• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bříškandy a bezbříškandy. Přidte si sem pokecat

7. září 2009 
katrin, keby som bola v ba, ver ze by som ti zacala aj na nervy liezt, bola by som u vas pichnuta furt :grinning:
ja na to nemyslim, ale niekedy mi to chodi po rozume, hlavne ked si citam tu na MK ine fora :wink:
30. srp 2007 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
madny, dobrá rada.. nečítaj kravoviny :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2007 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mandy ty snazilkujes? Prepacte ze sa vam tu miesam, ale tento mesiac sme sa tiez prvykrat zasnazilkovali a teraz cakam pride? nepride? A tiez stale na to myslim najradsej by som uz robila test. Pripadam si nenormalne nedockava.
30. srp 2007 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
oki katrin, vezmem si tu tvoju radu k srdcu :grinning: teraz ti drobci este spinkaju? :wink:
30. srp 2007 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandy dovolenka bola super oddychlisme si vysetrenie ma caka v pondelok aj sono a budeme vidiet bit srdiecko tak sa moooc teisme mozme sa stretnut to nie je problem :dizzy_face: takym virusom ta rada nakazim
30. srp 2007 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
greta, hej snazilkujeme uz asi 5 mesiac, ale nemeriam si BT, ani nie sme pravidelne spolu, takze sa proste lubkame ked mame chut a nie preto ze lebo by sa prave mohlo zadarit :wink: momentalne necakam madam okolo 3.9, tak uvidime. urcite netestuj skor ako ti bude meskat, len zbytocne vyhodis peniazky a budes sa nervovat :wink: , ked nebude mat prist tak nepride :wink: , drzim palcek
martinka, jooj, ako to leti, potom daj urcite foto :dizzy_face: , napis mi ip a daj mi ciselko, niekedy by som dobehla do nmnv :grinning:
30. srp 2007 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme z vycházky doma, napapaný a jdeme spinkat :grinning: a já taky :grinning:
30. srp 2007 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka, tak pekne snicky vam obom :grinning: , aj ja by som si schrupla :rolling_eyes:
30. srp 2007 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky :wink:
30. srp 2007 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka a co keby si dala spinkat majusku a s nami tu hodila pokec? :grinning: :wink:
30. srp 2007 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem zase tady - musela jsem drobetko pracovat :slight_smile:

mandy: kdy jsi vlastně měla mrchu dostat?
30. srp 2007 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandy samozrejme tak urobim mas orange ci t-mobile?
30. srp 2007 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsem se dočetla, že nějaká holčina měla mrchu až do 3 měs. těhotenství. Takže ne vždycky mrcha zvítězí, přes to, že se ještě snaží :wink: :grinning:
30. srp 2007 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinka ja mam t-mobile, kuk IP
mucosin, ja ju este len cakam okolo 3.9 :angry:
30. srp 2007 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandy: já myslela, že už ti měla přijít a že si právě necháváš nějaké dny navíc, aby už pak byl případně testík jasný.

Škoda, že jsme všechny tak rozprsknuté :grinning: Jinak bysme se mohly scházet a oslavovat co se dá ....... jakože vyrostlé zoubky u Majky, zprovoznění vodítka u katrin, objevení // u ? ..... určitě bysme našly mraky dalších důvodů :grinning:
30. srp 2007 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucosin, pekna predstava, to by bol poriadny mazec :grinning: keby sme sa postretali a oslavovali, vzdy by sme si nejaky dovod nasli, no nie? :grinning:
30. srp 2007 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandy: máš recht, to by teda byl mazec zcela určitě :grinning: A ať nás někdo nepodezřívá jen z toho nejhoršího. Občas bysme třeba i katrin pohlídaly zlatíčka a vyzkoušely si, jak takové venčení funguje :grinning:
30. srp 2007 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslim ze ony by to s radostou privitali, ale my by sme to s este väcsou radostou urobili, no nie? :grinning:
30. srp 2007 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandy: o tom žádná :slight_smile: Škoda, že nemáme potrubní poštu. Mohla by nám je rozesílat :grinning:
30. srp 2007 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucosin :grinning: :grinning:, no ja ked mam chut byt s detickami, tak zavolam jednej kamoske, ked nemoze tak druhej a tak, ja mam na vyber z kooopec deti, roznych vekovych kategorii ale od 3mesiacov do 2,5 rocka :grinning:
30. srp 2007 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandy: tak to máš dobré, budeš mít praxi :slight_smile: Ještěže tu Katrin není, ta by mi asi za tu potrubní poštu dala :sunglasses: Doufám, že přijde, až budeme na další stránce :wink:
30. srp 2007 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim ze katrin to vezme s humorom :grinning:
ty chodievas do prace na 8mu?
30. srp 2007 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandy: joo, 8-16h (pokud není potřeba zůstat déle)
30. srp 2007 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nelze nezkopírovat ........ tímto děkuji mimusiacik za zlepšení dne :wink:

