• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

16. května 2016 
@angebot no mám to teď v průměru 1kg za 14 dní :slight_smile: od března je to zatím -5kg :slight_smile: takže s tímhle tempem ještě tak ten měsíc :slight_smile: ale nevadí mi to, jdou teď dolů hodně cm, dost věcí ze šatníku je mi velkých - hlavně rifle, kraťase a sukně :slight_smile:
14. kvě 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabrielaa já si koupila to kryo už dřív a teď ještě tohle http://www.vykupto.cz/brno/4830-zestihleni-kryolipolyzou-a-lymfodrenazi , tak jsem zvědavá :slight_smile: Musím se ale ještě dokopak a objednat se :grinning:
14. kvě 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabrielaa no já jsem zhubla zatím to kilo, ale nevidím žádný výsledky očima, to mě štve :grinning:
14. kvě 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angebot cena je super, kolikrát sis to koupila? většinou u takových věcí je potřeba víc opakování.. kamoška i s maminkou chodily na lymfu, poctivě třikrát do týdne (plus k tomu jezdily na rotopedu) a pak teprve byly vidět výsledky :slight_smile:
14. kvě 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabrielaa tak mě je jasný, že kdybych měla 150 kg a koupila si jeden poukaz, tak ze mě nebude bohyně :grinning: Ale tady k tomu cvičení si říkám, že bych to zkusila..Ještě nějakej ten tuk vyhnat :grinning: Koupila jsem to dvakrát a předtím na aukro city taky dvakrát.. ale nebyla jsem ještě nikdy, tak uvidím :slight_smile:
14. kvě 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa super!! Fakt jde vidět zlepšení. Jsi šikovna :slight_smile: taky jsi zhubla úpravou jídelníčku? Nebo to šlo samo?
14. kvě 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa22 nejvíc šlo hned po porodu, nekojila jsem, takže ke změně jídelníčku byl i pohyb, pak jsem to půl roku flákala a teď zase začala víc makat.. řekla bych, že jídelníček jsou 2/3 a pohyb důležitá 1/3 :slight_smile: a děkuju za pochvalu :wink:
14. kvě 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla před těhu 74 Kg. Nebyla jsem stihla. Takova akorát. Jenže po porodu mám vytáhnou kůži a strašný strie. Ale je pravda že se po cvičeni cítím lip. A jsem ráda že něco aspon dělám proto;) zumbu jsem zkoušela ale nenadchla mě.
14. kvě 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa já se furt drzim jídelníčku co jsem měla zaplacenj tak mě jde dolu tak 0.2 Kg za den. Nejhorší jsou ted ty grilovacky a máme hodne narozenin v rodině;) a čokoládový větrníkem nepohrdnu:-/
14. kvě 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angebot taky bych chtěla něco takovýho vyzkoušet. Jenže u nas v prdelakove nic nemáme takovýho. Max Brno ale to mám 30 km a s malou se to neda. Hlídání nemám. Babičky stále pracuji.
14. kvě 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verusa22 a kde bydlíš? Já mám Brno 35 km, ale pracuju tam, takže jsem tam denně :-/ Jsem zvědavá no, jestli bude něco poznat, snad jo :slight_smile:
14. kvě 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angebot Moravsky Krumlov :slight_smile: kde ty? Taky jsem tam pracovala. V dětské nemocnici jako sestra:slight_smile:
14. kvě 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angebot dojíždění mě ani nevadilo. Bus,vlak,salina:slight_smile: ted shanim práci tady v okolí a pokud nese ženu zkusím Brno. Doma to teda asi neprojde Díte ve školce chlap od rana v práci. Asi se budou muset podílet babičky
14. kvě 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verusa22 já jsem taky sestra :grinning: a jestli umíš nějakej jazyk, tak bych pro tebe věděla o dobrém místě :wink: a jinak momentálně bydlíme ve Vyškově. A MK znám, moje milovaná nyní těhotná kolegyně je z Morašic :grinning:
14. kvě 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angebot jé to je náhoda:slight_smile: no jazyk moc neumím :( měla jsem 6 let angličtinu ale nedomluvim se. Morasice jsou kousek ale lidi tam moc neznám.
