Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

jitie
15. zář 2008

zatím jsme ještě nešla,ale vyrazim tak ve 3 😉

lehna
15. zář 2008

marti no fakt, vždycky si to vybavím. ale jinak v pohodě 😀
Já na to opalování taky moc nejsem. nevydržím nikde ani moc ležet, natož být někde zavřená v rakvi. brrrr 😅

jitie
15. zář 2008

to mě to nevadí...já jsem taky bílá jak smrt..mě to tam baví,hezky se zahřeju a je mi hned líp na duši 🙂

luckamb
autor
15. zář 2008

jj, do konce měsíce. Těhu nevolnosti jí dost zmáhaj.

lehna
15. zář 2008

Tak chudák Míša. to ji moc nezávidím☹

jitie
15. zář 2008

luci,tak ji moc pozdravuj!!! 🙂

lehna
15. zář 2008

a kde jsou dneskaostatní holky???
Katka, Terc?? třeba??

Já mám net nějaký zabržděný, ale stejnak musím mončit jak tak koukám na hodiny, je čas jít do práce 😠 , se mi po tom týdnu ani nechceééé, anvíc v takovém bléé počasí 😝

luckamb
autor
15. zář 2008

Kaca007 tu byla a říkal aže jim dělají něco se sítí
kacenka25 netuším kde je ale asi maká
terc tu byla dopo a asi šla taky makat
maky82 už je asi v práci
já jsem tady
jíťa je taky tady
ilu tu byla chvilinku

😀 😀 😀 😀 😀

jitie
15. zář 2008

já tu jsem 😀
jen občas chvíli prácnu 😀

a od zítra začínám měřit BT!!!

luckamb
autor
15. zář 2008

já slyšela názor dvou sestřiček z gyndy, že měření BT je k ničemu, tak nevím.

tercie
15. zář 2008

Holky jsem byla koupit něco k jídlu ale myslíte, že mě tu nechají najíst??? Furt sem někdo leze ani psát nemůžu, děs běs fakt... Jááá chci na mateřskou 😀 😀 😀

tercie
15. zář 2008

jit já jsem tenhle cyklus taky chtěla, jenže pak jsem měla teď tu chřipku a teploty, tak jsem se na to vykvajzla, sterjně by to ukazovalo asi bludy, začnu měřit zas až tak tejden před mrchou, je to takový napínavý.... klesne, neklesne 😀 Hlavněš pro vás, když vás tu pak s tím otravuju, žejo??? 😀 😀

tercie
15. zář 2008

Luci a říkaly taky proč je to k ničemu?

kacenka25
15. zář 2008

čau zlatíčka
mám děsný práce, pardon. Taky odbíhám na koberec 😀 lehnout si, páč teda mě bolí záda až se mi chce brečet. Takhle přesně bolela plotýnka v březnu, no nazdar. Až přemýšlím, že bych se stavila na neurologii. Prášky si vzít nemůžu a ta bolest to je mazec. Vidím to na postel......

luckamb
autor
15. zář 2008

TErc: no že prostě ovu testy jsou spolehlivější, že to je zastaralá metoda a tak. A vím že i mraky holek tady na konovi psala že jim to ukazuje hrozný bludy.
Kačenko: tak šupky dupky do pelíšku ať je ti líp.

jitie
15. zář 2008

kačí a mazaj domu odpočívat!!až půjdeš k dr, tak ať tě nechá doma!
já zachvíli mizím.v Praze je fakt hnusně,celý den lije jako z konve a je zataženo jak kdyby bylo 7 večer🙄

BT k ničemu??no jo chytrý sestřičky..mě to docela pomáhá, že se orientuju ve svém těle a vím kdy je ovu

luckamb
autor
15. zář 2008

jíťo to je prostě asi věc názoru, každej říká něco jiného

kacenka25
15. zář 2008

BT je určitě spolehlivější než nějaký ovu testy z lékárny. Páč BT je přímo vaše tělo, vaše pochody. Kdežto ovu test se může zmýlit nebo být vadný. Co může být vadného na BT? Nic, přece, to naměříte vy sami. Z mýho hlediska teda hlasuju pro BT a ne ovu testy z lékárny. Třeba co se stalo mě - BT mi ukázala těhotenství ihned, kdežto test z lékárny byl negativní a vlastně až příští měsíc jsem zjistila, že jsem těhotná. Jestli teda jsem to vysvětlila nějak aby se to dalo pochopit...

luckamb
autor
15. zář 2008

Nevím, říkám že to je asi věc názoru, ale právě vím, že se tu několik holek i vztekalo kvůli BT. Ale tak co....důležitej je výsledek 😉

jitie
15. zář 2008

luci,každýmu vyhovuje něco jiného 🙂
a BT je levnější,protože při mých cyklech bych spotřebovala miliony ovu testů,když nevim,kdy ovu je 😉

berušky paaaaaaaaaa jdu do hospody s kolegyněma.zítra se těším na pokec,ahoj

kacenka25
15. zář 2008

ono vůbec ta BT je potřeba nastudovat, co a jak, jak se měřit a kdy a co ty teploty znamenají. Jinak to je taky na houby. Jenže prostě fakt je ten, že změny v těle ti ihned BT řekne, kdežto ovu test nebo těhu test ti to ukáže až po nahromáždění látek v krvi nebo moči.

kacenka25
15. zář 2008

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Jíťo zítra

luckamb
autor
15. zář 2008

jo tak to je pravda
jíťo pa pa

kacenka25
15. zář 2008

já jsem taky nevěděla, kdy mám ovu 😅 to bych musela testovat pořád.........

luckamb
autor
15. zář 2008

vidíš a já se trefila, protože jsem to tak odhadla a vyšlo to naprosto jasně a zřetelně 😀

tercie
15. zář 2008

Já mám ms teď taky docela nepravidelnou, tak jsem myslela že BT pomůže, ale když jsem měla teplotu při chřipce, tak jsem neměřila, protože by to nejspíš asi bylo stejně zkreslený. Naplánovala jsem snažení až bude hleník a to se podařilo, tak teď už jen zas to čekání, jestli se podařilo... nepodařilo... to mě na tom hrozně ubíjí...

luckamb
autor
15. zář 2008

Viď to je mnohem delší než to čekání na ovu 😀

tercie
15. zář 2008

luc jo no co si budem povídat 😀

luckamb
autor
15. zář 2008

No tak uvidíme.
Zrovna jsem řešila, když jdu 24. k tomu dr. a MS má přijít 27., tak jestli on by tam už něco viděl nebo neviděl

luckamb
autor
15. zář 2008

Holky já to tu balím, tak se mějte krásně a pa pa pa zítra berušky moje.