Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

maky82
7. čer 2009

ahoj Am, chtěla jsem se zeptat, jak je, ale v podstatě jsi to už napsala 😀

maky82
7. čer 2009

My už jsme po večeři, nějak se mi motá hlava a jinak klasika. Každej se mě ptá, jak mi je...a nejhorší je, že mně nic není, co by nasvědčovalo porodu.

maky82
7. čer 2009

Od včerejška mám šílenou depku kvůli manželové rodině a jen brečím...jen tak si ulevím...

maky82
7. čer 2009

Kontrolu mám ve středu, nejraději bych tam už zůstala, ale bojím se toho, jak dlouho to bude trvat, kdyby mi to vyvolávali. Vydržet to budu muset, protože se na malýho strašně těším 😉

fim
7. čer 2009

Ahoj holky, jak sem koukám po Jituš, Míše a Kačence, tak vás už trochu znám. Tak jsem jen chtěla popřát nastávajícím maminkám, ať to brzy zvládnou na jedničku a drobečkům, aby měli příchod na svět co nejpříjemnější. 😉
Úplně s tebou Maky cítím, jak to ke konci neutíká, i když já takovej problém ani moc neměla. 😎 Zato s prckem to pak poletí jako o závod. Já včera rodila a za pár dní je nám 8 měsíců. 😀 I když ty už to znáš od Šimůnka.
Jak ten se na brášku připravuje? 😕

kaca007
7. čer 2009

lehna: jojo, letí to děsně, máme se dobře, akorát boj s kojením jsme prohrály. vydržely jsme do eminčin 2 měsíců (ke konci už to bylo tak 1xdenně přisátí na chvilinku, postupně to ustávalo), tak jsem to obrečela a už jsme definitivně na nutrilonu HA. eminka je ale spokojená a zlatíčko naše, tak snad jí to nevadí...

ameli, maky...ted hlavně klídek, ono to mimčo na svět vyleze tak jako tak.

amelie001
8. čer 2009

Zdravím a přeju krásné ráno,

maky-na manžovu rodinu se vykašli,nestojí ti to za to.Už jsem to psala jedný kámošce co má stejnej termín jako my a docela haluz co jí dělá její vlastní matka,mě to přijde hrozně bezohledné,máš nervy sama se sebou,protože ten konec těhu je fakt záhul,však víš a ještě stresy od rodiny,já kdybych zítra nenastupovala do nemocnice a musela odpovídat denně na otázky typu kdy tak vraždím.Člověk má mít klid a ne žádné stresy.Já myslím že by si tě tam měli nechat,však jsi měla zdravotní problémy,tak co.A na termín už to bude. 😉

fim-díky za podpůrná slovíčka,budem je potřebovat 🙂 😉

kaci-taky děkuju za milá slova 🙂 😉

maky82
8. čer 2009

Ahoj holky 🙂

Fim, děkuju...jo, jo, čas hrozně letí...zrovna včera jsem si prohlížela fotky Šimona, když byl malej (od narození asi do 2let) a takový to bylo hodný dítě 😎 a teď? Nechce se mnou být, má jen tatínka a babičku...ale dneska mi řekl, že by chtěl být už velkej, jezdit autem a vozit mě po nákupech 😀 a včera mi pochválil oběd, prý pojď za mnou, já tě musím pohladit, jak je to dobrý 😀 totálně mě dostal 🙂
No a na Adámka se snad těším, i když nevím, jak moc 4letýmu děcku dochází, že bude mít sourozence. Pořád mi říká a směje se mi, že mám velký břicho 🙂 a kdy už prý bude brácha na světě, že už to trvá moc dlouho. Včera si přebíral hračky z Kinder vajíček a co má 2, tak je oddělával bokem pro bráchu. No kéž by mu to vydrželo se o všechno dělit 😉

Am, dneska se mi o tobě normálně zdálo, že jsi porodila 🙂 jak se těšíš na malého?

tercie
8. čer 2009

Ahoj holky, teda, vy nás napínáte 🙂 Ale ne, nebudu se otravně ptát, beztak jsem si všechno přečetla 🙂 Snad jen dodat DRŽTE SE!!!

