Bříškandy a bezbříškandy. Přidte si sem pokecat

mekamka
21. srp 2007

Ahoj maminky, těhulky, snažilky. Připravily jsme pro vás novou diskuzi, sem si můžete přít pro rady nebo jen tak pokecat. Budu ráda když se budete vracet. Ať se vám tu líbí. 😎

mucosin
24. srp 2007

katmi: baby box 😉 myslím, že to je opravdu moc dobrý nápad a je dobře, že něco takového funguje

katmi
24. srp 2007

u nas sa tomu hovori trosku inak..len som zabudla ako.. ale to je jedno.. ano,je to dobre,ale kolko zien,ktore nechcu mimi ho tam ani neodnesu.. 😠 uz len tolkoto malo by pre to mimco urobit mohli.. a mate pradu..uz koniec tejto debaty,lebo sa mi tisnu len slzy do oci.. 😅

co planujete na vikend holky?

katrin
24. srp 2007

katmi, volá sa to hniezdo záchrany... 😔 Sorry baby, ale takú, čo porodí, odhodí dieťa (ako tá východniarka, že vyhodila dieťa z okna), tá si nezaslúži nič pekné... 🤐 A nekazte si fakt víkend...

Baby, čo je víkend? 😀

vetrovka
24. srp 2007

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat mamin, co oblékli drobkům na vítání občánků..... vzhledem k tomu, že bude mít Tomášek už 4 měsíce, úplné mimino to rozhodně není, zvlášť když vypadá na půl roku 😉

majka07
24. srp 2007

vetrovka, my ještě vítání občánků neměli, páč tady je to vždy na jaře a na podzim a na jaře jsme ještě nebyli 😀 😀 😀

katmi, my na víkend plánujeme zítra odvezeme babičku domů a v neděli jedeme na focení do Jaroměřic, máme výročí svatby, takže narvanej víkend 😀

mucosin
24. srp 2007

ono ještě existuje vítání občánků? 🙂 To jsou mi teda věci 😅 . A to tě jako vyrozumí kdo, že se máte nechat přijít přívítat? 😀

katrin
24. srp 2007

vetrovka, ja už som ti to písala do tej témy, ak chceš, pozri si fotky

vetrovka
24. srp 2007

Poslali nám z magistrátu, jestli se chceme zúčastnit, já jsem teda byla proti, protože představa, že se srazí moji rodiče s manželovýma 😖 ale nakonec mě naši přemluvili, že to bude v pohodě a prý ať je Tomášek oficiálně zlíňák.... no už mám z toho hrůzu teďka 😉 a o tom, že nemám co na sebe, škoda mluvit 😉

mucosin
24. srp 2007

Tak to mi budeme mít víkend pracovní zejména co se týče stavby, do toho budeme opět řešit finance, neb nám právě oznámili, že hypo nedostaneme ☹ a taky máme lístky na výstavu Bodies (to je ta výstava lidských těl). Nejsem si ale úplně jistá, jestli na výstavu bude čas a hlavně nálada. Takže asi tak nějak u nás. Doufám, že bude alespoň hezké počasí, aby bylo alespoň trochu veseleji 😅

katmi
24. srp 2007

katrin - ano ano.. 😉 somsi nevedela spomenut.. 😅
my pojdeme asi niekde na prechadzku. ak bude pekne..
idem daco pracovat..papa pondelok

vetrovka
24. srp 2007

katrin: no máš krásné šviháky 😉 ovšem fotka v kočárku, jestli se navzájem budí je bezkonkurenční 😀

petul.a
24. srp 2007

Katrin, máš opravdu krásné chlapíky 🙂 Chci se jen zeptat (jestli jsi to sem už třeba psala, tak se omlouvám 😅), kluci jsou po UO anebo vznikli přirozeně - že si dal tatínek víc záležet? 😀

mandy20
24. srp 2007

cawte kocky 😀
mucosin, mrzi ma to s tou vasou hypotekou, ale hlavu hore 😉 , nejako to dobojujete 😉
my mame zajtra veelku oslavu, moj krstny ma 50tku a tak budeme oslavovat az do nedele 😀

majka07
24. srp 2007

souhlasím, chlapíci jsou fakt super a ta s tím kočárkem fakt bezkonkurenční

mucosin
24. srp 2007

mandy: děkuju, snad se to ještě nějak poddá. Nic jiného si tak nějak ani nepřipouštím. Jinak u vás bude o zábavu postaráno, tak si to pěkně užijte 🙂

petul.a
24. srp 2007

Mucosin, jasně, že se to poddá, jinak to ani být nemůže 😉

mucosin
24. srp 2007

petul.a: snad jo 😔 , co nového u tebe? protivové dali pokoj? 😉

katrin
24. srp 2007

baby, dakujeme za pochvalu...
petul.a nasi chalosi vznikli prirodzene, povedzme, ze tatinko aj maminka si dali zalezat (su dvojvajecni, takze aj maminka ma na to svoj podstatny podiel 😀 )

mandy20
24. srp 2007

katrin, dnes tu tusim nikto nie je ☹ , a ja tiiez o 15tej odchadzam, drobci spinkaju?

katrin
24. srp 2007

mandy, chlapci spali, Misko sa teraz zobudil s velkym krikom 😕

mandy20
24. srp 2007

chudatenko, asi sa mu nieco nepekne snivalo 😕

mandy20
24. srp 2007

katrin, mam padla, konecne 😀 , tak sa zatial maj krasne 😉 , papa

majka07
26. srp 2007

ahojky holky, jaký jste měli víkend? My oslavili výročí a byl to zase jednou nej víkend 😵

mandy20
27. srp 2007

Dobre ranko kocky 😵 aky ste mali vikend? 😉 my sme oslavovali krstneho 50tku a bolo veeelmi veselo 😀
majka, v tom pripade vam gratulujem k vyrociu 😵 a ako ste oslavili? 😉

majka07
27. srp 2007

Krásný pondělný ráno 🙂

Chvilka času, než pujdu krmit:o)
Mandy díky, výročí jsme oslavili super, byl to úžasný den, hlavně jsme si užili focení v Jaroměřicích, přesně jako loni, tentokráte aj s Maju 😀

katmi
27. srp 2007

dobre ranko vsetkym.. 🙂

mandy20
27. srp 2007

ahojky katmi, ty drzis tu 90dnovu dietu? tak to klobuk dolu, ja by som to nevydrzala 😀 😅

katmi
27. srp 2007

mandy - ale ano..snazim sa.. aj ked to nepotrebujem mi kazdy hovori..pri 178cm som mala poslednu vahu 64kg..ale uz len tak,pre dobry pocit..lebo som sa citila ako balon za posledne mesiace..teraz mi je uz lepsie..
a vydrzala by si..neboj.. papas vsetko...akurat ze nemiesas 🙂

mandy20
27. srp 2007

katmi, aj moja vyska a vaha su uplne totozne s tou tvojou 😀 , ale moje porekadlo je ze ked si hladna napapj sa 😀

katmi
27. srp 2007

mandy - hej,len ja som sa citila uz jak balon,ako som pisala..strasne.. a neviem,z coho som tak pribrala,ked dovtedy sa mi vaha drzala na 57kg.. drahy mi povedal,ze starnem..ze to mam z toho 😀