Čím mazat červený zadeček?

zutinka
20. čer 2018

Dítko má červený zadeček .A já nemám nic😔(bepanthen,sudocrem).Co na něj?

maaaja12
20. čer 2018

Omývat vychladlym silným odvarem z černého čaje a nechávat větrat.

priefi
21. čer 2018

@zutinka sudocrem

zmrzlinka
21. čer 2018

Sudocrem anebo zeleny krem Babylove z DM stoji asi 40,- Kč

soleilll
21. čer 2018

@zutinka Kup oboje a vyzkoušej, když bude opruzení opravdu silné, tak Imazol. Vždy zadek dobře osušit a větrat.

preiba
21. čer 2018

Sudocrem 🙂

eithelwing
21. čer 2018

U nás pomohl sudocrem, docela silné vrstvy, když šlo dítě do plínky. Jinak větrat, obklady s heřmánkem. Chce to čas.
A zkusit zjistit příčinu... Byla to náhoda? Nějaká potravina, U nás to třeba bylo po změně značky plínek. vrátili jsme se k původní a už se to nestalo.

patmouse
21. čer 2018

Dcerce se udelaly strasne opruzeniny asi ve 3 tydnech. A nemohli jsme se jich zbavit, bepanthen ani sudocrem nepomahaly,masti od doktora nic... vetrala jsem ji,omyvala hermankem... Az nam znama doporucila mesickovou weledu a do tri dnu bylo po vsem. A to uz mela na jedne pulce prdky i peknej mokvajici strup. Takze za me je weleda zazrak!

sumitra
21. čer 2018

Nam pomahal jedine Bepanthen

calvac
21. čer 2018

@zutinka Weledu,odvar z cerneho caje,na nejhorsi Imazol.

hanka_12345
21. čer 2018

@maaaja12 jojo to pomaha hodne rychle...nam do druheho dne 🙂

smudlinka24
21. čer 2018

@calvac 100% souhlas👍🏻😉

mirri7
21. čer 2018

Kdyz uz je zle,tak jednoznacne imazol...za 2dny vyleceno.jinak ja musim stridat sudoc.a bepant.jak kdyby si ty prdelky na jedno vzdy zvykly

35_a_budu_mamka
21. čer 2018

Na hodne rudou a bolavou prdelku Imazol, druhy den je pak uplne v poradku. Jinak bezne pouzivam Nivea SOS krem, Sudokrem a Zitenax.

bayt
21. čer 2018

@zutinka Já používám Stadelmann, ale u mámy jsem v nouzi v drogérce koupila Weledu a taky dobrý. Jestli nemáš fakt vůbec nic a nemůžeš ani do drogérky nebo lékárny, tak mě ještě napadá čistý sádlo.

begavan
21. čer 2018

U nás hodně pomohl čaj z řapíku, koupíš ho v lékárně a navlhcenou plinkou několikrát denně omýt a pořádne osusit. K tomu zluta weleda z dm a být co nejvíc bez plínky.

patmouse
21. čer 2018

Nam osobne prave Imazol vubec nepomohl. Naopak to bylo jeste horsi. Az pak ta Weleda. Ale kazda prdelina je prave jina a nezbyva nez to vyzkouset. 😉

linee
2. črc 2018

Bud koupit,jak radi holky a nebo pokud nemas nic po ruce - studeny odvar cerny caj nebo hermanek (nebo vychladly pytlik) - oboje vysusuje a nebo modra indulona.

mary.jane
2. črc 2018

Silny cerny caj, co nejvic vetrat a hlavne NEPOUZIVAT vlhcene ubrousky - omyvat jen tim cajem. Ubrousky jsou na opruzeniny mor.

emilkamilka
25. říj 2018

černý čaj ne, na tohle je dobrý heřmánkový. Take to chce natírat krémem proti opruzeninám.

pavlinar
25. říj 2018

Mažu Weledou a Sudocremem. A teď se mi osvědčil olej Medvídek a tím meju zadek. Pořídila jsem ho právě proto, že malá měla teď furt červenou prdelu, a fakt super