• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co děláte proti blbé náladě?

30. září 2009 
Jsem jakási zpruzelá, mladší dítko po mně furt leze, chce se chovat a když nespí, pomalu nic neudělám. Mám tu fůru práce a nic se mi nechce, když si dám něco dobrého, je mi těžko, nic mě nebaví. Co děláte, když vám všichni okolo i sama sobě lezete na nervy?
29. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
dat ditko komukoliv kdo zvladne se o ne 2 hodky postarat a jit na pedikuru, na kafe, na kolo, brusle, proste cokoliv co mas rada, treba se jen projit , pustit si oblibeny film... kazdeho nabije neco malinko jineho ale kazdopadne venovat cas jen a jen sobe :wink:
29. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
essi, vždyť s tolika dětma nemůžeš mít ani čas na blbou náladu, ne? :grinning: Doporučovat hodně se vyspat, pustit si film, hudbu, zajít ke kadeřnici asi nemá cenu... tak můžu nadhodit jídlo a nákupy kosmetiky a oblečení !!!pro sebe!!!! :wink:
29. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky no díky, jenže já nemám vůbec nikoho, komu bych toho mladšího dárečka vrazila, starší je aspoň ve školce, manžel dojíždí do práce,ráno v 6 vyráží,večer v 7 se vrací, na prd....
hm a peněz málo, dnes se nějak fest lituju :slight_smile:
29. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tcháni na hlídání nefungujou, moje maminka už nežije, brácha se ségrou daleko, žádná oběť co by pohlídala v dosahu není....
29. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je mi lito :pensive: ja jdu zrovna dnes na pedikuru, prijde mi hlidat mamka, protoze manza je na odpoledni v praci , jde jen o hodku a pul ale moc se na to tesim kazdych 5 tydnu :grinning: a pomaha to... a co nejake materske centrum? mas tam maleho na dohled a zaroven mas klid a postupem casu ho tam na hodku muzes nechat ve skolicce a nekam si dojit, ty 200,- jednou za cas neni tak desny ne?
29. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
esssi a co nějaká miniškolka na dvě hodinky týdně ať máš chvilku pro sebe?
29. zář 2009 ve 13:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
no, u nás taky fungují MC s hlídáním. A ani to není tak drahý, když jsou to třeba jen ty dvě hodiny.
29. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ono je nejhorsi kdyz to na tebe prijd emimo veskere plany..ja simuzu naplanovat jak je dam tam ci tam a bude klidek a prd pokazde s eneco zvrbi..na me to pada naprosto v nevhodne chvile muz v praci ja unavena babicka 100km daleko vcera to byl mazec skolka zavrena decko skakalo po hlave nebo cumelo celej den na pohadky M nastesti hodnoucka ja na umriti kasel angina..
29. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hm když já mám na týden litr na všechno, to mi moc rezerv nedává...
29. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
esssi taky to rávě mám, měla jsem v plánu jak uklidim, chtěla jsem udělat i takovej ten většíúklid včetně skříní atd, a prostě nemám šanci,mám doma ještě hlídací skoro dvouletou, a když mají svůj den tak to stojí za to :frowning2: rady typu zajdi někam neberu ani vážně, ono to nejde a navíc se mi ani nechce. takže se prostě vyvztekám, vybrečim, u mytínádobí jsem ráda že mám pár¨použitelných talířů co nejsou otřískaný, dveře taky drží jen silou vůle, páč s nima ráda třísknu..ale mě to uklidní a za hodinu je po všem.A nebo nechám děti napospas osudu a jdu na 20minut na koníka :grinning: lítají si tu jak pometla, vytahaly mi právě skříň s vyžehlenýma věcma pro budoucí cácorku..a já to momentálně neřešim, prostě se na chvíli na všechno vykašlat a zasáhnout až když děti polezou na střechu popřípadě si budou chtít oholit nohy mojí žiletkou :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kaleilah :grinning:
29. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
esssi ale ono to fakt zabírá :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kal no jo,no.. u nás se zase furt čučí na pohádky, ale ten malej je děsnej přílipka!!!To ani neumeju nádobí s ním...
29. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás pohádky a televize vůbec, koupili jsme kvůli tomu telku do ložnice, ráno si beru malýho do postele aby mě nechal aspon půl hodinky poválet a probrat se a naivně jsem si říkala že když pustim pohádku bude klid :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdybych koupila samotný ovladač, udělám líp a ušetřim, ten má mnohem větší úspěch :grinning: A mamánka teda nemám, až kolikrát když mi blbnou hormony tak brečim že mě nemá rád, ale leze po mě jakmile mám pc na nohách, nebo taky něco dělám v kuchyni, tak musí vidět co tam dělám, jinak o maminku nezájem. bůůůůůůůůůůů, on mě nemá rááááád :cry: :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
kali má tě rád. Jenom jsou ty naše děti trošku vyčůraný :grinning: :sunglasses:
29. zář 2009 ve 14:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Děti jsou příšery z jezera...můj starší syn právě je úplně jinej, nikdy moc kontaktu nepotřeboval a tohle dítě mi totálně vyrazilo dech :slight_smile:
29. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
suki, jé, jsi mi připomněla že bych homohla šoupnout na nčník, od včerejška trénujeme :grinning:
29. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kal no mladší je tupka, vůbec na nočník nechce, když ho nechám běhat bez plíny, ani si nevšimne, že se počůral...
29. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
kali :grinning: :grinning: no vidíš :grinning: to je nápad :grinning: a malá bude aspoŇ pěkně vyčůraná :grinning:
29. zář 2009 ve 14:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
holky s tím nočníkem to chce fakt čas...malá měla plíny skoro do dvou let, ale pak jsem udělala radikální řaz a prostě jsem ji nechala chodit bez plíny doma i venku, bylo to utrpení, furt se počůrávala, ale to trvalo jen tak 4 dny a pak se to zlomilo a teď už čůrá krásně do nočníku i venku do travičky, jen to kakání je teda u nás boj :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 14:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Suki já staršího nechala a ve dvou letech to během chvíle pochopil sám, jenže tohle dítě je paličatější...
29. zář 2009 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
holky-zeptejte se mě, já mám čtyři a zrovna dnes mám náladu pod psa :angry: , tady se to řeže, ti starší, ten nejmladší už tři hodiny v kuse řve :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ty brdo essi, až budeš mít tři, to bude teprve vzrušo a ještě tak brzy po sobě, jak to zvládáš?
29. zář 2009 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kacir no to jsi totálně hustá teda :grinning: ale jo, jde to, já už vlastně chvíli jakoby tři měla, okolo narození mladšího jsem hlídala ještě synovce a to byl teprv fičák, dva dvouleťáci a do toho novorozenec :grinning:
už je mi líp, došli jsme do krámu a pro staršího do školky...
29. zář 2009 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám teda dvoukočár, protože ten starší nechce vubec chodit do města pěcha a zpátky je u nás všechno do kopce, ted to doufám bude holčička :grinning:, já chtěla vždycky holčičku a mám to :grinning: . Sice jednu, ale horší než všichni kluci, co znám :grinning:
29. zář 2009 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kacir no mě s vejpravama pomáhala maminka, když byl mladší malinkej, tak jsem to měla lehčí, jenže maminka mi umřela :cry:
29. zář 2009 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
to je mi líto :sweat_smile: , takže ted to zustane na tobě, co tchýně, pomáhají ti aspon z druhé strany? U nás vše leží na mě, manža furt v práci, mamka pracující, tchýně nic moc, takže neznám hlídání, žádnej odfuk, zas ti nikdo nemuže vyčíst, že máš děti a někdo se ti o ně stará :wink:
29. zář 2009 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kacir to jo, no, obstarám si to sama, tchýně chodí do práce a o víkendech skáče okolo tchána, baráku a zahrady, nemám fakt nikoho..ale zase jsme hustý, že to zvládáme :slight_smile:
29. zář 2009 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
to jo, taky mě to těš, i když jsem občas u konce sil, :grinning:, najed si na stránky rmatka, otec, rodina- mnohonásobné mminky, tam si píšem s holama a jsme proti někomu slbej odvar, třeba marci- má 6 kluku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
6 kluků? ty bláho....
29. zář 2009 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek