Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

lena27
12. lis 2012

tak mě napadlo jestli někdo nezkoušel třeba cvičit 7dní L1, L2 si prodloužit třeba na 20dní - když sjou vidět výsledky a pak L3 taky týden.
já včera dosvičila, zítra se změřím. dnes začínám opakovat 30DS

sarinka
12. lis 2012

Tak dnes jsem dala level 1 Killer Abs - super doporučuji 🙂 Nevím, jaký názor budu mít zítra 😀

blanka988
12. lis 2012

@lena27 JAK DLOUHO CVIČÍŠ?

terinda
12. lis 2012

@sarinka ahoj, je KA na určitý počet dní nebo je to jedno? 😉

sarinka
12. lis 2012

@terinda myslím, že zase 10-10-10 😉

terinda
12. lis 2012

@sarinka tam jsou 3levely? Já myslela, že jen 2 😕

sarinka
12. lis 2012

@terinda 3 😉

terinda
12. lis 2012

@sarinka a odkud jsi stáhla 3? Na ulozto jsou jen 2L a 3 nejde 😒

sarinka
12. lis 2012

@terinda z ulozto..byla tam 😕

sarinka
12. lis 2012

@terinda ted jsem na to koukala, je to nefunkční, nejde to spustit 😖

terinda
12. lis 2012

Koukám, že už tam nejsou ani ty první 2L, ještě, že jsem je stihla stáhnout.
Někdo tam Jill kosí, nejsou ani ostatní cvičení 😖

terinda
12. lis 2012

Kecám, ty předchozí tam ještě jsou, ale třeba killer buns and thighs ne 😠

abig
12. lis 2012

Dneska pojedu 4den a misto svalu me boli za krkem :D To je z toho koukani na Jill ze zeme na pocitaci na stole, nastesti jsou DVD uz na ceste ke me a pustim si v obyvaku ....
Mimochodem, cvicily jste nekdy podle Cindy Crawford ? Ma tam stejne cviceni jako Jill .... uplne to same, jen v mirnejsim tempu ...

xdasa1
12. lis 2012

ahoj dnes jsem zacala prvni den, doufam ze vytrvam a bude to na me poznat🙂 vsechny tri videa jsem nasla taky online na http://www.youtube.com/results?search_query=30+...

terinda
12. lis 2012

Zajímavý, tak na ulozto jsem úspěšně stáhla KA level 3 🙂

sarinka
12. lis 2012

@terinda a jde ti to spustit?

terinda
12. lis 2012

@sarinka jde 🙂

Ještě budu číhat na Killer buns and thighs - snad se časem objeví

terinda
12. lis 2012

@sarinka Díky, jsi zlatá. Já to předtím nemohla najít 🙂
Ale je to pěkně dlouhý 😕

terinda
12. lis 2012

A tady to pěkně sepsuli, prý to není tak dobré cvičení 😒

http://www.theshredheads.com/2011/11/review-jil...

marjama
13. lis 2012

Ahoj holky,tak jsem pročetla celou diskuzi. Já zítra začínám level 2 DS30. Zatím jsem spokojená, cítím,že se mi zlepšila kondička. Váha -1 kg, cm jsem si bohužel nezměřila, ale vidím zlepšení na břichu.

@terinda prosím tě, co v tom článku píšou, já neumím aj 😅 Něco jsem pochytila, ale nejsem z toho moudrá. Mohla bys mi to ve zkratce napsat. V čem není to cvičení dobré? Je teda fakt, že když jsem se koukala na některá videa, kde lidé běhají na pásu v posilovně a mají tak 150 kg, tak to fakt nechápu 😕 😅 😕 To musí být na klouby šílený nápor 😕 A i bych se bála, že snad dostanou infarkt 😕 No nevím, zase tak tomu nerozumím. Dík.

terinda
13. lis 2012

@marjama ve zkratce. Je to názor jednoho člověka + reakce několika dalších.
Autorovi se toto cvičení nelíbí ve srovnání s ostatními. Jsou tam velmi náročné cviky (autor má problém s koleny), Jill se chová divně (jako nová Jill), trvá to dlouho a je to hodně zaměřené na spodní část těla (což se dá podle názvu čekat). 😅
Není tu tolik vyvážené posilko a kardio a přitom je to o dost delší cvičení.

Nevím, zatím s tím počkám, mám v plánu jiné cviky 😉

marjama
13. lis 2012

@terinda díky moc za překlad 🙂

Přeju ti hodně úspěchů při cvičení 😉

lena27
13. lis 2012

ahoj, tady jsou mé výsledky po 30 DS
prsa -3cm
pas -5cm
boky -2cm
stehna -1cm
váha -2,5kg

a jedu to od znova, pokud by byli podobné výsledky budu nadšená

abig
13. lis 2012

@lena27 Tak to je super ! Gratuluji 🙂

Já dneska jedu teprve 5 den, ale už cítím pevnější nohy i bříško, což mě dost překvapilo, tak snad budu mít taky krásné cm dole.
Zrovna dneska mi dorazily DVD s Jill, tak to jdu nastudovat, dodělám 30DS a pak vletím na No More Trouble Zones a do té doby dojdou snad DVD na boky a prdélku .... takže budu mít celkem 6DVD a to by bylo aby nebylo 🙂 až boky a dupa z mého těla vymizí a zůstanou mi jen krásné nožky a malá dupka, tak mám aspoň do konce života, co cvičit ... tedy na udržení své budoucí postavy 😀

Ještě jednou velká gratulace ..

terinda
13. lis 2012

@marjama Není zač 😉 a nápodobně.
Jsem nadšená z 30DS, teď jedu 5.týden Six week pack a to je taky bomba. 🙂
Celkem cca 7 kg dole, na měření moc nejsem.

hrozinka
14. lis 2012

@hojchna tak jsem včera měla poslední den L1 tak jsem zkusila celé cvičení jet s 1,5l čínkama a krom toho cviku co jsem si myslela, že zvládnu 😅 tak ostatní s 1,5l šly v poho ten můj jsem dala asi 4 zvednutí a zbytek bez činek.
Dneska jsem začla L2 a celekm masakr, snad celé cvičení je na rukách a v předklonu. toto cvičení mi nebude trvat 10 dní ale tak 14 bo asi 2 cviky zatím nedokončím snima, ale dřív 😒 a hrozně mi kloužou boty 😠

hrozinka
14. lis 2012

@lena27 a kdy si na sobě pocitovala výsledky? až tak ke konci L2? já ji dneska začla a je to teda pro mě peklo 😒

abig
14. lis 2012

Dneska den sesty, zadny sval me neboli, jen po cviceni o nich vim ... jedine, co me boli, je zablokovany krk, asi jsem to vcera spatne odcvicila .....
Dost me to bavi, necham syna manzelovi a mam pro sebe pul hodinky. Nekdy si rikam, at uz je zitra,at muzu zase cvicit :D:D:D
Jinak to nedavam naplno, cvicim dokud muzu, ale cvicim to poradne ...

lena27
14. lis 2012

@hrozinka jo, na konci L2 jsem najednou mohla zapnout pásek o jednu dirku míň 😀 , ale při 3 se to nehlo