• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bříškandy a bezbříškandy. Přidte si sem pokecat

7. září 2009 
Tak to teda nic moc. Soudím tak z reakcí svého ..... synovce? (bráchy syna :wink: ) - v příbuzenské terminologii občas pokulhávám. Každopádně náš malý má vždycky zkažený celý den, když jde na očkování. To ale asi každý malý šmudla. Já ostatně nesnáším návštěvy doktorů o nic líp :slight_smile:

Vybíráte autosedačku? To musí být asi taky věda. Zrovna tak, jako vybírání kočárku, apod.
2. říj 2007 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj erin :slight_smile: Vítej! Když nás bude víc .... nebudeme se bát vlka nic :grinning:
2. říj 2007 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co tu probíráte? :slight_smile:
2. říj 2007 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Erin :slight_smile:

Muc, Maju zatím obě hexa snesla skvěle, byla kapku podrážděná, ale to nevadí, hlavně že neměla teploty :wink:
Jj, mám vybranou, ale včera mě známý ještě kapku nahlodaly, viděla jsem jinou a je zajímavá, ale....asi zůstanu u původní, páč dopadla dobře v testech :wink:
2. říj 2007 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska vlastně ani ještě nic. Spíš jsme sem po nějaké době zavítali a zjišťujeme, co je nového.
Co ty? Jsi plánovalka, snažilka, těhulka, maminka, nebo prostě jen návštěvnice koníka? :slight_smile:
2. říj 2007 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem se chtěla zrovna erin zeptat do jaké skupiny patří :grinning:
2. říj 2007 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majka: to je ono. Ohromný výběr a člověk aby se v tom pak vyznal. Základ je, aby člověka nestála veškeré úspory a při tom byla maximálně bezpečná.
Už teď se děsím, jak budu jednou všechny tyhle věci vybírat :confused:
2. říj 2007 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sice se mi vzhledově vůbec nelíbí, ale důležitější je bezpečnost a ne vzhled :wink:
2. říj 2007 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tybrďo, ta vypadá jako vytvarovaný obr polštář :grinning: Tam se asi musí mít mimi skvěle. Jak moc je bezpečná, neumím posoudit. To si ale určitě pohlídáte.
A po jako barvě koukáte?
2. říj 2007 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
po té červené :grinning: jinak tam je vyobrazena ještě s pultíkem, ten se dá odrundat :wink:
2. říj 2007 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta je hezká, navíc vypadá, že bude měkoučká a bude malou v zimě pěkně hřát :wink:
2. říj 2007 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele majko, a vy objednáváte věci pro malou přes net, nebo je kupujete v normálních obchodech? Nebo je zkouknete v normálních obchodech a pak je koupíte přes net? :grinning:
2. říj 2007 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
většinou se podíváme v obchodě a pak objednáme přes net, tady je výhoda si tam zajet, brno je kousek a hlavně tuhle autosedačku nejprve vyzkoušíme do auta, abych věděla jak je pevná atd., no a rovnou vezmem, pokud bude volná, ale raději tam zavoláme dopředu a domluvíme se.
2. říj 2007 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Předpokládám, že když cestujete, asi už nějakou sedačku máte. Neříkej mi ale, že člověk kupuje novou každé 4 měsíce? :confused: Je mi jasné, že nejvíc asi rostou děti ze začátku, ale stejně .... Přijde mi to fakt mazec.
2. říj 2007 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
muc, jsou různé kategorie, máme vajíčko 0-13 kg a pasuje na podvozek kočáru, ale od 9 kg bych chtěla právě už tuto kategorii 9-36 kg.
2. říj 2007 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Promiň, moc práce :unamused: Zítra sem zase nakouknu :wink: Hezký zbytek dne :slight_smile:
2. říj 2007 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
také hezký zbytek dne, já krmila, hrála si s malou a chystám se jít připravovat věci na kašu :slight_smile:
2. říj 2007 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hej, tady to nějak stagnuje, ne? Chtělo by to tu ožiivt.
7. zář 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek