• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čistička vzduchu. Máte zkušenost?

8. března 2017 
My jsme si pořídili čističku vzduchu kvůli dceři, je alergik. Doporučil nám ji i náš alergolog. Řekl bych, že to funguje. Teď nevím jakou máme přesně znakču, ale koukni se na toto http://www.vzdy.cz/magazin-vzdy/krasa/cisty-a-zdravy-vzduch-v-domacnosti-viry-a-nemoci-si-neskrtnou Jak říkám, u nás to používáme hlavně při boji s prachem
21. lis 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeha taky je podle mě každá čistička vzduchu nesmysl. Pokud chce mít někdo doma prostředí zbavené prachu a virů, splodin z aut, tak to musí udělat jako v nemocnici na operačních sálech - řízený ventilační systém s těmi nejlepšími filtry. Jinak je to logicky o ničem a tahání peněz.
21. lis 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanicinka Dobrý den, Ceresit tablety a jim podobné jsou na prd. Malý výkon a drahé tablety. Od doby kdy jsem si koupil klasický odvlhčovač, tak je klid. Používáme jej při sušení prádla a pak dle potřeby - jednou týdně v problematických pokojích. Stav kontrolujeme dle vlhkoměrů, V každém problémovém pokoji máme jeden vlhkoměr. Na rady ostatních jsem koupil Odvlhčovač DOMO DO 342 DH (cena cca 5000 Kč) a nelituji. Lituji jen toho, že jsem ho nekoupil dříve. Sice by to chtělo trochu vyřešit nádobu na vodu, která drnčí, ale já přes ní dávám utažený provaz kvůli přitlačení k přístroji a je po problému. První dny jsem koukal, při vylévání plných zásobníků vody. Nějaké tablety? Cha
20. bře 2015 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem nad tím přemýšlela. Tady v tomto článku http://www.gavri.cz/blog/cisticka-vzduchu-pro-alergiky/ píší, že je to dobré pro alergiky a astmatiky. Jako dává mě smysl, když už jí máte asi používat pravidelně. Nebo třeba zapnout, když nejste doma třeba v práci a pak vypnout. Jaké jsou typy nebo značky, to moc nevím. Ale nestačí pak více vysávat třeba? Já jí mít, tak ji používám pravidelně, podle mě to moc energie nespotřebuje.
2. říj 2015 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mysicka2008.
Ahoj pokud máš doma třeba alergické dítě tak rozhodně pořídit. Vysávání je skvělé ale i tím do vzduchu dostaneš částečky, které nevidíš, ale třeba tahle čistička http://www.vzdusin.cz/cisticky-vzduchu/cisticka-vzduchu-airbi-pure je určitě super. Věřím, že utírání prachu a luxování je skvělé, ale vždy se něco dostane do vzduchu.
31. kvě 2016 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od vercafontanka.
Pokud se nemůžete rozhodnout, jaký druh odvlhčovače koupit, tak mrkněte na jeden dobrý článek. testodvlhcovacu.cz/. Najdete tu testy a recenze odvlhčovačů. Můžete si takto prověřit a zjistit, jaký je asi nejlepší :slight_smile:.
8. bře ve 13:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek