Co je to malé těhotenství?

vikicka
24. čer 2009

Ahoj, co znamená malé těhotenství? Kamarádce to oznámila doktora, tak si myslela, ze to znamená, že je těhotná jen krátce, ale prej ne 😕

jeudi
24. čer 2009

ahoj ja bych take rekla ze je to tehu na uplnem zacatku 😕

vikicka
autor
24. čer 2009

no to si kamaradka myslela taky, ale ze prej ne 😖 nevim, proc se teda nezeptala, ale me to zajima, protoze jsem se s tim terminem nikdy nesetkala 🙂

jeudi
24. čer 2009

tak to opravdu nevim ... 😕 jedine ze to treba neodpovida velikosti ale to by ji snad rekla ..ach ty doktori 🙄

jabber
24. čer 2009

Taky netuším, nikdy jsem to neslyšela, ale kdyby mi to mudra řekla, tak se jí okamžitě zeptám 😀 A jak kamarádka zjistila, že to teda není to, že je těhotná krátce?

vikicka
autor
24. čer 2009

no protoze se ty doktorky ptala a ona rekla, ze ne. taky nechapu, proc se na to poradne nezeptala 😀

jabber
24. čer 2009

😀 hm, zvláštní 😀 asi je málo zvědavá 😀 😎

vikicka
autor
24. čer 2009

ona je trosku hloupoucka, tak ji to pravdepodobne nenapadlo 😉

jaspina
24. čer 2009

Já myslím, že holka buď těhotná je, nebo není - ale být těhotná málo? 😀 To si ani při své fantazii nějak neumím představit.. 🙂

vikicka
autor
24. čer 2009

nebo treba je to tak cersvy, ze z toho nakonec nemusi nic bejt, fakt nevim 😀

verled
24. čer 2009

řekla bych že to je spešl obrat pana doktora???ať jí to vysvětlí🙂

jabber
24. čer 2009

jaspina 😀 no jako že jen tak trošku, zlehka těhotná 😝 😀

no přijde mi divná i ta doktorka - když se mě pacientka ptá, jestli to znamená, že krátce - tak abych jí odpověděla jen NE, když je zjevné, že ta holčina neví co to znamená - že to ta doktorka sama od sebe nevysvětlila 😅 😕 nevím, no, divný přístup

maarteeee
19. led 2012

malé těhotenství znamená, že plod je menší než by měl v daném stáří být...Já teď byla na screeningu ve 12. týdnu a paní doktorka ho nemohla udělat,ptž miminko je moc malé, tak jdeme až za týden. Jinak je ale vše v pořádku, žádný stres, prý se to prostě stává a mimi to dožene později 🙂