CB a PMR. Je tu někdo,kdo rád vysílá?

karotky
28. led 2008

Ahojky!
Včera mě probleskla hlavou myšlenka na to,že když už na tyto stránky chodí lidičky s ČR i Slovenska,tak by se tu taky mohlo vyskytovat pár lidí,kteří vlastní tyto(nebo jednu z nich 😉 )mašinky,jezdí na různé srazy(např.Holice.............Horní Jelení)a občas vyjedou na nějaký kopec zavysílat. 🙂
My s manželem se tomuto koníčku věnujeme bez mála 5 let a našli jsme touto cestou spoustu fajnových lidí.Poslední rok jsme tomu moc nedali,protože jsme měli tak trochu jiné starosti 😀 ,ale teď už se k tomu opět začínáme vracet. 😵
Pro ifo..............Já mám volačku Včelka Mája a manžel Kodys.
Je tu teda někdo?
Pokud ano..............šup sem se svými volačkami! 😎

perada
28. led 2008

Jéé to vůbec neznám!! 😲

helenapce
28. led 2008

Ahoj Karot. to je teda náhoda, protože tomuhle se dlouhá léta věnuje můj taťka. Na Holice jezdí pravidelně a občas do toho zapojí Dominiku. Nevím přesně, ale jeho volačka je Pepa dráteník, neznáš ho ? 😵

karotky
autor
28. led 2008

Helčo...............no,něco mi to říká. 😉
Ale zřejmě ho znám jen z doslechu. 🙂
Neznáš náhodou Denose Žlutýho psa?....................Měl by bydlet kousek od Vás.A taky Jim. 😉

helenapce
28. led 2008

jo, jo... bydlí vedle ve vchodě, práve čerstvě rozvedenej.....

byyz
28. led 2008

karotky, to možná znáš mýho tchána....něco vysílá, ale jestli jsou to zrovna tyhle zkratky... 😀 jinak je to Dejda

karotky
autor
28. led 2008

Helčo.................já vím. 😅
Tak to já u Vás někdy zazvoním,až půjdu okolo. 😀
Byyz.......to je radioamatér............to je tzv.vysílací smetánka do které nespadáme. 😅

ene
28. led 2008

Karot, Dejda neni radioamater nebo alespon sibu da urcite vic 🙂 Zdravi Expedice Boruvka 😀 😀
Do Holic jezdim s manzou pravidelne sest, sedm let. Jezdite i na zavody? Nebyli jste nekdy na vyhodnoceni LPD? 🙂)

helenapce
28. led 2008

karotky: ok, budu se těšit......

karotky
autor
28. led 2008

Ene.........Dejda mi nic neříká a Expadice Boruvka taky ne.Jinak my jsme v Expedici Perníkáři. 😵
Na závody nejezdíme,..............pouze na štafety.
Chystáte se někdo v květnu na Jelení? 😕

ene
28. led 2008

Hle, to mi i neco rika. CB klub Ceska Lipa uz neco rika? 😅

karotky
autor
29. led 2008

Ene................taky,taky. 😉 Ceska lípa pořádá hodně štafet. 😉

ene
29. led 2008

V nem jsme. A Expedice brasi? Boruvku musite znat, urcite vas propirali na nejake akci, jinak by mi to nic nerikalo 😀

karotky
autor
9. únor 2008

Tak Borůvka asi ano,...............ale poslední rok jsem nebyla v obraze.Však to brzo doženu.Koncem května(poslední víkend)jedeme na rozhledny a budeme vysílat z Kozlovského kopce.
http://www.ceska-trebova.cz/uvod/uvod_turistika...
Tak pokud by se z Vás někdo ten víkend nudil,ať se na nás přijede podívat. 😵
Dala jsem si podmínku,že nehodlám spát s ročním dítětem ve stanu,tak mám zamluvený pokoj v chatě Maxe Švabinského.Je tam i výtečná restaurace................MŇAM! 😀

bramburka
9. únor 2008

Jojo CBíčko jsem měla, než jsem ho vypálila bleskem, ale to už je asi 10 let zpátky, bylo to dost dobrý... dobrá parta, možná mě někdo znáte jako Xenie Hodkovičky 😉 Já znám jen pražáky větší dosah jsme neměli...