• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

20. listopadu 2013 
kasi s gulasem? ty jis brambory? a vis, ze to je zelenina?????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo vím že je to zelenina, ale brambory náhodu jím. A budeš se divit dokonce jím třeba i špenát :grinning: a ještě okurku a ředkvičku, ale to je asi tak všechno :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, ty ses skoro vegetarianka :grinning: :grinning:
8. říj 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Luci, to je kombinace, br. kaše a guláš :sunglasses: Já ho znám jen s knedlíkem, s chlebem nebo s těstovinama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
martke: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
petis: jo někdo se nad tím pozastavuje a jak to ochutná tak už nechce jinak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to budu muset vyzkoušet :wink:
8. říj 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petis jdi do toho je to mňamka
8. říj 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucasku: ty máš teda super bříško, fakt moc hezký a veliký :wink: :slight_smile:
8. říj 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, děkuji...taky koukám že zase nějak porostlo...aby taky ne když ta naše kočka roste jak z vody :dizzy_face:
8. říj 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je dobře, alespon má Beatka hezkej a útulnej domeček :wink:
8. říj 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jenom aby se jí tam líbilo až do ledna, pevně v to doufáme...že se pupík umoudří a Beatku nechá bydlet až do termínu :dizzy_face:
8. říj 2008 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, leden je za chvíli. Musíš Beatce domluvit a je to. :wink:
8. říj 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: jj to jí stále domlouváme....
a co ty Luci kdy že jdeš na tu krev a drahá polovička na spermio?
8. říj 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já mám jít na krev 3DC a vzhledem k tomu že teď jsem nějaký 14 myslím, tak až tak za 14 dní zhruba. V tu dobu půjde i drahá polovička na spermio - musí tam jít po 4 až 5denní pohlaví abstinenci, tak jsme říkali, že to v období MS bude nejlepší. No a pak jdu na krev ještě jednou cca 20DC :wink:
8. říj 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A nebo se tenhle měsíc zadaří a nepůjdeme nikam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by jako bylo vůbec nejlepší, ale kdo ví, spíš si myslím že nás to nemine.
8. říj 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak to bere?..v poho?..někteří chlapi jsou ješitové a nechtějí tam jít, známá tak manžela přemlouvala tuším skoro půl roku..ale to asi váš případ nebude... :wink:
8. říj 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci: jako to víš že se mu tam nechce, říkal že tenhle měsíc prostě budu těhotná a hotovo :grinning: Ale přemlouvat ho muset nebudu. On to mimčo chce moc a hlavně i mnohem dýl než já, takže holt mu nic jiného nezbude. A v tomhle jsem radikální, nepřemlouvala bych ho - prostě musí, ženksá chodí na gyndu od 15 pořád a chlap by nemohl jít jednou někomu dát svůj vzorek?!
8. říj 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: super názor, ale je fajn že půjde...Erik se taky v květnu smiřoval s tím že hold bude muset jít, ale pak jsem mu zamávala testíkem a bylo po chmurách...nu Luci moc přeji aby bylo vše v pohodě a hlavně aby se brzy našly krásné // a pak už jen pohodové těhu...a bezproblémový porod samozřejmě :dizzy_face:
8. říj 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci tak řekni že to není pravda. :wink:
Jako věřím že to pro ně není příjené, ale pro mě gynda taky ne.
Ale díky a doufám že se ty // objeví brzy. Třeba jako u vás,když už se s tím Erik smiřoval tak si našla // tak uvidíme.
Já to balím a letím domů, tak pa pa a možná se doma ještě připojím.
8. říj 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan Luci utíkej já se půjdu zase chvíli natáhnout a odpočívat tak zatím pápápá :wink: bud ještě dnes nebo zítra
8. říj 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se sem po celým dnu dostala teprv teď, a akorát se s vámi rozloučím, páč tu stejně žádná nejste a papa zítra :wink:
8. říj 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a já už tady zase jsem
8. říj 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já na skok taky :grinning: za chvíli dojde manža z práce, dnes chudáček toho měl až běda.... :confounded:
8. říj 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
my jsem dorazili domu pozdě,takže sem se sem dostala až teď..všechno vám písmu zítra...
8. říj 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitie, hod to i na neproklety :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok,ráno to sesmolim a zkopíruju to tam..teď se jdu umýt a spát, bolí mě hlava jako prase... :rolling_eyes: pa
8. říj 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. říj 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kde jste kdo? :wink:
9. říj 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko sněhurky trpaslíci všichni :slight_smile:

výhoda koníka je, že se může psát a nemusí mluvit, poprskala bych si monitor. Posílám si do bříška bílý jogurt a oříškový křupínky, mňam. Chci vás pozdravit, než zas půjdu pozdravit postel a knížku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Už je to trapný co? :frowning2:
9. říj 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky :wink:
9. říj 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek