Co připravit pro kamarády do školky?

agatasm
17. led 2018

Dobrý den, syn bude mít již brzy narozeniny a já bych mu chtěla připravit něco pro jeho kamarády ve školce. Nechci ale dávat ,,jen´´bonbóny, ráda bych byla originálnější. Máte prosím někdo nějaký nápad? Případně recepty, návody apod.? Předem děkuji za pomoc🙂

adelka951
17. led 2018

Dcerka bude mít příští týden narozeniny, chci upéct muffiny.

majka_t90
17. led 2018

zkus mrknout webovky receptydetem tam toho je spousty 🙂

zdenkaklok
17. led 2018

@agatasm Já jsem dávala malé do školky mandarinky želvy ninja. Fotku jsem sice nenašla, ale na každou z nich jsem nalepila tenký proužek pře oči, na ně namalovala oči, použila jsem čtyři barvy. Nebo jsem na netu viděla banány pomalované jako mimoně a taky to vypadalo dost dobře 🙂

klartes
17. led 2018

@agatasm Posílám odkaz na pár nápadů 🙂 https://www.google.cz/search?q=vtipně+ovoce+do+...
Pak mě napadly třeba perníčky v různých tvarech, to záleží i co se ti chce dělat a na co máš vlohy 🙂

kafr
24. led 2018

Možná není úplně od věci se poptat učitelek. Jaké jsou zvyky. Obecně mám pocit, že se od bonbónů upouští.

agatasm
autor
26. led 2018

moc děkuji za rady, určitě se na všechno podívám...ve školce mělo narozeniny zatím jen pár dětí( nebo někteří rodiče nic nedávají) a pokaždé dávali takové ty balíčky mix bonbónů z Lidlu a to já právě nechci😉