• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bříškandy a bezbříškandy. Přidte si sem pokecat

7. září 2009 
ahoj isisp :slight_smile:
21. srp 2007 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
irisp: Zuzanku, Denisku a ?
21. srp 2007 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
irisp, hej, je to dneska nejake zabrzdene, este ze tu neni sef, keby videl ako dnes stale konikujem, no neviem... :sweat_smile: , a preco mas v pase 2 deti a pises ze mas 3 deturence?
jejda dekuji za privitani :grinning: :grinning:
Zuzanka se narodila 13.2 :wink:
autor
MUCOSIN jo?to já nevim. já tu normálně nejsem. :wink: mrknu na to.

MANDY du na to :wink:
21. srp 2007 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Trošku z jiného soudku .... Myslíte, že projde reforma financí a že by opravdu odsouhlasili mateřskou ve výši 11 400,- Kč (po dobu dvou let)? To už mi přijde jako opravdu slušná částka.
21. srp 2007 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
musim se podivat do nastaveni :unamused:
mandy-ses v prace??
21. srp 2007 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
tak uz jsem to opravila :grinning: :grinning:
21. srp 2007 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
mucosin, tak to s tou materskou u vas by bolo super, keby to odsuhlasili aj na slovensku, tak by som zacala uvazovat aj o navrate domov :sweat_smile: :grinning:
21. srp 2007 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
irisp, ty mas dcerku sasku? aj ja som saša :grinning:
hej som v praci, ale ja chodim este na VS, toto mam len brigadu pocas leta
holky tet musim jit mne se probudila Zuza ale dnes se urcite k vam vratim :sunglasses: :wink:
irisp, ahojky, pekny den prajem
21. srp 2007 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
mandy a co studujes?
21. srp 2007 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
silvia, studujem masmedialnu komunikaciu, teraz budem v 3. rocniku :slight_smile: a ty si kde v zahranici?
21. srp 2007 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
MANDY hotovo :wink:

MUCOSIN pěkný penízky to jsou, ale nevíš jak by to bylo s těma co už na mateřský sou?

IRISP naše Anka je 1.2. :wink:
21. srp 2007 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
mandy- Alexandr(ale rikame mu skracene Saša) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2007 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
silvia: uvidíme. Pokud by to odsouhlasili, přišla bych o svou poslední pochybnost ohledně započnutí snažení. A s tím bych se teda smířila zcela určitě velmi snadno :grinning: Nějak v to odsouhlasení ale nevěřím. A pokud by to náhodou prošlo, myslím, že by brzy zjistili, že na to nejsou peníze a zase to snížili :unamused: Uvidíme.
Kde vlastně žiješ?
21. srp 2007 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
mandy, ja som v rakusku, vo viedni, v juli to bol rok, manzel je tu o rok dlhsie
21. srp 2007 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
mekamka: nevím, jak to funguje. Řekla bych ale, že by se měla zvýšit i těm, kdo jsou na mateřské už nějakou dobu. Ale těch 11 400,- Kč by mělo být jen pro dvouletou mateřskou. U 3leté a 4leté má být nižší.
21. srp 2007 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
mekamka, dakujeeeeeem, :dizzy_face: , je to super, ale kiez by som tam mala uz coskoro tehulkovsky metriiiik :grinning:
mucosin a tvoj priatel-manzel, neviem ci si vydata :sweat_smile: , este mimi nechce?
irisp, no nevadi, obe su pekne mena, no nie? :grinning:
21. srp 2007 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: můžu mezi vás na chvíli?
21. srp 2007 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
MUCOSIN ale víš co mi nejde do hlavy?že by to bylo pro ty co na mateřský už sou nespravedlivý, protože do teď berou 7500kč a nejednou bych dostala 11000 což je hezký ale měla bych jenom 2 roky, takže by mi to měli doplatit už i za těch 6 měsíců co sem na mateřský a nebo mi jí nezkrcovat.

MANDY taky doufám že ti budu brzo předělávat metřík na těhulkovskej :wink:
21. srp 2007 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
mekamka: v návrhu je:
2 roky - 11 400,-
3 roky - 7 600,-
4 roky - 3 800,-, prvních 21 měsíců 7 600,-
Tak nevím, jak by to bylo s maminka (případněma tatínkama), co už na mateřské jsou.
21. srp 2007 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky cherub :wink: ty patris este medzi "cerstve" mamicky, jooj :dizzy_face: , kraaasne vlasate dievcatko :dizzy_face:
mekamka, uplne s tebou suhlasim, myslim tym ze by bolo spravodlive ak by to mamickam ako vy doplatili, jooj, keby aj k nam dorazila taka vysoka materska :sweat_smile:
babulky rychlo rychlo pismenkujte, nech prekoname 100 prispevkom kym pojdem domov z prace, coz je o 15tej :grinning:
21. srp 2007 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo mám to za sebou teprve nedávno a ještě v živé paměti :confounded: :sweat_smile: Děkujeme za pochvalu :dizzy_face:

mě se ta reforma rozhodně nelíbí, je to všechno na prd a ta mateřská... škoda mluvit. zůstanu doma 3 roky a pak se uvidí co bude dál :slight_smile:
21. srp 2007 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
cherub, mala si tazky porod ked ho mas este v pamäti? :confused:
21. srp 2007 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
mandy: přítel by byl moc rád, kdybysme už byli tři :slight_smile: Je mu 33 let, tak už se na roli táty cítí :slight_smile: V tuhle chvíli ale ještě stavíme, což znamená poměrně dost starostí a finančních nákladů, tak se zároveň bojí, aby se o nás, jakože o rodinu, dokázal postarat, až bych byla na mateřské. Nikdy bychom se nechtěli dostat do situace, kdy by třeba nebylo na zaplacení hypotéky. Snad to ale zvládneme.
21. srp 2007 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
mandy, ty si sa s niekym stavila? :grinning:
inak vsetky maminky v tejto teme maju dievcatka, aj kamosky v mojom okoli maju same dievcatka, ak to takto pojde dalej budeme mat akutny nedostatok chlapcov :grinning: :grinning:
21. srp 2007 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
cherub: ahojky, poznámkou ohledně porodu jsi mě taky trošku vyděsila. Bylo to tak zlé?
mucosin, moj priatel ma 32 :grinning: a my tiez staviame :wink: ako ste na tom s domcekom?
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek