Černá listina uživatelů JEN pro českého Modrého koníka

pejta
19. pro 2011

Ahoj,zakládám diskuzi,kam můžete vkládat nespolehlivé uživatele!
jen pro českého modrého koníka.

pejta
autor
19. pro 2011

a já přidám hnedkon neregistrovanou uživatelku pod emailem:
LudmilaDrinova@seznam.cz
jménem ludmila sýkorová
paní si objednává zboží,pak neodpovídá a neplatí...

werry
22. pro 2011

Mám stejnou zkušenost jako Pejta - dvakrát sem jí naletěla, nejdřív si objednala - pak jestli jí počkám, že je hospitalizovaná, čekala jsem, pak jsem dala zboží do prodeje a asi za měsíc se ozvala znova, a když měla zaplatit, tak asi po týdnu napsala, že zítra a nic, tak už sem jí napsala, že zboží dávám do prodeje a že se mi obchodování s ní nelíbí - neozvala se - pozor na ní - ztráta času!!! LudmilaDrinova@seznam.cz (jménem ludmila sýkorová ) !!!!!

viknat
27. pro 2011

Neregistrovaná: hakova.katka@seznam.cz - kateřina haková, objedná zboží, nechá si zabalit balíček a pak už se neozývá.

ikarkulka
1. led 2012

nick terezamelicharova - projevila zájem o zboží, nechala si zaslat číslo účtu + částku, ale peníze nepřišly a neodpověděla ani na urgenci, přitom stránky pravidelně navštěvuje.

terezamelicharova
2. led 2012

@ikarkulka Vážená paní , vy mě také neodpovídáte na zprávy . Psala jsem Vám jak včera tak dnes a přitom profil také navštěvujete . Tak je dávám sem !
Dobrý den, tak to se omlouvám za nedorozumění , vždy objednávám více věcí najednou a nejenom tady na MK a měla jsem za to , že jsem Vám na zprávu odpovídala . Byla bych ráda, kdyby jste mě z černé listiny smazala , toto se mě stalo poprvé. Pokavad ne tak se nedá nic dělat. Ještě jednou se omlouvám a i Vám přeji hezký den. Tereza
Dobrý večer. Mohu Vás poprosit o smazání ? Akorát mě to kazí obchod s lidmi . Můžete se klidně podívat do mých hodnocení , že nejsem nespolehlivá . Prostě jsem toho objednávala více ,denně píši desítky zpráv a rozhodně jsem nechtěla Vám způsobit problém s rezervací ! Jediné co mohu tak se Vám ještě jednou omluvit ! Myslím , že jsem dospělé rozumné ženy co si nebudou dělat problémy ne? Děkuji Melicharová

evicka1989
5. led 2012

Ahoj holky,taky jsem se setkala s nespolehlivou maminkou.Zakoupila jsem u ni na bazarku kalhotky pro malou(jedna se sice jen o 50Kč,ale přece jenom jde o princip),peníze jsem zaslala již v listopadu,paní mi napsala,že dorazily v pořádku a že balíček nemůže odeslat,protože má nemocné děti,jestli nepočkám,napsala jsem,že o.k.Jenže od té doby se mi neozvala,neodpovídá na zprávy nic,prostě se přestala ozývat,ale co mně nejvíc naštvalo,že dneska kalhotky tady v bazaru vystavila znovu!!!Nick je Ivetka87,tak holky pozor na ní!!!

jasmia
24. led 2012

nick hanah11, poobjednávala zboží, adresu zaslala, ale ani po několika urgencích nezaplatila, vůbec nekomunikuje.

mahafi
29. led 2012

Ahoj, taky mám špatnou zkušenost s jednou prodávající (nick zdenecka89), už od 27.10. má na účtě peníze za hrací deku a do dnes nemám ani peníze nazpět ani deku (deku už ani nechci, musela jsem koupit jinou).., na maily nereaguje, negativní hodnocení neřeší, profil má neaktivní.. Nevíte někdo, jestli se s tím nedá něco dělat? Peníze jsem už dávno oželela, ale štve mě ten proncip ☹. Napřed se vymlouvala docela normálníma výmluvma, je nemocná, má nemocný dítě.. pak najdenou, že nestíhá, protože má zkouškový, že balíček má připravený, ale zapomněla ho u babičky a pod. Zkoušela jsem to řešit s adminem, ta říkala, že páky bohužel nemají, jedině jít na policii.. což mi ale přijde divný.. tam se mi akorát vysmějou 😀. Řešil jste někdy něco podobného úspěšně? nebo je to beznadějný?

