj 🙂
má, hodně práce 🙄

petis
1. říj 2008

Téda ... a když si "dupnu", nebude se na mě Dr. dívat jako na nějakého chytrouše a příště se na mě dívat skrz prsty? No snad ne.
Máš pravdu, je to logické, abychom mohly jít ven kdykoli a ne jen v přesně stanovenou dobu.
Já jdu k Dr. teď v pátek, tak jsem zvědavá, jak pochodím 😉

lucasaerik
1. říj 2008

no musíš to udělat tak že prostě jsi to nepochopila proč bys měla být vázaná když prostě ti nebývá zrovna moc pravidelně nevolno atd...a že ho žádný zákon nesvazuje...musíš diplomaticky 😵 ...věřím že se ti zadaří... 😉

luckamb
autor
1. říj 2008

jsem tu s plným bříškem 😀 😀 😀 😀

lucasaerik
1. říj 2008

a tak že chodíš na předporodní kurzy a nelze to stihnout za 2 hodiny...a z nemocnice se ti přeci nepodřídí...nebo kam chodíš...atd...určo to obkecáš..já mám tolik argumetnů namyšlených..snad mi to vyjde... 😵 protože si neumím představit být 2 měsíce odkázána na nějaké 2x2hodiny denně..to se můžu jít odstřelit 😠

lucasaerik
1. říj 2008

pet nebo se ho zeptej z jakého důvodu ti chce napsat takto vycházky že by jsi ráda věděla důvod...tím asi začnu i já náš rozhovor s Mudr...ale já mám zase naštěstí štěstí že mám prořízlou hubu a jen tak se nezaleknu...a zase říkám líná huba holé neštěstí...a zatím se mi to vyplácelo... 😉 říkej si za zkoušku nic nedáš

lucasaerik
1. říj 2008

luco a copak jsi si dobrého dala?... 😵 nějakou mňamku?...a co jak jsi doppadla z novým gyndařem?..možná jsi to psala ale to víš já zase tak často nezavítám 😵

petis
1. říj 2008

Dík za tipy, Lucas 😉
Já mám prořízlou pusu jak kdy, s tím předporodním kurzem je to dobrý nápad, jak říkáš, budu to muset nějak obkecat. A i kdyby, tak doufat, že prostě kontroly nechodí 😉
Jo, to nějak půjde, teď jsem nažhavená, že bych mu v poho řekla cokoli 😎

Budu končit, za chvíli mám manžu doma, dnes jedeme ještě něco dokoupit k radiátorům a pak ke strejdovi. Možná se ještě ukážu k večeru.

Pa pa 🙂

lucasaerik
1. říj 2008

jasan, budu na tebe v pátek myslet a pak písni jak jsi dopadla..já myslím že to zvládneš, minimálně ti napíše alespoň o pár hodinek více...doufám..když ne neomezeně..však uvidíš..tak se zatím patruj..a já se taky modlím aby kontrola nedošla..bo by mě asi trefilo a nevím jak bych to obkecala...

luckamb
autor
1. říj 2008

Luci: měla jsem omáčku s těstovinama a s vepřovým plátkem, bylo to výborný. JInak k novému dr. jdu v pondělí v 10,10 tak na mě mysli 😉

lucasaerik
1. říj 2008

no to víš že jo, snad tady tento bude lepší a poradí ti co a jak, a nenechá to už tak..jelikož se opravdu už snažíte dlouho a nic...minimálně by Vás mohl poslat na nějaké vyšetření ať víte jestli se jen prostě nemůžete trefit do toho správného okamžiku nebo se něco někde dějeja a začít to řešit rychleji...
Já měla rajskou a těstovinama a karboš...mňamka..taky...jsem přecpaná 😵

luckamb
autor
1. říj 2008

NO tenhle měsíc je to rok co se snažíme. A dělala jsem i ovu test a byly tam // a stejně prd. Jsem na to zvědavá, ale upřímně mám z toho i trochu strach. Hlavně z toho aby mi taky neřekl, že je ještě brzy a tak. Ale mluvila jsem s Musilkou (ta k němu chodí) a říkala že si nemyslí, že me jen tak pošle pryč jako moje bývalá dr.

lucasaerik
1. říj 2008

no pokud to byl už rok měli by stím něco dělat a hlavně bych mu řekla že jsi od lékařky odešla taky pro její odbytí..že ti to nepříjde normální...jak se zachovala...to už je opravdu docela dlouho a mělo by se něco začít dít...jak říkám alespoň ty testy co a jak..vidíš a mě Mudr řekl že když se po cíleném snažení nezadaří do půl roku mám dojít a poslal by mě na nějaká vyšetření i s manželem abychom věděli na čem jsme

luckamb
autor
1. říj 2008

To je prostě stejně...... jak je každej doktor jinej, co?!

luckamb
autor
1. říj 2008

TEda tady to žije dneska 😀

jitie
1. říj 2008

jsem doma...zapoměla jsem se rozloučit,tak paaaaaa zítra 🙂

luckamb
autor
1. říj 2008

a já jsem tu taky 😀

jitie
1. říj 2008

já taky 😀