Co když on dítě chce a vy ne?

stastnanevesta
12. zář 2013

Jen ze zvědavosti mě napadla taková otázka, která vám možná bude připadat divná,ale setkala se některá z vás s případem,kdy partner dítě chce a vy ne?jak na to reagovat,jak byste to řešily?předesílám,že nejde o osobní otázku,jen mě to tak zajímá. díky všem

karlam
12. zář 2013

ve svém okolí znám hodně případů, kdy ženy mají dvě děti a manžel chce ještě třetí....

lucinka_jirackova
12. zář 2013

Tenhle problém začíná strasit u nás. Máme jedno dítě a já jsem spokojená ale přítel se mnou chce MIT ještě jedno... nevím jak se to vyřeší...

zamilovanadonej
12. zář 2013

No to je víceméně jedno, protože pokud je žena chytrá tak si sama rozhoduje zda bude mít dítě či ne. Jestli si udrží vztah je jiná věc...

vashaa
12. zář 2013

U nás to tak bylo. Manžel chtěl dítě už dlouho, ale já se na to necítila. Řekla jsem mu, že pokud to nebudeme chtít oba, tak to nemá cenu. Pochopil to a už jsme to potom neřešili. Biologické hodiny u mne začaly tikat až o 5 let později než u něj 🙂 .

aneta0707
12. zář 2013

z vlastni zkusenosti vim, ze pokud se nakonec nechas prekecat, tak mu to jednou vyctes. kdyz uz se na me vsechno hrouti a mam pocit, ze to nezvladnu, tak to tak vetsinou dopadne.
ale jako holky miluju a nedala bych je, jednou je mam, tak jsou moje 🙂 jen v tech vypjatych situacich to obcas nezvladnu a vynadam za to manzelovi