• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co zbožňujete na svým dítěti?

6. srpna 2008 
autor
taky zbožnuju když jí pusinkuju a ona tu pusinku otvírá a odtáhnu se zase přitáhnu a pusinkuju a ona mě drží třeba za vlasy a jak se jí to líbí tak si mě sama přitahuje k sobě a úplně se natěšením klepe
a taky mě dostává jak když leží na zemi a raduje se kope šíleně do země že se divím že nemá modrý paty, je prsotě úžasný jí pozorovat, miluju jí se vším všudy a nejvíc její hovadinky
23. črc 2008 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a dostává mě když jí Honza chová a já pobíhám jak kometa po bytě jak prostě po té mamince nespustí oči....
a nedávno jsem se vzdálila že začala plakat
to mě až dojalo, prostě někdy mi prostě dojde že jsem pro ní číslo 1 a lichotí mi to, asi víte jak to myslím
nechci aby byla rozmazlená a nevydržela s někým jiným ale najednou jsem prostě máma a někdo mě potřebuje na 100%
23. črc 2008 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdyz musim zpivat vysokym jako opernim hlasem :grinning: :grinning: :grinning: a ona to po me opakuje

a kdyz se probudi, tak vola na me( asi takhle agguuuuuuuuuuuu) a kdyz tam prijdu tak lezi na brichu a snazi se utect a chlame se :grinning:
23. črc 2008 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amir mne nejvíc dojímá, když ho vidím s jakou chutí se mazlí se svým tatínkem, naším psem nebo cizími dětmi, usmívá se tak, že má pusu jak půlměsíc a piští
24. črc 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambulko napsala jsi to úplně stejně jako bych psala já.Miluju na něm když se ráno usměje....to bych ho láskou sežrala :slight_smile:

Tvoje malá je naprosto dokonalá....ty oči má kouzelné....a navíc se narodila ve stejný den jako já takže vím že to bude bojovnice :slight_smile: a hoooodně chytrá ženská :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já miluju,když se směje nahlas.Nebo když má hlad,lehnu si k ní a ona si mě přitáhne za tričko a otevírá pusinku.Když se usměje ze spaní,když jí dám pusu nebo ji pohladím.Když bojuje s plyšovým sobem a vydává u toho ty svoje pazvuky......je toho tolik :grinning: :grinning:
24. črc 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj je toho hodně
a když jí nevěnuju pozornost jak jí všema možnejma způsobama vynucuje mě dojímá

andulko: díky moc, no uvidíme co z ní bude.....
jo a očička těch si všímá každej, má je po tatkovi
24. črc 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zbožňuju Matyho hambatej zadeček když pase po vykoupání koníky :grinning: mu ho pusinkuju a MM mi říká, že jsem "líbač prdelek" :grinning: :grinning:

