Co mám koupit tátovi k šedesátinám?

maximka33
7. bře 2012

Maminky, prosím o radu. můj taťka bude mít životní jubileum. jelikož nekouří, nesmí moc pít, nerad cestuje a nesportuje, tak vůbec nevím, co mu dát... sám si od mamky vyžádal spoustu knih, takže kniha od nás by už taky nebyla to pravé. co byste poradily nebo co jste kupovaly vy?

marjama
7. bře 2012

No nevím, jak je tvůj tatínek "akční", píšeš že nesportuje a nerad cestuje, ale co třeba nějaký zážitkový dárek - vyhlídkový let nebo tak něco? To není vyloženě cestování ne? 🙂 Pro taťky se obecně hůř vybírá co 😒

luucia
7. bře 2012

Přesně to teď řeším..taťka je gurmán, tak mu dáme asi nějaký poukaz do dobré restaurace a možná mrknu po nějakým zážitku 😉

maximka33
autor
7. bře 2012

@marjama
@luucia
holky, nad zážitkem jsem přemýšlela taky. mamce jsem dala poukaz na víkendové lázně a bylo to super. ale táta pojede do lázní zdravotně, tak se to moc nehodí. a na adrenalinové zážitky taky není.

mamkamarketa
7. bře 2012

@maximka33 ja bych udelala velky plakat syna. nebo takovou tu velkou fotoknihu

vojtisek2007
7. bře 2012

@maximka33 my jsme taťkovi k 60tinám dávali vyhlídkový let 🙂 byl pro dva - letěli společně s mamkou -to nic adrenalinovýho není - takovej zážitek - s mamkou jsme potají naplánovali trasu letu - a bylo, byl nadšenej 🙂 🙂 🙂

slundo
7. bře 2012

zkusila bych fotoknihu, posbirat fotky co má od dětství až po současnost , naskenovat a udělat z toho knížku. U nás v rodině se to osvědčilo, hlavně starším generacím se to líbilo, že mají takhle pěkně pohromadě vzpomínky 🙂

maximka33
autor
9. bře 2012

@slundo tak to není špatný nápad. akorát že všechny fotky má táta u sebe 🙂

2hanah
9. bře 2012

Jsem na tom stejně ☹ Tátova šedesátka na krku a mě nic nenapadá, můj táta sice kouří, ale moc nepije, taky nesportuje a nikam nejezdí, je navíc workoholik a kromě jeho práce ho nic nebaví a nikam nechodí. Koketuju s myšlenkou poukaz na masáže, protože začal mít bolavá záda.

slundo
9. bře 2012

@maximka33 Tak nenápadně zapojte maminku ať Vám jich pár vybere až nebude taťka doma 🙂 A ty masáže jak píše 2hanah jsou taky skvělej nápad , myslím, že tím nepohrdne žádnej chlap , ikdyby byl zdravej 🙂

maximka33
autor
12. dub 2012

máte ještě někdo nápad?

levata
6. říj 2014

?