pavlina_k
30. led 2012

Neregistrovaná: spacilovamichaela@seznam.cz, Spáčilová Michaela z Přerova - objednala zboží, ale nezaplatila. Ani po několika urgencích...

barbulinka1
8. únor 2012

Přidávám prodejce s nickem - kristula, jméno Božena Zaoralová, které se mi objevilo u čísla účtu. 23.1. 2012 jsem jí odeslala penze za monitor dechu, do teď nepřišel, vymlouvala se na manžela, že ho zapomněl odeslat, 31.1 napsala, že balíček odeslala sama, do této doby nepřišel !!! na zprávy nereaguje !!!!!! nemá trochu úcty, stresovat těhotné ženy :(

leona82
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vanessa21
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leona82
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leona82
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kudelkabudouci
27. únor 2012

Přidávám prodejce s nicem 2010slunicko2010- objednala jsem si u paní 1.2.2012 háčkovanou čepičku. Peníze jsem odeslala na její účet. Paní napsala že děkuje a nic víc:/ Psala jsem jí copak se děje a ona že je na Slovensku na pohřbu atd... Ještě týden jsem čekala ale už mě došla trpělivost. 🙄

dadous
27. únor 2012

@kudelkabudouci no teda, nedavno jsem si říkala, že si u ní taky necham něco uhačkovat 😕 😠

kudelkabudouci
27. únor 2012

@dadous mě se taky moc líbilo její háčkování. A mrzí mě to, ještě jsem se tak na MK nezklamala. ☹

dadous
27. únor 2012

@kudelkabudouci no ještě že tu to tema je, škoda že jsi nalítla, ale aspon jich nenaletí víc 😢 doufam že se ti paní ještě ozve 😵

kudelkabudouci
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kudelkabudouci
27. únor 2012

@dadous no to já taky doufám, buď mě tu čepičku nakonec pošle nebo po ní budu chtít peníze. Pokud se teda dočkám! Taky jsem ráda že to tady je🙂

dadous
27. únor 2012

@kudelkabudouci no super dík 😵

dadous
27. únor 2012

@kudelkabudouci když se neozve tak písni adminovi, ona tady ma myslím shop ne?

kudelkabudouci
27. únor 2012

@dadous není vůbec zač ;)

kudelkabudouci
27. únor 2012

@dadous jj má, jen nevím jak mám ještě dlouho čekat. Psala jsem jí tam hodnocení a koukala jsem na maminku která jí tam hodnocení dávala 22 února, psala že je spokojená, no já čekám už měsíc měsíc a nic 😒

dadous
27. únor 2012

@kudelkabudouci no nevím, zkus mu písnout co se ti stalo a jak maš postupovat, dyt je to už skoro měsíc ne?!

dadous
27. únor 2012

@kudelkabudouci ještě jí zkus napsat na mejla 😵

kudelkabudouci
27. únor 2012

@dadous vyzkouším to 🙂

mcm
15. bře 2012

2010slunicko2010 - objednané a zaplatené čiapočky a iné nové vecičky z jej bazariku, viac ako mesiac po dohode a platbe a nedoručené!!!
Maminka prestala komunikovať, ale...

Dnes sa mi maminka 2010slunicko2010 ozvala!!!! Písala som jej, že na ňu podám trestné oznámenie a určite nielen ja, ale aj ostatné maminky a odpísala mi, že nechce mať problémy, že má malé dieťa a že to dá do týždňa do poriadku, ja počkám do konca mesiaca a ak nie, budem to riešiť cez polícií, nedám sa. Prajem aj vám nech paní vecičky zašle a už viac nenatrafíme na takéto maminky!!!

mcm
15. bře 2012

@kudelkabudouci
Dobrý deň, dnes sa mi maminka 2010slunicko2010 ozvala!!!! Písala som jej, že na ňu podám trestné oznámenie a určite nielen ja, ale aj ostatné maminky a odpísala mi, že nechce mať problémy, že má malé dieťa a že to dá do týždňa do poriadku, ja počkám do konca mesiaca a ak nie, budem to riešiť cez polícií, nedám sa. Prajem aj vám nech paní vecičky zašle a už viac nenatrafíme na takéto maminky!!!

mcm
17. bře 2012

vybavené, konečnéééééééé, maminka "2010slunicko2010" mi vecičky doposlala, krásnučke, ale bola to doba a nervy.. vyše mesiaca a pol, ale našťastie má doposlať vecičky všetkým maminkám, tak snáď to splní...