• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chlapský rozum. Rozumíte mu?

16. června 2008 
no..., ja Ti teda teraz vôbec, ale vôbec nerozumiem :sweat_smile: :sweat_smile:
5. čer 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kde to sem co to je 12,3,4,5,6,7malých postýlek :grinning:
5. čer 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe :grinning:
5. čer 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nerozumím a už se ani nesnažím. Ale jak vás tady tak čtu, tak máme všechny doma totéž v bleděmodrém
5. čer 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
este som si vas neprecitala....ale hned sa na to vrhnem.. :grinning:
len by som chcela dodat...ze...tak ako my nikdy nepochopime muzsky rozum, tak ani oni nevedia pochopit nas :grinning:
5. čer 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no baby...nemam co k tomu vsetkemu dodat..poriadne som sa na tomto celom pobavila :grinning:
5. čer 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak taky něco hoď do placu ať se bavíme dál :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
liviky..nemam co tu hodit..lebo tu uz bolo vsetko spomenute :grinning:
5. čer 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale tomu nevěřím,furt nás něčím překvapujou a vyráží dech ne?
5. čer 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jste mi tak připomněli, máme dole v domě schránku (jako každý, že? :grinning: ). No a nám se na tom nějak rozbil zámek, takže schránka byla prakticky přístupná každému. Říkala jsem to manželovi před rokem a půl a on, že by musel zavolat opraváře a strašně s tím tak otálel, že na to někdo z domu přišel a našla jsem schránku vytlemenou jak dračí hubu :grinning: To mě tak naštvalo, že jsem manželovi zavolala do práce, ať už to kouká zařídit tu opravu, protože to není už možný, aby se nám tam někdo hrabal! No a stačil jeden telefonát a schránka je konečně opravená, no chápete to? Rok a půl mu to trvalo než se k tomu odhodlal, panebože! :grinning: :grinning: :grinning: Ale jinak můj manžel je opravdu miláček, jen na některé věci, se mi zdá, příliš nepospíchá, nooooo :grinning: :grinning:
6. čer 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne prišiel dnes rano manžel povedať osobne do postele,že vraj ked išiel do kuchyne,zbadal na podlahe velkeho pavuka .tak mu vravím že oki,šak asi vyliezol spod sporaka,sa stáva,nie? a on že fajn .................. a idem si za hodku spraviť kavu a skoro ma šlak trafil! pavuk na zemy pripučeny,rozpučeny ,hned vedla koša ale žeby ho spratal ,no skoro ma šlahlo .tak je toto normálne??????????? :angry:
6. čer 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denisocka - Mezi námi holkami, u chlapů asi joooo :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už týden chci ať zpraví vysavač!zítra má konečně den volna,tak co myslíte zpraví to?nebo půjdu koupit nový? :grinning:
14. čer 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máme to samý, pořád se na něco chystá ale nic neudělá, je unavenej, ale já ne????????????? :rolling_eyes:
14. čer 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
áá vidíš to chlapy jsou chlapy!víš čím se já uklidňuju?že kdyby se nedej bože něco stalo tak mě nic nezaskočí a vše zvládnu,chlapi by byli v tu ránu v pr**li :grinning:
14. čer 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobrý, ale co by se mělo stát :astonished: ?
14. čer 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no třeba můžeš jít na ňáký vyšetření do nemocnice,nebo s dítětem,nebo odjedeš na víkend k rodině atd.atd. a pak ať se chlapi starají,vesměs jim dělá problém postarat se sami o sebe :grinning:
14. čer 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to snad radši ne, to pak jezdí za mnou a pláče, jak se mu stýská, to bylo skvělý
14. čer 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,to znám a pak ta spoušť když se vrátím domů :unamused: ,ale zase potom chvíli seká dobrotu :grinning:
14. čer 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt, ale nechci, aby někomu něco bylo, a když odjedu k rodině, tak to se mu nelíbí, protože on může a já ne
14. čer 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mu řekni,že když on jo tak ty taky ne!však jste partneř sobě si rovni a ne že on tě bude dirigovat jak v ňákým diktátu!
14. čer 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
livi, právě že já se nedala derigovat nikdy a teď mám pocit, že začínám poslouchat, s--u sama sebe
14. čer 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo to přejde,hoď se do klidu,věnuj se malýmu a na všechno ostatní prď a to se zpraví :grinning:
14. čer 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
liviky, díky moc, fakt je mi líp, normálně jsem si teď načla víno, dala jsem si skleničku a popcorn
14. čer 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je správný přístup,ještě nohy nahoru a je to kopletní :grinning:
14. čer 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to psaní mi ale pak moc nejde :grinning:
14. čer 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenže největší sranda je že zítra ráno v sedm s ním musím odjet zase na barák, budeme mít opět zedníky, nevím, jak se mám tvářit, nesnáším, když to na nás každej pozná a ptá se co se stalo
14. čer 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,já se jdu natáhnout,tak zatím ahoj :grinning:
14. čer 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je škoda, tak ahoj :frowning2:
14. čer 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ammalko - halooo - už je lépe? :slight_smile:
15. čer 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek