Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

spagatice
30. srp 2012

@misicka455 Miško s kolenama mám problémy stále. Už mě tak nebolí, ale nemůžu je úplně pokrčit 😖 . To posilování se střední zátěží myslíš posilování (kruhový trénink bez zátěže)? Pak je tam ještě posilování lehké a posilování na posilovacích strojích.

misicka455
31. srp 2012

@spagatice jo ten kurhovej trénik jo to myslím, jsem si pořádně nevzpoměla jak to tam je už 14 dní tam nezapisuju ☹((

misicka455
31. srp 2012

Denská pátej den level1 a až na ty kolena dobrý 🙂) Mě nejvíc vadí takové ty výpady s činkama .

majka12
31. srp 2012

Ahojky, tak já mám po cvičení 😎 😎 Dneska poslední den L3 😉 O víku se změřím a napíšu hodnoty, ale úbytek u mě je. 😉

Cvičíte někdo Ripped in 30? Jak se to cvičí? 😕 😕

mismar
31. srp 2012

@majka12 cvicim ripped in 30, dnes 3.den week1 ...a dobry, sice se potim a u kardia funim 🙂, ale da se, je to o nekolik minut delsi nez 30DS. Ja jsem 30DS necvicila, odcvicila jsem 1x level 1 a zdalo se mi to jakesi lehke, ale musim se priznat, ze jsem mesic chodila 3x tydne na power plate, takze nejakou fyzicku jsem mela.... Ale hodne o cviceni od Jillian se doctes na blogu Moje telo, odkaz je na predchozi strance, ten blog doporucuju, skvele napsany a hlavne popsany!!!

majka12
1. zář 2012

Tak a jak jsem slíbila, tak dávám výsledky mého měsíčního snažení 😉 :
váha = tam si napíšu -1kg ( při cvičení jsem 1kg nabrala a teď je zase dole 😉 )
ruce nahoře = minus 1cm
prsa= minus 4cm 🙄 🙄
pas= minus 7cm 😎
břicho( podbřišek)= minus 15cm 😵 😵
boky= minus 2cm
stehno nahoře= minus 2cm
stehno nad kolenem= minus 2cm
lýtko= minus 1cm

😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

Celkově jsem moc spokojená a i když potřebuju ještě hodně sundat nohy a tam takové úbytky nebyly, tak kůže je o něco hladší a ta celda se zlepšila ( ale pořád hodně je 😝 😝 ). K tomu jsem teda upravila i jídelníček trochu 😉

mismar
1. zář 2012

@majka12 smekam!!!! Skvele vysledky, to bricho je super!!! Drzim palec na dalsi pokroky 🙂

majka12
1. zář 2012

@mismar díky 😉 To břicho je fakt rapidní 😵 Mám po císaři 8 měsíců a bylo to fakt hrozný a bála jsem se, že to nepůjde dolů a bála jsem se, že to nepůjde, protože to břicho od pupíku k jizvě vůbec necítím 😔 A vida, šlo to celkem dobře 😎 😎 😎 Ale ještě to špíček na břiše je a hlavně ty nohy a boky ještě chtějí, takže od pondělí jedu Rappid in 30 😎 😎

misicka455
1. zář 2012

Já dneska šestej den 30 day a nevím zda si zítra nedám pauzu a neodcvičím jen něco na břicho nějak mě fakt bolí ty kolena ☹(( Poprvé taky bolely ale né tak jak teď

lena27
1. zář 2012

@majka12 moc gratuluji, to jsou super výsledky, asi budu muset udělat něco s tím jídle. zatím jsem jen omezila sladké
@misicka455 vydrž, mě teda při L1 kolena vůbec nebolely a při L2 pořád a to cvičím v botech a na koberci

misicka455
2. zář 2012

No dneska to zkusím, ale nějak moc přes bolest nepůjdu

janinka23
3. zář 2012

@misicka455 - U mě ty kolena jsou taky problém, poprvé jsem to odcvičila, druhý L byl pro mě na kolena nejhorší , ale po 4 dnu to docela přešlo, teď jedu 30 DS po druhé a už tu dvojku asi nedám, dnes bych měla jít 5 den L2 , ale dám si trojku, protože večer umírám bolestí u jednoho kolena. TAky mi vadí výpady, ale zvláštní je, že v trojce jsou taky výpady , ale tam mi tolik nevadí 😒 , tak nevím 🙂 , každopádně budu střídat dvojku s trojkou, at to koleno tolik nanamáhám

misicka455
3. zář 2012

@janinka23 o já to včera nakonec odcvičila , ale sado maso . Dneska jdu na osmej L1 tak jsem zvědavá.

lendy1
3. zář 2012

Já si včera přidala jeden den navíc L2 a dneska poprvé L3 a jsem zklamaná ☹ Utíká to teda rychle, to zase jo, ale cviky mi přišli jednoduché, po cvičení mě nic nebolí, což se u L2 říct nedalo. Tam mě bolelo každý den břicho a nohy-všech 10+1den. L3 mi přijde spíš na zadek a nohy a na břicho jsou ty cviky jednoduché a nic moc ☹
Ty výpady v L2 byl masakr, ty jsem nesnášela.

