Co vám maminky chybí na českém trhu?

veronicka89
20. kvě 2010

Hezký den všem snažilkám, těhulkám, maminkám. Chtěla jsem se zeptat jaký vyrobek - značku , cokoliv pro sebe nebo pro mimi postrádáte. 🙂 ( např. krásné šmrncovní zdravotní botky, dudlíky atd. Nebo našly jste ale ne na českých servrech a máte strach objednat z ciziny)

Děkuju všem za příspěvky . A doufám, že bych Vám mohla to co hledáte v budoucnu nabídnout.

cocoska
20. kvě 2010

copak, nejaky chytrolinek se chce $$$ "zahojit"???

veronicka89
autor
20. kvě 2010

Já si myslím, že každý může ,, rozjet ,, cokoliv . A jelikož mě baví tenhle sortiment ,ráda bych maminkám nabídla něco, co nenašly na českých webech 🙂 🙂

cocoska
20. kvě 2010

neeeeext 😀

martimarti
20. kvě 2010

Volná místa ve školkách 😒

crca
20. kvě 2010

Vyrobit léky pro mimina ve formě čípků,když nesnese prášek a stejně ho vyblinká,to je pak marné léčení 😖

berenika39
20. kvě 2010

já to nechápu, co se po mě chce. bych i odpověděla, ale prosím vysvětlit polopatě. jak můžu postrádat něco, co neznám?

beruska2x
20. kvě 2010

berenika.. neco co maji v zahranici na mimi nebo tehu veci, cokoliv ale tady to nesezenes a kvuli par vecem se ti nevyplati postovny.. tak proste aby sis to mohla koupit tady 😉

od prdackych oblecku, vyzdob, no vse....

beruska2x
20. kvě 2010

ja takhle schanela figurky na svatebni dort, tady nebyly nebo siiiiilene drahy a z UK se mi 1 objednavat opravdu nevyplatila 🙄
trvalo mi dlouho nez jsem se s tim smirila 🙂

me chybi blbustky ted uz - pekne kvalitni obleceni, pekne fotoramecky maji na cizich webech, na to jsme ulitla 😀

berenika39
20. kvě 2010

hm, tak to jooooo. v tom případě nic nepotřebuju, my jsme absolutně nematerialistický, tak se zakladatelko nezlob, mě je to tu fuk, mě nic nechybí, snad někdo jiný napíše. snad kdybys uměla objednat zdraví vakuově balený......

lin18
20. kvě 2010

já bych pořebovala automatický kojítko na noc...a pak taky občas služku do domácnosti 😀

cocoska
6. čer 2010

ja bych chtela robota - manzela 🙂