Co děláte proti blbé náladě?

esssi
29. zář 2009

Jsem jakási zpruzelá, mladší dítko po mně furt leze, chce se chovat a když nespí, pomalu nic neudělám. Mám tu fůru práce a nic se mi nechce, když si dám něco dobrého, je mi těžko, nic mě nebaví. Co děláte, když vám všichni okolo i sama sobě lezete na nervy?

dagina
30. zář 2009

Ahojky, pro mě jsou momentálně jediní nepřátelé tchánovci, ty nemůžu ani vystát... Jinak to zase tak černý u nás není 🙂 , ale zatím si víc jak jedno dítě neumím představit..., ikdyž bych chtěla pro Lůcu sourozence 😒

martinka79
30. zář 2009

Ahojky, no u nás je to pohoda obě babi mám daleko... 🙂 ,a le nemohu si stěžovat.
Dagi no za chivlku si to třeba rozmyslíš a sourozence pořídíte... j bych svůj stav neměnila...takto mi to vyhovuje.

dagina
30. zář 2009

No když vidím Essi (zakladatelka tématu), tak ty první prcky nemá ani po roce, snad chuděra otěhotněla ještě v šestinedělí.... Původně jsem chtěla cca do tří let druhého prcka, ale nějak mě to přechází..., uvidíme.
Ty máš Marti dobrý věkový odstup, to už je dobrý pomocník, aspoň na chvíli..., ikdyž vím, že se ze starších sourozenců nemají dělat chůvy...

martinka79
30. zář 2009

no Nikolka když chce sama tak hlídá jinak je nezneužívám a druhého mám zase jako jediňáčka... ona je samostatná a užívá se svými přáteli... on ji mil0uje a občas pronálseduje, ale jinak pohoda. já to tak chtěla a MM také.

kacir
30. zář 2009

HOLKY- JÁ TEDA ČTVRTÝ ZAS TAK NECHTĚLA, ALE STALO SE 😀 , DAGI- TO TĚ CHYTNE, AŽ TI MALÁ POVYROSTE, TED JE BRZO NA DRUHÝ, TO PŘIJDE, UVIDÍŠ 😉 , U TOHO PRVNÍHO JE TO NEJTĚŽŠÍ, NEŽ SE VŠECHNO NAUČÍŠ, VYCHYTÁŠ, U DRUHÝHO UŽ JE TO MNOHEM LEPŠÍ 🙂 MARTINO- ANI NECHTĚJ VIDĚT, JAK UMÍM ŘÁDIT JÁ, V PODSTATĚ JSEM KLIDNEJ ČLOVĚK, ALE JAK SE TO NAHROMDÍ, TAK LÍTAJÍ DOMA VŠICHNI 😀 😀 😀 😀, JÁ S TCHÁNOVCEMA V POHO, ALE ŽE BY HLÍDALI 😠, JO CO JSME SI UDĚLALI, TO MÁME 😀 😀

kacir
30. zář 2009

DAGI- KOUKALA JSEM NA FOTKY, MÁTE TO NÁDHERNĚ UDĚLANÝ- LUCINKA JE MOC KRÁSNÁ HOLČIČKA

skurinka
30. zář 2009

Ahojky holciny 🙂
Tak ja zavedla deti do skolkya mam pohodu ........
ja se chodim odreagovat do prace.a nebo si pustim hudbu tu co posloucha ja a teda dost nahlas 😀 a hned je my lip.Ale kdyz je ta nalada fakt pod psa tak my nepomuze faaakt nic 😒
Ja sem taky porad s detma sama,manza furt v riti.
a kdyz jdeme ven tak mam okolo sebe dalsich 10 deti a nekdy jsou to nervy.
kdYz jsme dojeli z dovolene a ja pak sla ven..tak se na me nalepilo asi 5 deti a rvali ...Moniko my jsme radi ze uz jsi tady...jako tak me to zahralo..ale za 5 min byli vsechny na zabiti,vcetne mojich.

kacir
30. zář 2009

JEŽÍŠ MARI A MIŠÁNEK JE TAKY NÁDHERNEJ, NO JÁ SU NA TY MIMINA STRAŠNĚ UJETÁ 😀 😀 😀 😀 , PROTO ASI POŘÁD NĚJAKÝ MÁM DOMA, UŽ ABYCH BYLA BABKOU A NEMĚLA CHUTĚ MÍT DOMA ZAS MIMI, AŽ MI TO TROCHU ODROSTE, FAKT SU PAKÁRNA, ALE NIC NENÍ HEZČÍ NEŽ TO MALÝ VONAVÝ MIMINKO

anta
30. zář 2009

Ahoj holky, dneska je hnus počasí a tak na mě leze nějaká děsná depka či co, tak to tady čtu a koukám, že jsme na tom všechny tak trochu stejně. Snažím se, aby to kluk nepocítil, že nejsem ve formě, když já ani nevím, jak z toho ven 😎

martinka79
30. zář 2009

kacir no já skukla taklé tvé album víš co mě zaujako děti jsou okáči po tatinovi... a jak jsou si na sebe podobní. 😀 skuri jé to nzám já si někdy řídákm, že jsme lepidlo na děti vždy mám kolem sebe víc než jsou má vlastní... 😀 ale jako učitelka jsem docela v poho a když zlobí tak to je mazec. 🙂

anta
30. zář 2009

Kacir, máš krásnou rodinku manželem počínaje 😀 😀 a Dominikem konče, fakt pěkný lidi jste 🙂

martinka79
30. zář 2009

jani úsměv.. ahojky 🙂

kacir
30. zář 2009

jo, jen ten nejmenší na ně podobnej není, ten bude po mě, aspon jeden 😀, já mám svých taky někdy plný zuby a to o víkendu máme třeba ještě dvě děti navíc vypujčený, já už to neřeším, ty dvě už se tu mezi náma ztratí 😀 😀 😀 , asi už jsem fakt proti řevu a skákání a ječení imunní, jen chudák Domča, ten se musel naučit spát, i když by se střílelo z děl 😀 😀

kacir
30. zář 2009

anta- děkuju 🙂

martinka79
30. zář 2009

Kacir tak to tedy Mišák neumí... ale naštěstí holky ketré k nám chodí na návštěvy jsou hodné... 😉 a jak je Brně???

anta
30. zář 2009

Ahojky Marti, dneska jsem vstala prdelí napřed asi bych potřebovala načutnout 😀 😀 😀 Včera mě naprdl manža, pořád dává na moji židli jeho oblečení, tak jsem mu to řekla, ať to tam nedává a on reagoval tak nervně, začal řvát jak pitomej, že jsem čuměla a nějak mě to naštvalo, že se z toho nemůžu probrat 😅

martinka79
30. zář 2009

jani tak příště nic neříkej a šup s prádlem někam pryč... a třeba do pračky a či koše nebo hje hoď jemu na postel na chlapy se musí tvrdě....
dagi hele tvůj M pekl dortík vi´d... tedy to ho chválím a ty máš depky??? no prosím tě. 😀

anta
30. zář 2009

No jo, když mě to naprdlo, panč jsem si říkala, že tady každý den uklízím jak pitomá a přijde mi, že si toho MM prostě neváží a přijde mu to normál, asi zkusím nic taky nedělat, ať vidí, co všechno je třeba udělat 🙂

kacir
30. zář 2009

holky, já má depku, když doma není uklizený, jsem dost na pořádek, jenže u nás bych 24 hodin jen lítala s hadrem 😝 , já mám chlapa taky bordeláře, už to ani nekomentuju, to bysme se hádali pořád. Anta- to se stává, že chlap vyletí, možná ho to ted taky mrzí zrovna jako tebe 😉

martinka79
30. zář 2009

Kacir jé já má chlapa taky bordel... 😀 hadráře. ale já se s ním nepářu seberu dám do prádla nebo a ohdodím někam na jeho místo... v ložnici bude mít svůj kout co bude plný prádla a až nebude mít co nosit tak bude asi vytahovat to špinavé. 😀

kacir
30. zář 2009

anta- to nevydržíš, už jsem to zkoušela 😀 😀 😀 , zhnili bysme, chlapi jsou holt prasata 😀 , lepší než mít doma puntičkáře, co by tě pořád buzeroval, znám takovej pár a neměnila bych, toho chlapa bych z fleku zabila

kacir
30. zář 2009

martinka.já nebydlím v Brně, ale v Tišnově, tj. 30 km od Brna, takový malý město, v Brně bych bydlet nechtěla, moc lidí, mám ráda klid

anta
30. zář 2009

Tak já mu to teda odpustím a půjdu na něj tvrdě bez řečí 🙂 Jsem taky ďábel na pořádek, nepořádek mě znervózňuje 😉

martinka79
30. zář 2009

já to tam znám pocházím z vysočiny a do Brona jsem jezdila studovat VŠ. tišnově má segra od tchánovců rodinu.

kacir
30. zář 2009

jak se jmenujou?

martinka79
30. zář 2009

Jamborovi... tedy te´d jsi mě dostala zda jsou to od tchána nebo od tcháně. 😀

martinka79
30. zář 2009

holky pádím pracovat a balit do krabic...

esssi
autor
30. zář 2009

Zdar ženy, dnes je venku hnus počásko,co? BTW PÍŠU TO SEM PO STÝ, UKAZUJE TO BLBLĚ, STARŠÍMU JSOU ZA PÁR DNÍ 4 ROKY, TO TAM ASI SKOČÍ AŽ PAK, MLADŠÍHO TO UKAZUJE PŘESNĚ, MÁM KLUKY OD SEBE 22 MĚSÍCŮ 🙂

esssi
autor
30. zář 2009

huráá začali nám topiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit!!!

kacir
30. zář 2009

já taky 22 měsícu 😀