BVV - Pro díte. Boli ste tam? Sú tam zľavy na kočíky?

bertica.h
9. led 2009

Bol niekto z Vás po minulé roky na tomto veltrhu?my sa chystáme tento rok..hlavne popozerať kočíky,a zaujímaju ma hlavne ceny..su tam nejaké zľavy?Napr.že by kočíky boli lacnejšie ako cez internet?
Ďakujem pekne 😉

bertica.h
autor
10. led 2009

nikto z Vás nebol na veltrhu Pro dítě? 😕 😒

kalerat
10. led 2009

bertico byli jsme a slevy tam jsou, ale chce to pak propočítat, zda je tam fakt kočárek levnější než na netu 😉

versam
10. led 2009

ahojky,já jsem tam byla předloni,pokud tam jedeš kvůli kočárkům tak těch tam mají veliký výběr,ale jestli je tam prodávají za lepší cenu to fakt nevím.Když jsme tam byli tak firma baby point tam měla akce na cestovní postýlky a ty byli hned rozprodané,tak snad i na kočárky tam nějaká akce bude.Jinak já jsem byla celkem zklamaná,není to tam moc velké a všude spousta lidí,ale čekala jsem tam že budou mít vzorky kosmetiky,pleny a to tam vůbec nebylo.Ani dětského a těhotenského oblečení nic moc.Jsou tam hlavně kočárky,autosedačky,postýlky

bertica.h
autor
10. led 2009

dakuejm Versam..tak trošku si ma prekvapila..snád to bude tento rok lepšie..tiež som myslela že tam budu aj oblečenie atd..mrkneme a uvidíme..dakujem🙂

veronikahel
10. led 2009

bertica a kedy a kde to bude?

bertica.h
autor
10. led 2009

má to byť myslím od 17-21.3.2009 na Brněnskom výstavišti..počkaj...

hups..tak tu si prečítaj🙂

http://www.bvv.cz/i2000/Akce/b-pdite.nsf/WWWAll...

dukie
10. led 2009

Já tam byla loni a byla jsem obecně zklamaná. Ale to možná proto, že jsem hledala veliký prostorný kočárek a měli tam z mého pohledu naprosto prd. 😀 Jedna prodavačka na mě dokonce vyrukovala uraženě s otázkou, jestli prý jako čekám velké dítě. 😀

Ale to je věc jiná. Měli tam hodně kočárků, postýlek, autosedaček, myslím, že i 2 nebo 3 stánky s bavlněnýma plenkovýma kalhotkama z ekologických materiálů, pak stánky s hračkama a s oblečením pro děti. Těhotenská móda, pokud si pamatuju, žádná. Někteří výrobci slevy měli, ale nic moc. Nevím, no. Připadne mi, že je to fajn, pokud chceš omrknout, co je na trhu, a odzkoušet si to (projet si různé typy kočárků atp.).

Ale celkově mi to teda moc nedalo. Byla jsem tam s mamkou a obě jsme tím byly tak trošku zklamané...

Ovšem jako výlet je to fajn. Já těhotná a ona důchodkyně... takže jsme to obě měly se slevou... neber to. 😀

Jo a hodně lidí tam fakt bylo, to jo.