leopolda
3. zář 2012

@misicka455 já jsem si koupila bandáže na kolena(zdrav.potřebách) a pomohlo mi to,cvičím jen s tím.Jinak jsem kvůli kolenům musela přestat.

spagatice
3. zář 2012

@lendy1 Jestli jsi zklamaná z L3, tak raději necvič Ripped in 30 😀 , to sice trvá 35 minut, ale je to možná o něco lehčí, než 30 Day Shred 😉 .

lendy1
3. zář 2012

@spagatice díky za názor, tak já pak půjdu rovnou na Body Revolution 🙂 Chci pořádnou makačku, když jedu až na doraz, tak mě to baví 😀

hrozinka
4. zář 2012

tak já mám dnes za sebou L1 druhý den a peklo, tak strašně mě bolí stehna 😔 že ohnout se k malé nebo pro něco na zem je peklo, chůzi eště dávám. včera mě sráášně bolely lýtka to bude asi protože cvičím bez bot, že. zjistila jsem, že se mi dobře cvičí v obýváku na zemi mám miminkosvké pěnové puzzle na tom obr osušku a jsem bosa. vůbec to neduní, ani neklouže, ale asi budu muset do bot. už ať mám L3 7 den 😀
@majka12 nádherné míry, to bříško straáášně závidím, taky bych to břicho potřebovala 😔

majka12
4. zář 2012

@hrozinka díky 😉

Já začnu za chvíli Ripped in 30 😉

majka12
4. zář 2012

Tak Ripped in 30 mě zatím trošku zklamalo. 😔 Přijde mi trošku lehčí jak shared, tak nevím. 😕 Sice jsem se zpotila, ale nic moc mě nebolí, tak nevím. 😅 😅

spagatice
4. zář 2012

@majka12 Druhý týden už tě bolet nejspíš bude, neboj 😀 , mě tedy jo 😀

mismar
4. zář 2012

@majka12 mam za sebou week1 ripped in 30, prvni 2-3 dny me taky nejak nic moc nebolelo, cviky na bricho jsem si pridala, ale jak me bolela prdel a stehna po 5. a 6.dnu, fakt teda dost, dokonce jsem i vytahla jalovcovy krem na bolest 😀 .... Zitra zacinam week2 ... A jeste tvoje ubytky mi jdou prikladem 😉

@spagatice ty mas za sebou cely ripped in 30?

misicka455
4. zář 2012

Tak já dneska musela vynechat kolena to fakt nedávají, jen jsme posilovala ruce a břicho a nohy jsem nechala odpočinout uvidím zítra už jen dva dny a jedničku budu mít za sebou. Někde se poohlídnu po těch bandáží na kolena.
@leopolda jak se pohybují cenové ty bandáže ?

spagatice
4. zář 2012

@mismar Nemám, dnes jsem cvičila druhý den druhého týdne 😉

leopolda
4. zář 2012

@misicka455 oni mají hodně druhů,mě se nechtělo do toho moc investovat,jelikož to mám jen na těch 20min.
A chtěla jsem to vyzkoušet.,obě se mi vešly do 300kč.Chce to vyzkoušet.U nás v bystrci mají kabinku na zkoušení,která velikost bude dobrá.Event.ti objednají víc velikostí,aby jsi měla na výběr.

mismar
4. zář 2012

@spagatice tak to já jsem kousek za tebou 🙂 ... jsem večer zkoukla week2, abych se mrkla, co mě zítra čeká a teda potěš koště, to snad asi nedám 😲, ale mám mít 1 den pauzu, tak se s tím seznámím jen velmi pozvolna .....

majka12
5. zář 2012

@mismar 😀 po jedné noci už také cítím zadek a stehna zezadu hlavně 😀 😀 Takže mé obavy byli určitě zbytečný 😀 😀

lendy1
5. zář 2012

holky, necvičila jste některá 6 Week Six-Pack?
Pořád váhám, co budu cvičit po 30 day Shred...jestli Body Revolution nebo 6 Week...

Jinak ten L3 mě opravdu nebaví, než se člověk rozkouká, je konec, to je super, ale přijde mi, jako bych necvičila vůbec ☹ Nic mě nebolí, nejsem zadýchaná ☹

majka12
5. zář 2012

Odvolávám co jsem odvolal a slibuju co jsem slíbil Takže u dnešního cvičení jsem myslela, že zdechnu Je to stejný jak L3 s tou intenzitou, až na to, že tohle je teprve první týden To teda nevím, co mě čeká čtvrtý týden Asi jak jsem dva dny měla volno, tak mi to první cvičení tak hrozný nepřišlo Dneska to byl fakt mazec

hrozinka
5. zář 2012

tak musím říct, že mám za sebou 2 dny a přestávám cvičit bosky, mohe stehna mega trpí, sem myslela, že si nedojdu ani nesednu na wc, když jsem to cvičila poprvé v botách tak jsem toto vůbec nezažívala ☹