Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

hrozinka
14. lis 2012

@lena27 ona pry L2 je na tvarovani nejlepsi

abig
14. lis 2012

Tak už i na www.arara.cz (odtud mám koupené DVDečka) už mají jako novinku ve zboží JM 30DS za necelé 200kč ... koukám, že v ČR začíná být boom ....

lena27
14. lis 2012

@hrozinka už jsem se rozhodla, že L2 pojedu 20dní

lena27
14. lis 2012

@abig nechápu co je to za DVD, protože má jen 60 minut

abig
14. lis 2012

@lena27
Tak jsem se na to podivala, v mailu mi poslali nabidku na toto DVD za 199.- a na webu maji cenu 299.- .... ale to jedno ... koukla jsem se na na to DVD z toho kompletu a maji tam vazne psane 60min, nevim jak to poscitali :D, ale videa jsou tam cele .... jestli je to cviceni cisteho casu bez rozcvicky a pak uvolneni, fakt netusim .... neumim ani slovo anglicky ....

abig
14. lis 2012

Dneska jsem se zasmala, byla jsem se svou sestrou a misto pozdravu na me bafla : cvicis ? A ja se smichem, ze ano. .. ona : me seres .... cvici taky a pry jak se ji nechce, a zurive to cvici, tak si hlasite rika, ze to cvicim taky, ze ona musi taky .... dokonce ji dneska jeji 3lety syn rikal rano, a budes cvicit dneska maminko, ze ?

lena27
15. lis 2012

@abig taky neumím anglicky, vše jsem zapomněla. jen vím když říká: 3,2,1. když jsem to cvičila poprvé dělala jsem spoustu chyb a taky nebyly výsledky

hojchna
15. lis 2012

@hrozinka Já se na Level 2 chystám až dneska, tak jsem zvědavá :o) level 1 jsem si trochu protáhla, občas jsem vynechala (buď jsem měla spinn nebo jsem byla po denní - to si dávám voraz 🙂, tak uvidíme, ale co jsem tak koukala, tak to bude něco teda :D

lena27
15. lis 2012

mě dvojka docela bavila, je hodně rychlá, za chvíli je konec

hrozinka
15. lis 2012

@abig ja si to taky rikam 😀 kdyz uz nemuzu taxi rikam si tlusta si tlusta 😀 nebn kamoska taky cvici ty musis taky 😀 a muj syn cvici taky a v urcite pasazi rika me chcou zabit? 😀 presne jak ja 😀

hrozinka
15. lis 2012

@lena27 rychla je,ale ty skoky v klikovem postoji jsou peklo

abig
15. lis 2012

@hrozinka
@lena27
Mam takovy problem s tim cvicenim, vecer odcvicim a za 2hodiny dostanu takovy hlad, ze s prominutim zeru a zeru, vcera prosim o pul jedenacte vecer ..... ach jo ... jesteze "nechci" zhubnout, jen posilit :D

lena27
15. lis 2012

@abig tak to už jsem většinou v posteli
@hrozinka ty cviky jsou nejhorší, já sice neskáču jen přendavám, ale stejně je stále nedělám dobře. měly by být ruce do pravého úhlu s tělem a já je mám před sebou 😝

xdasa1
16. lis 2012

Tak dnes jsem cvicila popate a musim rict ze super - 2kg dole a v pase 3cm 🙂

helca_01
17. lis 2012

Tak jsem se taky dala do cvičení dnes pátý den L1 a zatím mě to baví,,, jen ty kliky mě zabíjí.Snad budou výsledky. tak cvičení zdar at jsme jako laňky 😉

xdasa1
17. lis 2012

ja jsem si po L1 dala jeste six pack L1 a myslela jsem ze scipnu, ale libi se mi to a doufam ze vanoce preziju bez kil nahoru

hrozinka
17. lis 2012

@xdasa1 ty cvicis L1 paty den a uz mas takove vysledky? 😠 tak to tise zavidim.

helca_01
17. lis 2012

taky vás při cvičení bolí chodidla?

hrozinka
17. lis 2012

@helca_01 mě chytala křeč mezi patu a prsty,ale jen,,kdyz jsem cvicila bosky. Spis mi dela problem paleni lytek ☹

xdasa1
17. lis 2012

to je asi tim ze mam velkou navahu ☹ ktere se doufam zbavim do jara

helca_01
17. lis 2012

to já boty mám,ale jak se dělají ty výpady (nevím, jestli se to tak opravdu jmenuje) tak mě šíleně pálí chodidla,že mam problém to vůbec docvičit,,, no snad se to zlepší a nebo si budu muset pořídit jiné boty 😒

helca_01
17. lis 2012

@xdasa1 já mam taky nadváhu při 161cm vážím 80kilo a teda výsledek žádný.Tak vím,že na každého to působí jinak a je to teprve pátý den,ale pořád doufám.Hodně mě motivují fotky na facebooku,,, když je vidím tak věřím,že to zvládnu taky

hrozinka
18. lis 2012

@helca_01 ja odcvicila 9 dni L1 a sla na L2 to jsem dala jen 1 den bo sem pak onemocnela,ale stejne jsem vysledky nevidela ☹ a to mam mirnou obezitu ☹ ale hodne jsem cetla,ze se postava meni az ke konci L2 a ne ani tak kg jako cm 😉 a jak pises motivuji me fotky na googlu a fcb

lena27
18. lis 2012

@xdasa1 přesně jak píše @hrozinka výsledky mají být vidět spíš v cm, pokud se hodně hubne na kg tak ubývá spíš svalová hmota, protože je těžší. jestli si to dobře pamatuju tak majka tu zhubla asi jen 1kg, ale měla -18cm břes břicho

hrozinka
18. lis 2012

@lena27 wow tak 18cm bych potřebovala , to zááávidím. mě štve, že nejde aspon 1cm vidět už po těch 10ti dnech, já bych potřebovala vidět nějakou mini změnu a pak můžu zase pokračovat dál, ale takto makáš 10dní nic, 15dní nic, a až po 15dni se modlím, aby šlo něco vidět. zítra jedu L2 od začátku ale nebudu ji cvičit 10 dní, ale víc bo nějaké cviky musím dělat v lehčí verzi jinak je nedám ☹

lena27
18. lis 2012

@hrozinka já myslím, že není až tak důležité to cvičit přesně podle schématu,a le hlavně cvičit

xdasa1
18. lis 2012

tak u me doufam pujdou dal i kila, neminim nosit cca 30kg nadvahy 🙂

hrozinka
18. lis 2012

@xdasa1 neboj pudou, ze začátku se bude tělo tvarovat, tuky se zmírní a začnou vynikat svaly a pak určo půjdou dolů i tuky 😉 Jillien taky měla spoustu tuků a ted je kočka 😉 a my budem taky 😵

abig
19. lis 2012

Dneska zacinam prvni den L2 ... abych vas "potesila", mam 1,5kg nahore :D:D

janinka23
19. lis 2012

@abig - když jsem tohle cvičila přibrala jsem taky 1,5 kg, nevím asi svaly, ty jsou těžší než tuk 🙂