Čekáme dvojčátka 2015-16

rollova
24. říj 2015

Ahoj holky,ráda bych vytvořila diskuzi, kde bychom se mohly navzájem podporovat a předávat zkušenosti ohledně vícečetného těhotenství .Já jsem v 6+2tt po ket jednoho embrya a i přesto me mi bylo řečeno ,že jsou vidět dvě dutinky ,takže jedno je přirozeně a jedno z ket.Srdicka vidět ještě nebyla a v hlavě mam tisíc myšlenek ..doma ještě ročního chlapečka 🙂. Čípek mam po konizaci ,tak mam docela strach ze všeho . Najde se někdo ,kdo je na tom podobne? Nebo alespoň ceka dvojčátka ?

marticcelli
6. led 2016

Ahoj, u nas taky na dnesni kontrole vsechno ok, kluci se drzi hlavickama dolu, nozicky maji oba pod mymi zebry napravo, takze je to lahoda, kdyz zacnou kopat spolu 🙂 alespon se mi objasnily jejich polohy, myslela jsem, ze to kope jeden az moc a druhy neni nejak aktivni..
A zitra jeste velky uzv s merenim, uz se tesim 🙂 snad tentokrate ukazou tvaricky 🙂

marticcelli
7. led 2016

Dnesni velky uzv, chlapecci maji 1250 a 1270gr a asi 35 cm 🙂 hlavickama dolu, ale nejpozdeji 38.tt me budou brat k porodu, dyl me nenechaji..

rollova
autor
7. led 2016

@marticcelli gratuluji 🙂..už se taky těším na velký utz, ale ms ceka teprve druhy ve 20tt 🙂. Mají krásné váhy ..jen tak dál 😉

a_nnysek
7. led 2016

@marticcelli Super, pěkné zprávy..Za chvilku jste ve finále, tak se drž, věřím, že ti dávají do těla 😉 😉 😉 My taky půjdem dřív, ale jelikož čekám jednovajky, ty rodí 36-37tt..

marticcelli
7. led 2016

@rollova dekuji, jsem rada, ze rostou oba stejne. Budu ted chodit casteji na premerovani, tesila jsem se na 3D, ale opet nebyli ve vhodne poloze.. 🙂
Drzim palce!!

marticcelli
7. led 2016

@a_nnysek je fakt, ze uz nezvladam to co treba pred mesicem, unava se vratila.. a k tomu dycham za tri 🙂 ale vsechno je diky Bohu v poradku a citim se taky zatim nejak moc dobre 🙂
Cekam holcicky nebo chlapecky?

marticcelli
7. led 2016

@marticcelli cekas 🙂

a_nnysek
7. led 2016

Chlapečky,a doma na ně čeká 15 měs. bráška,nejsme žádní břídilové :- D

melodypond
18. led 2016

Ahoj, ráda bych se přidala k vaší diskuzi. Čekám první mimčo a hned jednovaječný holčičky a nemám kdo by mi poradil. Snažíme se sehnat dobrý kočárek ale v Plzni nemají žádný vystavený. Jak si mám vybrat když si to nedokážu představit? Můžete mi prosím někdo pomoc?

cukrik123
18. led 2016

ahoj maminky co čekáte nebo už máte dvojitý poklad. Snad nevadí a pokud ano tak smažu. mám 8 měsíců starý páreček a spoustu věcí k prodeji pokud máte zájem.
Přeji hezký den a hodně zdraví

marticcelli
18. led 2016

@cukrik123 ahoj, nemas treba lehatka?

a_nnysek
18. led 2016

@melodypond ahoj, jsem taky v očekávání,ale kočárek už máme, viz příspěvky výše..No já začala tím,že nemáme zrovna velké auto - sedan, a ani moc místa v garáži vedle auta, kde budu kočár parkovat, takže jsem vyřadila všechny šiřší koráby a zůstalo pár těch, co projedou 80 cm dveřmi..Koukla jsem na recenze od mamin, a hodně chválily Bumbleride, Easywalker a Bugaboo Donkey. Já jsem chtěla totiž korbičky vedle sebe, ne za sebou..Nakonec jsem zvolila Bugaboo, protože je opravdu skladný a tak se v pohodě vejde do auta a taky se mi líbí, že jde dát do mono verze - třeba když je jedno dítko nemocné..A já v něm teď vozím 16měs. syna (zbavila jsem se původ.trojkombinace kvůli místu) a jsem spokojená..Opravdu jsem dala na recenze, protože u nás široko daleko není kde zkouknout..Zkus se přidat do skupinky Dvojčata, tam ti určitě holky taky poradí 🙂

cukrik123
18. led 2016

@marticcelli mám jedno vibrační FischerPrice se stříškou co hraje a druhé houpací s možností přenášení a hrazdičkou prodávat budem cca za měsíc a půl děti ještě nedosáhli max váhy tak používají