Bříškandy a bezbříškandy. Přidte si sem pokecat

mekamka
21. srp 2007

Ahoj maminky, těhulky, snažilky. Připravily jsme pro vás novou diskuzi, sem si můžete přít pro rady nebo jen tak pokecat. Budu ráda když se budete vracet. Ať se vám tu líbí. 😎

mucosin
2. říj 2007

Tak to teda nic moc. Soudím tak z reakcí svého ..... synovce? (bráchy syna 😉 ) - v příbuzenské terminologii občas pokulhávám. Každopádně náš malý má vždycky zkažený celý den, když jde na očkování. To ale asi každý malý šmudla. Já ostatně nesnáším návštěvy doktorů o nic líp 🙂

Vybíráte autosedačku? To musí být asi taky věda. Zrovna tak, jako vybírání kočárku, apod.

mucosin
2. říj 2007

Ahoj erin 🙂 Vítej! Když nás bude víc .... nebudeme se bát vlka nic 😀

erin4
2. říj 2007

Co tu probíráte? 🙂

majka07
2. říj 2007

ahoj Erin 🙂

Muc, Maju zatím obě hexa snesla skvěle, byla kapku podrážděná, ale to nevadí, hlavně že neměla teploty 😉
Jj, mám vybranou, ale včera mě známý ještě kapku nahlodaly, viděla jsem jinou a je zajímavá, ale....asi zůstanu u původní, páč dopadla dobře v testech 😉

mucosin
2. říj 2007

Dneska vlastně ani ještě nic. Spíš jsme sem po nějaké době zavítali a zjišťujeme, co je nového.
Co ty? Jsi plánovalka, snažilka, těhulka, maminka, nebo prostě jen návštěvnice koníka? 🙂

majka07
2. říj 2007

teď jsem se chtěla zrovna erin zeptat do jaké skupiny patří 😀

mucosin
2. říj 2007

Majka: to je ono. Ohromný výběr a člověk aby se v tom pak vyznal. Základ je, aby člověka nestála veškeré úspory a při tom byla maximálně bezpečná.
Už teď se děsím, jak budu jednou všechny tyhle věci vybírat 😕

majka07
2. říj 2007
majka07
2. říj 2007

sice se mi vzhledově vůbec nelíbí, ale důležitější je bezpečnost a ne vzhled 😉

mucosin
2. říj 2007

Tybrďo, ta vypadá jako vytvarovaný obr polštář 😀 Tam se asi musí mít mimi skvěle. Jak moc je bezpečná, neumím posoudit. To si ale určitě pohlídáte.
A po jako barvě koukáte?

majka07
2. říj 2007

po té červené 😀 jinak tam je vyobrazena ještě s pultíkem, ten se dá odrundat 😉

mucosin
2. říj 2007

ta je hezká, navíc vypadá, že bude měkoučká a bude malou v zimě pěkně hřát 😉

mucosin
2. říj 2007

hele majko, a vy objednáváte věci pro malou přes net, nebo je kupujete v normálních obchodech? Nebo je zkouknete v normálních obchodech a pak je koupíte přes net? 😀

majka07
2. říj 2007

většinou se podíváme v obchodě a pak objednáme přes net, tady je výhoda si tam zajet, brno je kousek a hlavně tuhle autosedačku nejprve vyzkoušíme do auta, abych věděla jak je pevná atd., no a rovnou vezmem, pokud bude volná, ale raději tam zavoláme dopředu a domluvíme se.

mucosin
2. říj 2007

Předpokládám, že když cestujete, asi už nějakou sedačku máte. Neříkej mi ale, že člověk kupuje novou každé 4 měsíce? 😕 Je mi jasné, že nejvíc asi rostou děti ze začátku, ale stejně .... Přijde mi to fakt mazec.

majka07
2. říj 2007

muc, jsou různé kategorie, máme vajíčko 0-13 kg a pasuje na podvozek kočáru, ale od 9 kg bych chtěla právě už tuto kategorii 9-36 kg.

mucosin
2. říj 2007

Promiň, moc práce 😒 Zítra sem zase nakouknu 😉 Hezký zbytek dne 🙂

majka07
2. říj 2007

také hezký zbytek dne, já krmila, hrála si s malou a chystám se jít připravovat věci na kašu 🙂

andrealiskova
7. zář 2009

Hej, tady to nějak stagnuje, ne? Chtělo by to tu ožiivt.