• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bříškandy a bezbříškandy. Přidte si sem pokecat

7. září 2009 
autor
Ahoj Májo!!! :sunglasses: tak a další těhulka! :grinning:
21. srp 2007 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo :grinning: Kamčo koukni na spolužáky - zdrávku - Jana tam dala fotečky její Verunky
21. srp 2007 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mekamka: Termín porodu mám 21.11.07 a měla bych teda být 27.týden. Všechno co mám v pase to sedí. :slight_smile: No nic pro dnešek se loučím, manža mě již vyhazuje od netu.
21. srp 2007 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se pro dnešek taky loučim,zejtra se ale určitě přijdu mrknou a strávim tu trochu víc času. PA :wink:
21. srp 2007 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko vsetkym :grinning: , jooj dnesa sa mi ale brutalne nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a navyse nam tu aj prsi, takze este skoro spim
vitam nove clenky tehulky :dizzy_face:
no sups vsetky z postielky a vstaaaavat :wink:
22. srp 2007 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko babulky :slight_smile: aj u nas je take uprsane pocasie, len zaliest pod perinu :slight_smile: ale od zajtra maju byt opat 30-tky a slniecko :dizzy_face:
22. srp 2007 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojcek silvia, preco uz nemas svoju fotecku v pase? takze aj u vas tak leje? mne sa zda ze tie 30tky mali padnut uz aj ddnes, ale tu to tak vobec nevyzera :unamused: , no uvidime
22. srp 2007 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandy, davala som si novu :slight_smile: zmena je zivot :wink:
co si vcera porabala po praci a ozaj kde pracujes?
22. srp 2007 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
22. srp 2007 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko mucosin :slight_smile:
22. srp 2007 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
silvia, jasne zmena je zivot :wink: , priatel prisiel po mna do prace, a potom sme boli spolu u nas doma, papali sme, pozerali telku, rozporavali, chcela som si dat nove fotecky do albumu z nasho pomaly rastuceho domceku, ale mali vacsiu kapacitu a nedaju sa mi tam vlozit :angry: ,
ja som tu len brigadne, lebo chodim na VS, v jednej logistickej firme, nahadzujem im tu nejake udaje do pc, faxujem, kopirujem a tak :rolling_eyes: , ale uz len do 31.8 :slight_smile:
22. srp 2007 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ranecko mucosin :wink:
22. srp 2007 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak v celku prijemny vecer :slight_smile: ja som este vecer vytiahla kolieskove korcule a isli sme k dunaju, ako sa tak pozeram, dnes to uz nebude mozne, snad este zajtra.
a kolky rocnik studujes?
mucosin a ty si mala aky vecer?
22. srp 2007 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandy: co se týče fotek bytů, domků, atd. někde jsem tady četla, že je správci stejně mažou, neb by zde měly být jen fotky spojené přímo s dětmi, mateřstvím, atd. Tak tě nemusí trápit, že se ti nepodařilo jejich vložení. A jak jste tedy s domečkem daleko? Kdy bude kolaudace? :wink:
22. srp 2007 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
silvia: ty máš změny hodně ráda, což? :grinning:
22. srp 2007 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera byla pohodička. Přítel byl pryč, takže jsem čas rozložila mezi knížku, drb s našima, televizi, apod. Prostě pohoda. Na brusle bych taky vyrazila, ale odpol u nás pršelo, takže smůla.
22. srp 2007 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to som len skusala, ktora bude lepsia :grinning: a mozno to este dnes zmenim a predsa sa vratim k starej :sweat_smile:
22. srp 2007 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
silvia, tak ty si mala taky sportovy vecer :wink: , ja chodim 2x do tyzdna na spinning :slight_smile:
mucosin, my sme zacali stavat az teraz v maji, na buduci tyzden sa dokonci hruba stavba, mozno uz aj tento ak bude pocasie priat, coz teraz vobec nevyzera :angry: , a v septembri sa zacne so strechou, v zime sa necha odstat, priatel hovoril ze ak by bola jemna zima mohlo by sa zacat s oknami aj vnutrom a planovane dokoncenie je leto-jesen buduci rok, ale urcite to poznas, ze staci malicky problemik a vsetko je inak, a vy kedy kolaudujete? :slight_smile:
22. srp 2007 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
není nad pořádný výběr :grinning:
22. srp 2007 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandy: u nás je kolaudace taky ještě ve hvězdách. Původně nám bylo řečeno, že pokud budou peníze, měli bychom být hotoví do vánoc. Teď to tak ale nevypadá. Problémy a zdržení se na sebe opravdu navalují. Byli bysme ale vděční i za jaro. Vesměs se to ale bude odvíjet od toho, jestli dostaneme v září hypotéku. Snad ano.

Hele holky, vy jste teda sportovkyně :wink: Na spinningu bych asi umřela. Přijde mi, že to musí být makačka jako blázen. Jak to zvládáš mandy ty?
22. srp 2007 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:

Luci29 jak se máš? Na Tebe si pamatuju z BRMS, už jsi maminou?
22. srp 2007 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jdu vas vsechni pozdravit a poprat krasny den.na pokec prijdu pozdejc musim nakrmit Zuzika :rolling_eyes: a , vypada ze dnes ona nema naladu tak to se mam na co tesit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :fearful:
22. srp 2007 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

irisp: rostoucí zoubky jsou asi mrchy, co?
22. srp 2007 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucosin, drzkam palcek aby vam v septembri tu hypoteku schvalili, neboj nejako to zvladnete, ked ste sa dali na boj treba to dobojovat :wink:
spinning je to uplne super, zvladam to v pohodicke,ja som aktivne hravala basketbal skoro 7 rokov, som potom mokra ako keby som vysla z vane, vypotis zo seba uplne vsetko a potom som plna energie, coz je fakt zvlastne po 45 minutovom bicyklovani na roznych stupnoch, urcite by si neumrela :grinning: , nastavis si stupen obtiaznosti tak ako by si zvladla :wink: , ja s kamoskou sme tam najmladsie, inak tam chodia zeny tak okolo 30-40 :grinning: , joooj a ten instruktor :grinning:
22. srp 2007 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irisp ty kojíš, nebo jste na UM?
22. srp 2007 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandy: znám se, nepřežila bych ani 10 min. :grinning:

Mimochodem, v úterý jsem objednaná k paní dr. na gyndu. Snad bude vše v pořádku a dá mi ke snažení požehnání :wink:
22. srp 2007 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé doufám, že nevadí, že jsem Vám vlezla do rozběhnuté diskuse :pensive:
22. srp 2007 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucosin, tak potom nam daj vediet ako si dopadla :wink:
zajtra uz s vami asi takto vykecavat nebudem moct, pride sef a ten sedi rovno vedla mna :angry: , takze mi vidi na pc
22. srp 2007 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka, jasne ze nevadi :wink: , mas krasnu dcerku :dizzy_face:
22. srp 2007 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka: určitě nevadí. Jen mi přijde, že holky ještě chrupkají :slight_smile: Koukám, že máte doma čerstvé štěstíčko. Gratuluju :slight_smile: Včera jsme tady nakously otázku porodu. Jak jsi na tom v tomhle směru ty? Dá se, viď? Nejlíp když napíšeš, že to byla úplná brnkačka :wink: :grinning:
22. srp 2007 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek