Chyby a zásady v oblékání, líčení, atd.

zakve1
4. lis 2010

Holky, pojďme prodiskutovat jaká jsou pravidla v oblékání, jaké se dělají chyby např. v kombinování určitých kousků oblečení. A co líčení? Vlasy? Každá asi víme, že ponožky nepatří do pantoflí, že každá by měla mít doma "malé černé", že když se nalíčíme, tak se dává důraz buď na oči nebo rty, nikdy ne na obojí, že se nenosí děsný odrosty na blond vlasech, atd... Dejte sem vlastní tipy a rady, ať se to týká vlastně čehokoliv v oblasti stylu a designu člověka 🙂.

mamkamarketa
2. lis 2011

@kristi podle fotky si te nedovedu predstavit s masivnimy,nebo retro obroucky... ale pak hod photo 😀

jojoo bude to nekolik tydnu shoppingu 😀 letim v jednech dzinach a prazdnyma kuframa... 😀

podle me by sis na cocky zvykla,nebo zalezi jak moc ''nevidis'' 😀
ja mam 1,50 a 1,75 coz je dost,ale obcas jdu ven bez niceho

kristi
2. lis 2011

@mamkamarketa ja byt tebou kaslu i na kufry, koupila bych si je az tam......my jedeme za 3 tydny do Dubaje, taky si myslim, ze tam neco nakoupim

tyhle ma kamoska a vcera jsem si je zkousela a vypadaly dost fajn http://www.bryle-online.cz/prada/prada-opr13lv

ivett
2. lis 2011

kristi já si hlavně nejsem jistá, jestli u astigmatismu vůbec čočky jdou...
tak vyzkoušej i retro a uvidíš co ti bude sedět...😉
já teď čekám na nové skla do jedněch svých brýlí, sytě červené plastové hranaté celooboučky, výrazné, ale krásné, tak se na ně těším...

usa taky závidím, mě tam nechtěli 3x pustit, co se žádalo o vízum a teď se tam jaksi nemáme jak dostat kvůli malé, ale jednou tam snad pojedu i já, zatím musel manža beze mě 😀

ivett
2. lis 2011

jak píše kristi, jeď i bez kufrů market, manža když se ztama vrátil tak měl krom svého zavazadla další dvě nové plné hader 😀

ivett
2. lis 2011

kristi ty jsou pěkný, možná ti i sednou, je to třeba zkusit no, nějak si tě taky nedovedu předsatvit v masivních obroučkách, ale třeba to právě bude ono 😉

ivett
2. lis 2011

http://www.bryle-online.cz/dolce-gabbana/dolce-... já mám třeba jedny tyhle, akorát tu straničku teda mám v leopardím vzoru 🙂
pak mám klasiky černý a ty červený na který čekám jsou podobné těm Prada...

mamkamarketa
2. lis 2011

@ivett
@kristi
my mame kazdy narok na kufr do 25kg. tim,ze sme nekolikrat litali bez kufru,tak mame plnou pudu kufru 😀 takze zase je zbytecny utracet zakufry,kdyz jich mame doma asi 12 😅 @ivett kdybys mi to rekla driv,zaridila bych ti to...manza driv delal na usa ambasade,ale tedka se zase lidi vymenili 😒
@kristi me se libi desne retro od RB,ale ja v nich vypadam jak exot 😅
joooo dubaj,tak to se penzenka taky provetra 😀

mamkamarketa
2. lis 2011

@ivett ted me napada,uz se visa snad nedavaji? 😕

ivett
2. lis 2011

@mamkamarketa jj, už nedávají, já psala, že dřív když se dávala, mě tam nechtěli pustit 3x, pak jsem začla studovat a teď mimčo, takže pak už jsem to neřešila...teď už bych ho nepotřebovala...

mamkamarketa
2. lis 2011

@ivett jasny,uplne mi vypadlo,ze je ted jiny system 😉

mamkamarketa
2. lis 2011

takze damy,presne jak se znam...rasenku jsem si dneska koupila 😀
a musim rict,ze jsem zatim nadcena. krasne mi to rasy prodlouzilo a bez cucku 😀 😎
a jako bonus je s baterii a kartacek se otaci...staci jen prilozit 😎 😀

qualka
2. lis 2011

Ahoj holčiny, mně se líbí eshop slusimito.cz - přišla jsem na něj přes akci na Ona dnes a dají se tam kombinovat různá oblečení🙂

Jinak k té řasence - mamkamarketa - jakou sis koupila řasenku? Nemáte některá zkušenosti s tímhle?
http://www.mall.cz/kosmeticke-pristroje/panason...

Díky a přeji fajn večer

kristi
2. lis 2011

@qualka ja myslim,ze ta kulma je fajn, pokud mas co kulmovat......takze to je na tobe

jdu se mrknout na ten web

mamkamarketa
3. lis 2011

mam kupon na 50% slevu na rasenku od Loreal lash architect 4D nevyuziju, pokud mate nektera zajem napiste,ale kupon je platny jen do 15.11.

sarunatko
4. lis 2011

Holky, máte některá tip na crossbag, nějak si nemůžu vybrat ☹

kristi
4. lis 2011

@sarunatko sportovní? nebo kozenou?

sarunatko
4. lis 2011

@kristi sportovní neeee

sarunatko
4. lis 2011

@kristi nádhera. budu psát ježíškovi 🙂 Četla jsem teď článek na módním pekle o kabátech. Ach jo. Hezkej, kvalitní a dobře padnoucí kabát hledám už několik let a ještě jsem na žádnej nenarazila.

kristi
4. lis 2011

@sarunatko taky jsem to cetla.....ja jsem teda videla absolutne nadhernej od Klary Nademlynsky, ale fakt bozskej

sarunatko
4. lis 2011

@kristi někde na netu?

kristi
4. lis 2011

@sarunatko bohuzel ne, v casopise, myslim v Instyle, takovej tmave zelenej, dlouhej, prepasanej kozenym paskem, ale fakt bozi.....nicmene byl spis pro starsi..

jinak napr. v tom Pardorfu je outlet Burberry, to mas od vas blizko, klasickej trenckot nebo vlneny kabat stoji okolo 300-500 eur....Ty vlneny mozna vic

sarunatko
4. lis 2011

@kristi Tak to vlněný bude určo dražší, do toho teď asi investovat nemůžu, no podívám se u nás. Ve Freeportu v Hatích nic neseženu?

sarunatko
4. lis 2011

@kristi Neee, neměla jsi mi ten odkaz na Guess posílat, neeee, nedělám nic jiného než že na to koukám 🙂

kristi
8. lis 2011

a jám mam nove sako heeeeec http://www.reserved.com/cz/collection/woman/jac...
neni to presne tohle, mam jinou ruzovou, klasickou, a jeste stalo o 100 kc mene....

sarunatko
11. lis 2011

@kristi odkaz nefunguje ☹

ivett
11. lis 2011

tak já byla dneska nakupovat a všude je velký ale opravdue velký ho*no ☹ jsem otrávená a do konce roku uý nakupovat nejdu...

sarunatko
11. lis 2011

@ivett Jojo, pravda. Já jsem byla minulou neděli, koupila jsem si tak akorát punčochy a byla jsem taky akorát pěkně vytočená 😠

sarunatko
11. lis 2011

@kristi odkaz už funguje a sako je super 🙂