Co k Mikuláši pro 10 měsičného?

maarie
23. lis 2008

Ahojte,budete něco nadělovat prckům na Mikuláše?Tadýskovi bude deset měsíců a já tak nějak nevím,co bych mu měla dát. ☹ Dáváte vůbec něco takhle malým dětem?Nechci,aby byl ošizenej,přemýšlela jsem nad jablíčky,křupky,ale co dál?Díky za rady. 🙂

kisska
24. lis 2008

skrecok - neboj, aspon ti zostane do zasoby 😉

samik2008
24. lis 2008

Julinka dostane ovoce a nějaké sladkosti,od mých rodičů vždy vánoční kolekci,takže na stromeček nemusíme nic kupovat.A Samuelek je ještě moc malinký tak u nás to budou plenky a ubrousky na zadeček 🙂

sirinka
24. lis 2008

my sa chystame na mikulasa s malou tiez do nasho materskeho centra...uz sa tesim, len dufam, ze sa nezlakne 😀

aponchie
24. lis 2008

sirinka,ale ja neignoruju sve deti 😅 😕 to ,ze jim preci nedam v pulroce hromadu darku nebo pytel dobrutek neni ignorace.. 😀 me by se libilo kdyby rodice misto darecku obcas vzali deti na sanky nebo na nejakej vylet pac v dnesni dobe mi prijde,ze je to hooodne o tom co se dostava a pak se to rika mezi maminama "a co jste dali Fanankovi na vanoce?jenom??tedaaa..vis jak to myslim..mamky se desne porovnavaji a proto nektere radsi reknou,ze davaji vseho a moc nez aby se na ne nekdo dival blbe 😀 ta dnesni doba je fakt mimo..ja videla 4rodice letos poustet draky....to mluvi za vse

muminek
25. lis 2008

my se chystáme na mikulášskou do místní sokolovny jeden pán dělá každej rok mikuláše je strašně vysokej tak vypadá jak opravdickej. Malýmu jsem od všech domluvila příkrm lepší než cukroví který stejně ještě nesmí.

sirinka
25. lis 2008

aponchie s tymi darcekmi je to pravda...u nas su len na narodky a pod stromcek a to po jednom-dvoch kusoch...ale ked pocuvam niektore mamicky co vsetko maju nachystane... 😝

monkap
25. lis 2008

sirinka: ja tiez dufam, ze sa drobec mikulasa nezlakne 😝

natalien
25. lis 2008

My jdem taky dopoledne do MC, kde bude Mikuláš, čert i anděl a nechala jsem ji balíček co budou mít ostatní děti - klasika - brambora, uhlí, ořechy, banán a jablíčko a nějaké překvápko. Všichni dostanou stejný balíček, krom těch donesených. Stejně to moc nechápe, když dostává průběžně pořád něco. Večer se půjdem podívat do ulic. Jinak jsem rodině nahlásila, že nepohrdem plínkami a konop. kosmetikou pro Nellku🙂

Loni jako půlroční mimi dostala přesnídavky, banány, jablíčka a dětské sušenky🙂