Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

luckamb
autor
9. říj 2008

No nevím, ale to už není náhoda že všechny máme stejný cíl 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tercie
9. říj 2008

No náhoda fakt ne 😀 tady na tom serveru 😀

tercie
9. říj 2008

Jdu na oběd....

tercie
9. říj 2008

Teda a tady se snad chrápe, ne? 😀

petis
9. říj 2008

Ahojík, já trávím 😎

luckamb
autor
9. říj 2008

tady je dneska fakt živo, skoro nestíhám dočítat 😀 😀 😀 😀

petis
9. říj 2008

Taky jsem myslela, že si počtu, jak jsem se vrátila od kamarádky a nic.
Kdepak jsou povídalky? Asi pilně pracují a na koníka nezbývá čas.

kaca007
9. říj 2008

no jo, dneska to tu prostě žije 🙂

tercie
9. říj 2008

No povídalky se flákají všechny doma, a my pracující, abysme to tu pak strhly, žejo 😀

petis
9. říj 2008

Jj, Terci, je to na vás 😉

luckamb
autor
9. říj 2008

No terci, tak tohle není fér. Musíme se bránit 😀

tercie
9. říj 2008

Já na to prdím, mě hrajou mojí písničku 😀

Můj pane bože spásy mééééééééééé 😀

kaca007
9. říj 2008

mě tu rádio nehraje 😒

lucasaerik
9. říj 2008

Ahojky kočky...tady je dnes ale živo.... 😉

tercie
9. říj 2008

Kači tak já ti zazpívám chceeeeeeš? 😀

tercie
9. říj 2008

Lucásku ahojky, jo, dneska se tady sešla parta největších drben z celýho netu 😀 Je to vidět, ne? 😵

petis
9. říj 2008

Mě tu hraje telka.

lucasaerik
9. říj 2008

No koukám koukám, úplně valím bulvy...co se tady stihlo probrat 😉 , a co tak děláte ve čtvrtek?...Nu v Brně je docela škaredě,ale není velká zima, doma peru a tak nějak si tady pomalinku šolichám s úklidem 😉 , ale jen tak aby to manža nepoznal 😅 bo bych dostala na prdel 😀

luckamb
autor
9. říj 2008

Tady leze sluníčko

tercie
9. říj 2008

Luci Nuda v Brně? 😀
Ty si s tím uklízením moc nehraj, ať zas nefrčíte nach špitál, víš cos nám tu minule nahnala strachu? 😉
A koukala jsem do albíka, krááááááásný bříško 🙂

Peti a co ti telka hraje? 🙂

tercie
9. říj 2008

Hele nechte si ty holý věty jo? 😀

petis
9. říj 2008

Telka teď hraje reklamu 😉
Ale jinak na Nově bude za chvíli hrát Raymonda má každý rád. Mám to jako takový podkres, za chvíli budu mít doma manžu, hurá!!

luckamb
autor
9. říj 2008

Tak já udělám větu rozvitou.
Jelikož je čtvrtek odpoledne, venku krásně svítí sluníčko, tak to tady v té své úžasné kanceláři balím a jdu domů. Doma vyvenčím pejsky a ještě vůbec netuším co budu dělat.
Takže moje drahé, krásné těhulky a snažilky mějte se fajn a pa. 😀 😀 😀

tercie
9. říj 2008

Já mám manžu taky doma, bohužel jsem já ale v práci :-P takže nic, no 😀

Lucko no teda, už domů, se máš, já bych taky hned šla. JInak krááááásná větička se ti povedla 😀

petis
9. říj 2008

Krásná věta, Luci, ta se ti povedla !!! 😝 Tak páčko a užij si zbytek dne 😝

Lucásku, teda Beátka má hezoučký domeček 😵 Jen co je pravda !!!

lucasaerik
9. říj 2008

ter...opravdu se snažím hodně šetřit,ale už mě bolí celý člověk od ležení, pro mě je to děsný trest a všimly si toho všichni co mě znají, jsem děsný živel a nevydržím dlouho nic nedělat nebo nepodnikat,ale pro mimíška vše..ovšem umýt umyvadlo, nebo utřít nádobí ještě zvládám...nu holky abych pravdu řekla sama sobě jsem nahnala docela dost strachu, stále jsem si počítala jakou by měla Beatka šanci na přežití...25tt není žádná hitpoška..ale zase jsem si říkala že doktoři dnes umí zázraky...naštěstí se nic nekonalo...díky Bohu. Zítra v 11:00 jdu na kontrolku tak jsem zvědavá jak dopadneme

lucasaerik
9. říj 2008

děkuji holky 😅

petis
9. říj 2008

Já si ještě dnes musím manži užít, jdeme spolu k sousedce vybrat si nějaké věcičky pro naši malou po její malé. Od zítra bude manža makat a pokračovat v dělání konstrukce na sádroš, tak si ho neužiju.

lucasaerik
9. říj 2008

ten můj má toho v práci teď tolik že chudák neví kam dříve a do toho já, se divím že se z toho ještě nezcvoknul 😅

tercie
9. říj 2008

Nene, jen ať Beátka zůstane kde je, 25tt fakt není nic moc, známá rodila 27tt a měli co dělat aby byla malá v pohodě... A víš sama co si můžeš dovolit a co ne, na co se cítíš a co už by bylo moc, těžko budeš do ledna jenom ležet, to je jasný 😉 Po KO nám pak musíš dát vědět 😉

Peti a co jsi dneska vařila manžovi? Já budu muset dneska taky, tak nějakou inspiraci prosím 😉