Mě čeká zítra pracovní pohovor, staví u nás tesco, to malý, tak jsem zvědavá, kde se tam uchytím, na který pozici. Dokonce mám i v horoskopu, že je tenhle týden vhodnej pro pracovní pohovory 🙂tak jsem na to zvědavá. Až budu vědět tak vám sem přijdu písnout.

lehna
8. čer 2009

ahoj holky,

ty co máte před porodem, moc na vás myslím. a čekám stále na sms🙂

Kač007- nic si z toho nedělej, já na tom byla hodně podobně, jen my jsme na umělém už od Štěpiho tří týdnů☹. ale co, má se k světu, je zdravý, musím zaklepat, ještě ani jednou nebyl nemocný, žádné nachlazení, nic.... Takže buď ráda,že je Eminka v pořádku a hlavně,že ji chutná 😉

lehna
8. čer 2009

Míšo- tak budu držet palečky i tobě 😉 .

maky82
8. čer 2009

Míšo, taky ti držím palečky, ať dopadneš dobře 😉

Holky, já kojila do 11měsíců, všude se píše, jak je to pro děcko dobrý a co, stejně je pořád nemocnej. Nachlazenej byl poprvéněkdy ve 3až4měsících, v roce měl 1.atb, přes zimy kašel a teď v zimě teda tu mono...aby nakonec ta umělá nebyla lepší... 😉

No jo holky, táhne se to s náma, co?Ale dobrá zpráva je, že nejvýš týden 😀

kacenka25
8. čer 2009

ahoj holky

Kačenko, já nekojím od Kubových dvou týdnů... a ty první dva týdny prořval hlady..... Nic si z toho nedělej, Kubík je na Nutrilonu a spokojenej a koukni, jak roste! Jak z vody 😉 Už nesmutni a vezmi to tak, že to tak prostě je. Naštěstí na nás výrobci dětských výživ pamatují a i pro nás tudíž existuje náhradní řešení.

Hooooolkyyyyy tak šup šup miminka ven!!! Už je chceme vidět, vy nás napínáte!

kacenka25
8. čer 2009

Maky a já myslela, že když máma kojí a má rýmu nebo tak něco, tak to dítko nechytne, protože dostává protilátky z mlíčka mámy. Fakt jsem to někde slyšela. Teda to jsou mi ale bludy.....

My nemocný taky nejsme, jen jednou chytil rýmu, protože to měla rýmu teda celá široká rodina a předávali jsme si to jak ruku ve dveřích.... Tak to malej chytil taky, ale dobrý, neodsávali jsme, nebylo co. Jen huhňal. Asi nějaká skrytá zadní rýma či co.

amelie001
8. čer 2009

Tak já se jdu rozloučit,zítra už se sem nedostanu,nastupuju na sedmou ráno do porodnice.Informace se k vám určitě donesou,napsala jsem si čísla.Musím se ještě dobalit a pak přijede manžel aby jsme se ještě trochu užili o samotě.Necítím se vůbec na to že bych měla rodit,je mi fakt moc dobře.Tak snad jak se vrátím a trochu se aklimatizujeme,tak se ozvu.Průběžně se ozvu. 😉

Maky-tak se domluvíme na středu jo.At si to odrodíme zároven 🙂 😉

tercie
8. čer 2009

Amelko moc Tobě a Danečkovi budu držet palce, ať to zmáknete se ctí 😉 a v pořádku, hlavně se neboj, dá se to přežít. Myslím na Vás a těším se na krásnou zprávu až bude Daneček na světě!!!! 😵 😵 😵

jitie
8. čer 2009

ahoj holky 🙂
am, budu na tebe moocc myslet, už se těším na další miminko 😵

terci, zítra držím palce na pohovor a ty budeš dělat minimálně hlavní účetní 😉

petis
8. čer 2009

Amelko,
držím moc a moc palečky a těším se na dobré zprávičky !!!

Míši,
ať klapne pohovor 😉

kacenka25
9. čer 2009

Kačenko je 7,45 moc moc moc na tebe myslím! Zvládni to na jedničku a a držím palce!

Miško, pravou nohou dneska z domu a ftuj ftuj ftuj na nějaké výborně placené a hlavně psychicky klidné místo 😉

lehna
9. čer 2009

ahojík,

jéé tak Kačka už je v porodce, jsem jí už tady nestihla pisnout.
tak snad ji nebudou dlouho trápit...... a ve středu bude Daneček na světě. to by mohl snad si dát říct i Adámek🙂

kacenka25
9. čer 2009

Leni, už dlouho nebylo žádné sněhurčátko viď? Adeptek na rozdvojení je hodně, všechny vyčkávají, 😝 , aby pak rodily najednou a my nestíhaly slavit a gratulovat 😉 . Už aby to bylo co? 😉 😉

jitie
9. čer 2009

Kačí ahoj 🙂 jak se máte s Kubíčkem?
moc děkuju za fotky, jsou nádherný, hned jsem se kochala miminkem 😵

maky82
9. čer 2009

Jéé, vy jste milé, jak se těšíte na ty naše dva poklady 😀 😀 O Amelce zatím nic nevím, ale Adam se k ničemu nemá. Spokojeně se vrtí. Dneska jsem byla uklízet u babičky po malování, akorát mi tvrdne břicho jako vždy...Zítra jedu na 9 a fakt bych si přála, aby si mě tam už nechali. Poslední noci nespím takřka vůbec jak se všechno zhoršuje a navíc při tvrdnutí břicha mám i nepříjemný tlak v hlavě a špatně se mi dýchá. No každopádně uvidíme, jak se k tomu zítra postaví doktoři. Čísla na některé z vás mám, tak podám info.