Co se všechno člověk naučí od dětí

1. Brzdová kapalina smíchaná se Savem vytváří kouř, spousty kouře.
2.Šestileté dítě dokáže křemenem založit oheň i přesto, že dospělý tvrdí, že je to možné pouze ve filmu.
3. Lupou lze rozdělat oheň dokonce i za zamračeného dne.
4. Dříve než zapneš troubu, podívej se dovnitř.
5. Umělohmotné hračky nemají rády trouby.
6. Hasiči nikdy nepřijedou dříve než za 5 minut.
7. Lego je schopno projít zažívacím traktem čtyřletého dítěte.
8. Duplo toho schopno není.
9. Slova jako modelína a mikrovlnná trouba by nikdy neměly být vysloveny ve stejné větě.
10. Videopřehrávač nevyhazuje sendviče s oříškovým máslem
11. Z pytlů do koše nelze vyrobit kvalitní padáky.
12. Kuličky v nádrži auta způsobují za jízdy spoustu hluku.
13. Odstřeďovací režim automatické pračky nezpůsobí žížalám točení hlavy.
14. Avšak kočkám ano.
15. Ticho vždy neznamená - není třeba si dělat starosti.
30. srp 2007 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě něco :grinning:

Škola rodičovství

Ano, rodičovství všechno změní. Ale rodičovství se také mění s každým dítětem. Zde jsou některé příklady, jak se mění s druhým a třetím dítětem.

VAŠE OBLEČENÍ
1. dítě - Začínáte nosit těhotenské oblečení, jakmile vám doktor potvrdí, že jste těhotná.
2. dítě - Nosíte své normální oblečení tak dlouho, jak je to možné.
3. dítě - Vaše těhotenské šaty jsou vaše normální oblečení.

JMÉNO DÍTĚTE
1. dítě - Studujete knihy se jmény a trénujete vyslovování a psaní kombinací všech vašich oblíbených jmen.
2. dítě - Někdo musí pojmenovat své dítě podle pratety Agáty. Můžete to být klidně i vy.
3. dítě - Otevřete knihu se jmény, zavřete oči a přečtete jméno, do kterého se zabodl váš prst.

PŘÍPRAVA NA POROD
1. dítě - Pravidelně trénujete dýchání.
2. dítě - Nezdržujete se trénováním dýchání, protože si pamatujete, že dýchání posledně vůbec nepomohlo.
3. dítě - Zažádáte o epidurál již v 8. měsíci.

VÝBAVIČKA
1. dítě - Oblečky na novorozeně předem vyperete, sladíte je podle barev a srovnané uložíte do skříňky
2. dítě - Zkontrolujete zda jsou oblečky čisté a vyřadíte pouze ty s nejtmavšími skvrnami.
3. dítě - Chlapečci mohou taky nosit růžovou, není-liž pravda?

STAROSTLIVOST
1. dítě - Při prvním náznaku zafňukání či zamračení zvedáte dítě do náruče.
2. dítě - Zvedáte dítě v okamžiku, kdy hrozí, že se nářkem vzbudí prvorozeně.
3. dítě - Naučíte 3-leté dítě jak natáhnout mechanickou houpačku.

AKTIVITY
1. dítě - Berete dítě na cviční rodičů s dětmi a vyprávění pohádek v knihovně či divadle.
2. dítě - Berete dítě na cvičení rodičů s dětmi.
3. dítě - Berete dítě do supermarketu a čistírny.

ODCHODY Z DOMOVA
1. dítě- Když poprvé zanecháte dítě doma s někým na hlídání, zavoláte během té doby 5 krát domů.
2. dítě - Před tím než odejdete nezapomenete zanechat telefonní číslo, na kterém je vás možno zastihnout.
3. dítě Zanecháte následující instrukce: Volat pouze tehdy, když se objeví krev.

DOMA
1. dítě - Strávíte velkou část dne pouze pozorováním dítěte.
2. dítě - Strávíte část dne hlídáním, aby starší sourozenec nezmáčknul, nestrčil nebo neuhodil toho mladšího.
3. dítě - Strávíte část dne schováváním se před dětmi.

mumusiacik: ještě jednou díky. Snad se nezlobíš, že jsem to sem zkopírovala.
30. srp 2007 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucosin, to je fakt dobre :grinning: ty si sa chces rychlo dostat na tu dalsiu stranku , cooo? :grinning:
30. srp 2007 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já? co? proč? :sunglasses:
pššššššt :wink:
:grinning:
30. srp 2007 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucosin, neboj odo mmna sa to nedozvie :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2007 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandy: stejně mám podezření, že si to projde a přečte, ale ....... Katrin - ty víš, že jsem to myslela jen a jen dobře, viď? :wink: :sweat_smile:
30. srp 2007 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandy, po jaké době ty nové stránky naskakují? :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2007 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek