Čo hovoríte na zástavu plynu z Ruska?

kristynaw
6. led 2009

co na to rikate?jak se vas to dotyka,dotkne?

roasha
13. led 2009

......je to demonstracia ruskej sily........vsetky okolite staty sa orientuju "prozapadne"......ale zabudaju,ze na Rusku sme este stale dost zavisle.... 😅

mikalove
13. led 2009

mam v tom hokej,pustili a znovu zastavili alebo ešte nepustili?? 😕

maruschka
13. led 2009

pustili, na Balkán a hneď aj vypli..Majú nejaké problémy pri spúšťaní a komisia ešte nezistila nič ohľadom čierneho odberu Ukrajiny-jednoducho ešte nepodali žiadne hlásenie, tak Rusko trucuje... 🙄

mikalove
13. led 2009

no len nech netrucujú moc dlho 🙄

titkovamiriam
13. led 2009

NAJNOVSIA SPRAVA:na vine je amerika lebo radi ukrajincom co maju robit proti rusom ☹

monkula
13. led 2009

a Amerika nech si ide riešiť svoj tupý národ nech sa nekakajú stále do Európy...

mikalove
13. led 2009

no ked sa do toho už zamiešala amerika,idem poslať mm po drevo,lebo to tak skoro nebude 😕

kajacz
13. led 2009

Amerika sa bohožial serie do všetkého... 😠

roasha
13. led 2009

.......presne,len tohto sa bojim,aby do toho nevrtali amíci,lebo sa fakt moze nieco strhnut. 😖
......h..no ich do europy,nech si s..ru doma.. 😝

kajacz
13. led 2009

no jasne zelení, tí majú dost dreva... 🙄

titkovamiriam
13. led 2009

americania dosrali cely svet nielen europu 😠 a take skupiny ako zeleny a greenpeas len vsetko rozbabru a hotovo.

martina46
13. led 2009

Sú to komunisti, no čo dobré sa už dá od komunistu očakávať???

roasha
13. led 2009

jasne,len ti zeleni prehliadaju,v com su obuti,obleceni,co zeru,technika ktoru denne pouzivaju,-fakt by som ich priviazala o kolajnice... 🙄

titkovamiriam
13. led 2009

napada ma heslo: zabi bobra zachranis strom,no uz som uplne mimo temi to asi z nedostatku plynu 😀

mikalove
13. led 2009

peši sa určite nevyberú k elektrarni aby sa tam priviazali 😀

kajacz
13. led 2009

mohli by sa tam priviazat...zelené dlho horí... 😀 ...aspon bude viac energie

titkovamiriam
13. led 2009

uz aj vlada je proti bohuniciam asi kazdy ratal ze plyn bude a s tymi bohunicami len zakalili vodu

zuzidr
13. led 2009

no ked už sa do toho s.re amerika môžme čakať akurát tak vojnu 😠 😠 😠 😠

titkovamiriam
13. led 2009

aj ja mam obavy ☹ 😠

slnieckova
13. led 2009

titkovamiriam podla tlacovky na TA3, co povedal Fico, tak sme pripraveny Bohunice spusit 🙂 pretoze vsetky kontroly, ktore su potrebne pre spustenie uz prebehli. A povedal, ze ak to bude potrebne, tak Bohunice na 100% nabehnu....

titkovamiriam
13. led 2009

no a o druhej zasa minister hovoril ze sa pustat nevbudu tak asi musime pockat ako to bude naozaj,inak ak ten plyn nieje tak som zvedava co za par dni .nasa firma vydrzi od plynu niesme zavisli ale co doma skoly nemocnice 🙂 a ostatne podniky potravinarske a pod.

maruschka
13. led 2009

Amerika už pokazila na tomto svete, čo mohla..Do všetkého sa se..., všetko rieši-hoci sa to deje na druhom konci sveta, radí vo veciach, ktoré sa jej netýkajú...Vďaka Amerika máme finančnú krízu,v arabských krajinách žije viac amerických vojakov, ako samotných arabov... 😠 😠 🙄

takže by som uvítala, keby sa už prestali montovať do všetkého a dali celému svetu svätý pokoj,nech si riešia svoje problémy-majú ich požehnane... 🙄 🙄

mikalove
13. led 2009

všetko zavru,a ty si kukni znovu ten film ľad a poradíš nam čo mame robiť ☹

maruschka
13. led 2009

mikalove-asi len zamrznúť 😀 😀 😅 😅

roasha
13. led 2009

maruska,oni nepotrebuju robit poriadok,oni ani nevedia,kde ktori euro- stat na mape je... 🙄
mozno si len zasa potrebuju odskusat svoje zbrane,a nebudu si predsa devastovat svoj kontinent...len zabudaju,ze Rusko s ich arzenalom ich kedykolvek moze zmazat z mapy/vratane nas../ 😅

roasha
13. led 2009

..nuz idemem si trosku okyslicit mozog do mrazu... 😅 😀

kajacz
13. led 2009

jasne, treba si zvykat...aj my ideme von

titkovamiriam
13. led 2009

ja uz pojdem za chvilu domov tak sa dufam uvidime zajtra 😀