Jo a nemáte někdo zprávu o Puccelucce?

jitie
9. čer 2009

maky, tak jim hlavně všechno řekni, co máš za problémy!
pucka tu dlouho nebyla, tak doufám, že je vše ok 😕

a co am, nepsala někomu co se děje?????

kacenka25
10. čer 2009

ahojky,

Jíťo, máme se dobře, plazí se po bříšku, teda dozadu po rukou. Občas se dostane na kolena, ale zas neví, že může použít ruce, tak se posouva po kolenou dopředu po nose.... Trochu ho má spálený od koberce, řekla bych, že je takovej červenej a trochu šupinkovatí. Takže než zkoordinuje ruce a nohy bude asi ještě chvíli klid, pak už to bude víc o hlídání.

Peru se se skvrnama, nejdou mi vyprat. Teď jsem to riskla vyprat na 60st s Vanishem, uvidíme, snad to pustí. pak to přeperu s těma nešpinavýma věcma ještě dětským programem.....

Taky se vysypal pod kolínkem z druhé strany a v ohybech nártu.... Koukala jsem do knížky, ale prd vím, stejně vypadá ekzém i potničky 😅 Tak nevím, mám se hnát k doktorce, když tam za dva týdny jdeme na 6ti měsíční? Asi jo, co.

petis
10. čer 2009

Ahojky,

Amelka by se dnes měla stát maminkou, co? Držím moc a moc palečky !!!

A Maky, ať ji brzy následuješ 😉

Jitu,
malou jsem vyfotila v šatkách, je to kočka 😝 , později dám do alba 😵

jitie
10. čer 2009

ahoj holky,
kačí, tak s ekzémem ti moc neporadím, zase když ho to nějak nesvědí a nepláče, tak by to nemuselo být nic závažného 😕 no, ale pro jistotu bych dr doběhla a nebo aspoň zavolala

peti, už se těším na fotku v šatičkách 😵

lehna
10. čer 2009

ahoj holky,

nakukuju jestli teda uuuuuuuuuuuuuuuž a ještě niiiiiiiiiiic ☹.

Pucce budu za chvíli psát, už ji píšu asi týden jak se mají🙂. je na mateřské, doma se jí asi na net moc nechce☹,tak ji jdu pisnout a napíšu vám.

tercie
10. čer 2009

Ahoj kočky, s Amelkou jsem včera psala, s největší pravděpodobností to bude dneska, udělali jí předoperační a prý císaře v pohodě zvládne.
Třeba už šla na to, tak jí budem moc držet palce 😉 Až bude moct, tak nám dá určitě vědět 😉

JInak můj včerejší pohovor trval cca 5 minut 😀 dle zkušeností a předchozích povolání mi nabídli funkci koordinátora pokladních, je to něco jako hlavní pokladní, provádí na kasách operace, který běžná pokladní dělat nesmí, stará se aby na kasách byl předepsaný počet lidí, aby měli drobný, aby měly všechny kódy a tak, ranní, odpolední... Myslím, že to bude zajímavý. Akorát se mě paní na rovinu ptala, jestli neplánuju mateřskou, že mi bude muset věnovat hodně času než mě všechno naučí, páč jsem pravá ruka manažera, tak jsem odpověděla že neplánuju, že by to musela být NÁHODA... Tak doufám, že jsem nic nezakřikla. Sice je mi to blbý, třeba po půl roce utéct, ale co nadělám, pro teď se omezovat nebudu, že bych místo nepřijala, co myslíte?
Ještě má několik adeptů na to místo, ale do 18. se mi prý ozve.

kacenka25
10. čer 2009

ahoj holky

Miško, bodejď, dobře jsi udělala. To bys musela bejt fakt tukan, abys jí říkala o mimi. A navíc, třeba se to na just podaří, když teď teda v práci tvrdíš, že neplánuješ. A tak máš práci beruško????

Amelka už je možná máma co? to jsem zvědavá, až napíše, jaký to je, být máma 😵 😵 😵

Jsme zpátky od dr. je to ekzém. Nic mu na to nedala, prý je to zatím mírná forma a nechce ho zatěžovat léky. Pormazávat Seba medem a Sudocreamem, obojím mu to mažu už od narození.... Tak asi nic novýho. Jooo a prej ho nemám každej den koupat 😲 tak jak ten starý krém jako umyju? A poblinkaný krk? To jsou mi věci....

Rozhodla jsem se příští týden si vzít dovču 🙂 pojedu domů k rodičům, na zotevenou. Od pátku do neděle, ty jo 10 dnů doma, to bude krááááása 😵