a taky: začne bulet, tak mu dám dudana....čapne dudana do ruky a vyndá si ho....směje se mi....začne bulet...vezmu mu dudana z ruky a dám mu ho do pusy....řechtá se s dudanem v puse....vyndá si dudana....řechtá se mi....začne bulet, že chce dudana zpátky do pusy.....vezmu mu dudana z ruky a dám mu ho zase do pusy....řechtá se s dudanem v puse.....atd furt dokola - super nová hra, kterou zbožňuje Maty a já na ní miluju tu jeho "vychcanost" :grinning:
24. črc 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja miluju kdyz na me lezi na brisku a ma hlavicku na bok a dela to sve chmmmmmm a vim ze je spokojena
potom kdyz udela "mala maminka"
a ze vseho nejvic mi dela dobre, kdyz je u nekho na rukach a po chvili se ji tam nelibi a zacne me hledat a ocima rikat uz si me vezmi, ja ji vezmu a ona je uuuuuuuplne spokojene mimi :dizzy_face:
a taky ma takovy krasny sibalsky pohled :dizzy_face:
24. črc 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já samo taky miluju krásnej úsměv... :slight_smile: Ale asi uplně nejvíc miluju mrňouskovy ručičky. Má strašně dlouhatánské prstíky (bohužel ne po mamince, nýbrž po tatínkovi) a na všechno tak jemně sahá a všechno kolem sebe zkoumá hlazením. Vždycky, než něco vezme do ručičky, tak tu věc jemňoučce pohladí, prozkoumá očkama a pak teprve jí přitáhne k sobě. A stejně jemně sahá i na mě a na taťku, tak si to užíváme a užíváme, než nás začne rvát silou a jemné dotyky se změní v boxování... :grinning: Myslím, že to období prostě přijít musí... :sweat_smile:
24. črc 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ji miluju, když jí při kojení vypadne prso z pusinky a ona začne tou hlavičkou rychle kroutit a honem si to prso zase najde - prostě se nenechá ošidit a umí si poradit :grinning:
když se na mě usměje po spinkání, nebo když ji přebaluju a začne kopat ručičkama a mlátit nožičkama a u toho se ksichtí a funí jako čuník nosánkem i pusinkou...
a když spinká, tak vypadá jako andílek :dizzy_face:
25. črc 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zboznuju vsechno, dokonce i to, kdyz se vzteka :wink:
25. črc 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, co zbožňují na svém dítěti! :slight_smile: Všechno,ale hlavně je to malý smíšek neustále se jenom směje a jeho úsměv je opravdu okouzlující a nabíjí mě energií.Je to náš rodinný šáša :slight_smile: :wink:
25. črc 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dnes měla prvná ofikl záchvat smíchu a já byla tak štastná
skoro jsem brečela jak mě to dojalo
25. črc 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera kolem půlnoci si moje princezna chtěla povídat. Protože na ní pořád mluvím, snaží se už vydávat takový srandovní zvuky...byla při tom k zulíbání:slight_smile: A taky miluju jak prdí. Prdí jak starej námořník. Zamračí se, prdne si a je spokojená:slight_smile:
25. črc 2008 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
když se směje, když leze a špulí při tom zadeček, když blázní.....
27. črc 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedním slovem všechno!
28. črc 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
když se směje, když vejská, když usíná, když spí a vypadá u toho jak andílek, když si cucá paleček u nohy, no je toho moc. Kromě vztekání na ní miluju všechno :dizzy_face:
28. črc 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi výrazy... když má radost, nebo si hraje na paní důležitou, když něco zkoumá... :slight_smile: . Ale nejvíc jí zbožňuji, když se probudí ráno a pak po poledním spánku, je ještě trochu rozespalá, ale má radost, že mě vidí, natahuje ručičky a něco mi povídá :dizzy_face: .
28. črc 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Vinci zrovna spinká a pomlaskává si u toho - k zulíbání. Poslední dobou si dává při spánku ruku pod hlavu-frajer. Taky je bomba když brečí (on pro slzičku nejde daleko, vždycky nějakou vymáčkne) a tak ho vezme někdo na ruku a já jen vidím ten vyčuraný výraz: HAHA Zase sem vyhrál :slight_smile: a nebo, když pase koníky a pak si lehne, hlavičku položí na ruku a něco si povídá........... no je to prdelka k zulíbání
31. črc 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsechno celou ji miluju jako nic jineho na svete :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:hearts:VŠECHNO:hearts: :grinning: !!!!!!!!!!!!!
1. srp 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
miluju její levý ouško, na kterým má malou špičičku (babička říká, že je to čertovský ouško)
miluju její "ddddzzzzzzzz" při kterým si dá jazýček mezi dásničky a slintá a dělá bublinky
miluju její radostné výskání
miluju když natahuje na pláč, má koutky dolu a já na ní promluvím a ona se zasměje
miluju když mi leží na břiše, opře se jednou rukou o loket a na druhé se snaží vzepřít a prohlíží si mě ze shora
miluju když je ospalá, já jí chovám obličejem k sobě a ona si šudlá obličej o moje triko
miluju když spinká a vypadne jí dudan, jak si strčí do papulky ukazováček a prostředník najednou a krásně u toho mlaská
miluju pozorovat její bradičku a pusinku když si něco prohlíží a dělá ksichtíky
miluju když jí dávám pusinky a ona vykulí oči a otevře pusu a otáčí se jako když hledá prso
miluju kojení, jak se u něj krásně unyná, když u toho usne a směje se ze spaní a přitom jazykem pořád dumlá bradavku
miluju její faldíky na stehýnkách a její ťapičky na který po koupání prdíme a ona se řehní
miluju její krásný modrý očička a dlouhý řasy (po tatínkovi)

je toho tolik co na svojí holčičce miluju................. MILUJU JÍ CELOU!
6. srp 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek