Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Čím myjete nočník?

hojda
21. říj 2010

Ahoj, čím vymýváte nočník? Koupila jsem čištič od Ecoveru, ale nevím jestli je to to pravé, aby to vyčistilo a zároveň neškodilo malému.

díky!

antiope
21. říj 2010

Vyplachuji jen vodou a podle potřeby vytřu desinfekčním ubrouskem Sanytol 😉

petronelie
21. říj 2010

Vodou a občas vystříkám Sanytolem

vojtisek2007
21. říj 2010

přes den jen vyplachuju vodou (po čůrání) a večer do něho naleju trochu čističe na záchod a naplním vodou a nechám stát přes noc, ráno vyleju,vypláchnu a jedeme na novo 🙂

medved09
21. říj 2010

Po každém použití vystříkám Savem na koupelny a opláchnu. Nenapadlo by mě ho jen vypláchnout. 😖

sju.v
1. lis 2010

Normálně vypláchnu vodou a tekutým mýdlem, nedělala bych z nočníku detektivku, copak se s tím děti mazlí a olizují, abych to pořád desinfikovala? Podle mě dobře umýt stačí!:o)

katka82
3. lis 2010

Jej no tak my ho taky jen opláchnem a sem tam kápnu domestos do trochy vody a chvilku to tam necham 😉 myslím že neustálá dezinfikace všeho není taky zrovna to nejlepší 😉 a koneckonců do nočníku fakt jen vykoná potřebu a pak si ho ani nevšimne-nehraje si s ním,nesahá do něj tak nač to nějak moc řešit 🙂

beata.n
3. lis 2010

po každé potřebě vyplachuju vodou a tak 2x týdně dám na noc trochu sava.vy taky přece nemejete záchod po každé vaší potřebě 😝 nedělala bych si s tím tolik hlavu,řiď se podle sebe,to je nejlepší 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli