• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bříškandy a bezbříškandy. Přidte si sem pokecat

7. září 2009 
mandy: ale to já zase nemusím někam zvlášť chodit, stačí mi jen občas přeházet věci na liště :grinning:
22. srp 2007 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele mandy, když ti napíšu, že bych měla představu o kočárku se čtyřma kolečkama, vhodném do terénu, aby ho mělo mimi na co možná nejdýl, jo a za nějakou rozumnou cenu, který mi doporučíš? :grinning:
22. srp 2007 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Řadím se do megabříškand,před porodem jsem už byla koule, ale po porodu.. nevím jak ten tvar nazvat :wink:
22. srp 2007 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vetrovko, nějak nám to tady drobet utichlo, jsem ráda, že dorazila nová mamča :slight_smile: Gratuluju k Tomáškovi. Taky už se těším, až budeme jednou takového broučka mít. Já tak nějak podvědomě cítím, že to jednou opravdu bude kluk a přítel .... ten nepochybuje :grinning:
22. srp 2007 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
co ty a zkušenost s porodem?
22. srp 2007 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme si pohlaví říct nenechali, ale jak jsem uviděla to malé cosi na ultrazvuku tak jsem si říkala, to bude kluk.... a potom jsem se podvědomě dívala na oblečení pro kluky a záclona v pokojíčku s vláčkama mluví za vše :wink: a to jsem si říkala, však holčičce vláček nebude vadit :wink:
22. srp 2007 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
porod nic moc.. bohužel... to víš, porodit takového macka přirozeně... co dodat :wink: na císař už pak bylo pozdě..... po porodu jsem si říkala, že bude Tomášek asi jedináček, ale nebude :grinning:
22. srp 2007 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já bych takové překvapení nevydržela. Až budu jednou těhulka, budu chtít jasnou odpověď jakmile to půjde :grinning:
22. srp 2007 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ke konci už jsem byla taky napnutá jak šráky :wink:

jak jsem dočítala diskuzi, tak to vypadá, že za nedlouho taky začnete sexovat účelně, co? :wink:
22. srp 2007 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak už jsem psala, je super, že člověk na to těžší takhle rychle zapomene. Příroda to má vymakané :slight_smile:
22. srp 2007 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
máš pravdu, mě už se to pomalu blíží, tak začínám být z představy, že by ze mě opravdu mohla taky být těhulka a později maminka, drobetko nervozní :sweat_smile: Asi to ale bude normální. Miminko je přeci jen velké rozhodnutí a velký krok.
22. srp 2007 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem byla nervozni jak jsem vysadila pilule a říkala jsem si jestli si to v té pauze před snažením nerozmyslím :wink: a to nejsem žádná extra mladice :wink:
22. srp 2007 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky, tak som s5 :grinning:
vitaj medzi nami vetrovka :wink:
22. srp 2007 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
švagrová (tedy budoucí švagrová) čekala miminko a taky nechtěli vědět co to bude. Ale já, jakožto holka zvědavá :grinning: , jsem jí pověřila, aby poprosila pana doktora a nechala si to napsat a dát do zalepené obálky, kterou mi pak pěkně předá. Nebudeš tomu věřit, ani to jí nezlomilo, aby se nepodívala :slight_smile: Úplně do porodu to ale taky nevydržela a nakonec žadonila o prozrazení :grinning:
22. srp 2007 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
vetrovka: a jak dlouho vám snažení po vysazení trvalo?

mandy: ahojky, že by jsi opravdu byla za zodpovědnou a vytvářela někde nějaké hodnoty? :grinning: Nebo jsi mi hledala vhodné vozítko :wink: :grinning:
22. srp 2007 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fiha, vetrovka, klobuk dolu, maly bol pekny obriiik :grinning: , 4,5 kg, au :sweat_smile:
mucosin, ja ked ostanem tehulka, urcite budem chciet vediet pohlavie, ja by som to nevydrzala, a je to potom aj taky krajsi vztah, ked brusko oslovujes menom :grinning:
22. srp 2007 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:

ahoj mandy
22. srp 2007 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucosin, hrala som sa na velku pracantku a zakladala som si dodacie listy a objednavky :grinning: , ale cochvila k nam dorazia nejaky papalasi zo saudskej arabie, tak sa budem tvarit akoze pracujem :grinning: , neboj nejaky voz ti najdem :wink:
22. srp 2007 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele holky, jak se dostáváte k těm info? Konkrétně třeba - jak jsi mandy objevila, že měl Tomík 4,5 kg? Mimochodem, byl fakt kousek :slight_smile:
22. srp 2007 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,nevím jak jsme dokázali, že máme takového obra... rozhodně jsem nejedla za dva :grinning:
22. srp 2007 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak uz som spat :slight_smile:
vitaj vetrovka, maly bol teda poriadny valibuk :wink:
moj bratranec, ked sa pred 12 rokmi narodil, mal viac ako 5 kg, krstna ma 1,55, neviem ako sa jej podarilo porodit ho prirodzenou cestou ale podarilo sa a teraz je bratranec ako trieska :wink:
22. srp 2007 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucosin, pozri si pri mojom mene mam taky maly fotacik, ked si nan kliknes, mozes si pozriet moje fotecky a tak isto to ma aj vetrovka, a kludne si tam mozes pridat fotecky aj ty :wink:
22. srp 2007 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandy: jakože musím na alba a tam vás najít?
22. srp 2007 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomášek vyčnívá kamkoliv přijdeme a jsou tam stejně staré děti.. :wink: už se těším dneska na kontrolu kyčlí :grinning: ale je strašně dlouhý....

včera jsem se s ním na chvilku zastavila v práci a všichni, že máme malý kočár... nejméně 20x jsem musela vysvětlovat, že leží v tašce, která se vydělá a že mám prodlužovací díl... :angry: jako bych za to mohla, že máme dlouhána :slight_smile:
22. srp 2007 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
helou baby, dobrú tému tu máte :grinning: ja sa potrebujem zbaviť tej veľkej prebytočnej kože, čo mi visí po dvojkách nad rezom z cisárskeho.. neviete ako na to? :confused:
22. srp 2007 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
silvia, katrin: ahojky holky

vetrovka: nekteří lidi mají opravdu rozumu na rozdávání, co? tedy alespoň podle nich samotných :grinning:
22. srp 2007 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsem zase na chvilu tu :wink:

vetrovka, my měli při narození 4750 g :grinning: , ale už jsme se zařadili do normálu :grinning: páč Maju má s jídlem problémy :slight_smile:
22. srp 2007 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucosin, nie, je moja prezyvka, dnes, cas a hnes vedla na pravo je taky fotacik, niekto ho tam ma a niekto nie, ja ho tam mam pretoze tam mam vlozene fotecky :wink:
22. srp 2007 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky katrin, boze vy uz mate 9 mesiacov :dizzy_face: , ale ten cas leti :wink:
22. srp 2007 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj majko, já vím, že jste bojovaly, brala jsem od tebe ten nutrilon, co ta beba?
22. srp 2007 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek