Bříškandy a bezbříškandy. Přidte si sem pokecat

mekamka
21. srp 2007

Ahoj maminky, těhulky, snažilky. Připravily jsme pro vás novou diskuzi, sem si můžete přít pro rady nebo jen tak pokecat. Budu ráda když se budete vracet. Ať se vám tu líbí. 😎

mucosin
21. srp 2007

ahoj isisp 🙂

mucosin
21. srp 2007

irisp: Zuzanku, Denisku a ?

mandy20
21. srp 2007

irisp, hej, je to dneska nejake zabrzdene, este ze tu neni sef, keby videl ako dnes stale konikujem, no neviem... 😅 , a preco mas v pase 2 deti a pises ze mas 3 deturence?

irisp
21. srp 2007

jejda dekuji za privitani 😀 😀
Zuzanka se narodila 13.2 😉

mekamka
autor
21. srp 2007

MUCOSIN jo?to já nevim. já tu normálně nejsem. 😉 mrknu na to.

MANDY du na to 😉

mucosin
21. srp 2007

Trošku z jiného soudku .... Myslíte, že projde reforma financí a že by opravdu odsouhlasili mateřskou ve výši 11 400,- Kč (po dobu dvou let)? To už mi přijde jako opravdu slušná částka.

irisp
21. srp 2007

musim se podivat do nastaveni 😒
mandy-ses v prace??

irisp
21. srp 2007

tak uz jsem to opravila 😀 😀

silvia2406
21. srp 2007

mucosin, tak to s tou materskou u vas by bolo super, keby to odsuhlasili aj na slovensku, tak by som zacala uvazovat aj o navrate domov 😅 😀

mandy20
21. srp 2007

irisp, ty mas dcerku sasku? aj ja som saša 😀
hej som v praci, ale ja chodim este na VS, toto mam len brigadu pocas leta

irisp
21. srp 2007

holky tet musim jit mne se probudila Zuza ale dnes se urcite k vam vratim 😎 😉

mandy20
21. srp 2007

irisp, ahojky, pekny den prajem

silvia2406
21. srp 2007

mandy a co studujes?

mandy20
21. srp 2007

silvia, studujem masmedialnu komunikaciu, teraz budem v 3. rocniku 🙂 a ty si kde v zahranici?

mekamka
autor
21. srp 2007

MANDY hotovo 😉

MUCOSIN pěkný penízky to jsou, ale nevíš jak by to bylo s těma co už na mateřský sou?

IRISP naše Anka je 1.2. 😉

irisp
21. srp 2007

mandy- Alexandr(ale rikame mu skracene Saša) 😀 😀 😀 😀

mucosin
21. srp 2007

silvia: uvidíme. Pokud by to odsouhlasili, přišla bych o svou poslední pochybnost ohledně započnutí snažení. A s tím bych se teda smířila zcela určitě velmi snadno 😀 Nějak v to odsouhlasení ale nevěřím. A pokud by to náhodou prošlo, myslím, že by brzy zjistili, že na to nejsou peníze a zase to snížili 😒 Uvidíme.
Kde vlastně žiješ?

silvia2406
21. srp 2007

mandy, ja som v rakusku, vo viedni, v juli to bol rok, manzel je tu o rok dlhsie

mucosin
21. srp 2007

mekamka: nevím, jak to funguje. Řekla bych ale, že by se měla zvýšit i těm, kdo jsou na mateřské už nějakou dobu. Ale těch 11 400,- Kč by mělo být jen pro dvouletou mateřskou. U 3leté a 4leté má být nižší.

mandy20
21. srp 2007

mekamka, dakujeeeeeem, 😵 , je to super, ale kiez by som tam mala uz coskoro tehulkovsky metriiiik 😀
mucosin a tvoj priatel-manzel, neviem ci si vydata 😅 , este mimi nechce?
irisp, no nevadi, obe su pekne mena, no nie? 😀

cherub
21. srp 2007

ahoj holky 🙂 můžu mezi vás na chvíli?

mekamka
autor
21. srp 2007

MUCOSIN ale víš co mi nejde do hlavy?že by to bylo pro ty co na mateřský už sou nespravedlivý, protože do teď berou 7500kč a nejednou bych dostala 11000 což je hezký ale měla bych jenom 2 roky, takže by mi to měli doplatit už i za těch 6 měsíců co sem na mateřský a nebo mi jí nezkrcovat.

MANDY taky doufám že ti budu brzo předělávat metřík na těhulkovskej 😉

mucosin
21. srp 2007

mekamka: v návrhu je:
2 roky - 11 400,-
3 roky - 7 600,-
4 roky - 3 800,-, prvních 21 měsíců 7 600,-
Tak nevím, jak by to bylo s maminka (případněma tatínkama), co už na mateřské jsou.

mandy20
21. srp 2007

ahojky cherub 😉 ty patris este medzi "cerstve" mamicky, jooj 😵 , kraaasne vlasate dievcatko 😵
mekamka, uplne s tebou suhlasim, myslim tym ze by bolo spravodlive ak by to mamickam ako vy doplatili, jooj, keby aj k nam dorazila taka vysoka materska 😅
babulky rychlo rychlo pismenkujte, nech prekoname 100 prispevkom kym pojdem domov z prace, coz je o 15tej 😀

cherub
21. srp 2007

jojo mám to za sebou teprve nedávno a ještě v živé paměti 😖 😅 Děkujeme za pochvalu 😵

mě se ta reforma rozhodně nelíbí, je to všechno na prd a ta mateřská... škoda mluvit. zůstanu doma 3 roky a pak se uvidí co bude dál 🙂

mandy20
21. srp 2007

cherub, mala si tazky porod ked ho mas este v pamäti? 😕

mucosin
21. srp 2007

mandy: přítel by byl moc rád, kdybysme už byli tři 🙂 Je mu 33 let, tak už se na roli táty cítí 🙂 V tuhle chvíli ale ještě stavíme, což znamená poměrně dost starostí a finančních nákladů, tak se zároveň bojí, aby se o nás, jakože o rodinu, dokázal postarat, až bych byla na mateřské. Nikdy bychom se nechtěli dostat do situace, kdy by třeba nebylo na zaplacení hypotéky. Snad to ale zvládneme.

silvia2406
21. srp 2007

mandy, ty si sa s niekym stavila? 😀
inak vsetky maminky v tejto teme maju dievcatka, aj kamosky v mojom okoli maju same dievcatka, ak to takto pojde dalej budeme mat akutny nedostatok chlapcov 😀 😀

mucosin
21. srp 2007

cherub: ahojky, poznámkou ohledně porodu jsi mě taky trošku vyděsila. Bylo to tak zlé?

mandy20
21. srp 2007

mucosin, moj priatel ma 32 😀 a my tiez staviame 😉 ako ste na tom s domcekom?