14. kvě 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verusa22 tak to je škoda :frowning2: právě o místě pro sestru s AJ vím, dobrá prac.doba, super peníze, není potřeba registrace.. Fakt by ses nedomluvila, nebo si jen nevěříš? :wink:
14. kvě 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angebot prave že nedomluvila. Chlap mluvi denne AJ i Něm v práci a zkoušel mě "doučovat" a já to nezvládám. Sere mě to. Můžeš mi aspon do IP napsat o co se jedna? Ty tam děláš?
14. kvě 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verusa22 nezvládáš časově, nebo že tě to nebaví? Tady je jazyk potřeba a to denně bohužel.. Ale člověk se rozmluví, když v tom dělá každej den. Já se domluvím AJ, NJ a teď se učím ještě i přes rok španělštinu, člověk tady zúročí každej jazyk, protože ty národnosti jsou tu fakt všechny možný :slight_smile:
14. kvě 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angebot spis jde o to že jsem poleno nejde mě to do hlavy. Nikdy mě jazyk nešel. :( Škoda
14. kvě 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angebot ještě navíc nejsem registrovaná. Nevím co bude v listopadu. Těžko říct. Registraci si chci udělat tak snad to vyjde. Chci zkusit Ivančice do nemocnice.
14. kvě 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verusa22 registrace je největší debilovina co kdy kdo vymyslel.. akorát tahají ze sester peníze. Navíc jako by se setra měla vzdělávat předvším v oboru, ve kterým dělá, ale o Asistované reprodukci jsou tak 3 semináře za rok a ty stojí totálně za prd :frowning2: Mě chybí do registrace ještě 10 měsíců :frowning2: Ale u nás ji nepotřebuju naštěstí..
14. kvě 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angebot ano je zo debilovina to máš pravdu. Vůl byl tén co to vymyslel.
14. kvě 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak dnes docvičeno.. u konce jsem už pěkně funěla :grinning: Ale musí se bojovat :slight_smile: všem držím pěsti! :wink:
14. kvě 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ale jaksi mě pobolívá kotník!!!! Takže doufám, že to do zítra přejde :frowning2: ještě jsem podle tipu od
@verusa22 napsala paní o jídelníček a zajdu na tu kryolipolýzu a to by bylo, abych neměla postavičku jak lusk do léta :grinning:
14. kvě 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angebot ja si stejne myslim ze ty nemáš co už hubnout:slight_smile:
14. kvě 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verusa22 mám :frowning2: klidně taky pošlu foto, ale fakt se stydím :frowning2:
14. kvě 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angebot pošli to by mě zajímalo při 60kilech kde máš špeky:slight_smile:
14. kvě 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verusa22 tak mi dej mailik :slight_smile: ale já nemám zatím žádné po zhubnutí, ale jen před :grinning: jako já nezhubnu tak jako vy, ale jsem všude povadlá, a rosolovitá, tak prostě chci zhubnout, ale hlavně se zpevnit a zmenšit ty mega prsa, z toho mam největší mindrák :frowning2:
14. kvě 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já když to tady čtu ty vaše míry a váhy, tak si připadám jak špekáček :grinning: Potřebovala bych shodit hlavně to těhotenský převislý břicho - neboli klokaní vak :grinning: a hlavně zpevnit. Budu muset výrazněji změnit jídelníček a začít víc pít.
No jinak mám odcvičený 4. den II. levelu a podle cm výsledky nejsou, když jsem se měřila po I. levelu, ale očima jdou vidět změny, svaly se rýsují a zpevňují, ale hlavně se cítím líp. Váhu tady nemám, tak se nemůžu zvážit. Fotky mám akorát před a další budou až po skončení všech levelů, tak doufám, že na těch fotkách do té doby bude něco vidět :slight_smile:
Ale chtělo by to na cvičení boty, bosky se mi fakt špatně cvičí, ale boty mám doma, tak to budu muset doma zacvičit znovu akorát v botách :slight_smile: Jinak taky cvičím s litrovkama, začínala jsem s půllitrovkama, ale to už na konci I. levelu bylo málo, tak jsem zátěž zvýšila.
@angebot Jinak lymfomasáže - lymfodrenáže ruční jsou super. Před těhu jsem na ně chodila pravidelně a je to fakt bomba, hlavně na tu celulitidu. Odcházela jsem s lehčíma nohama a s lepším štíhlejším pocitem :grinning: Asi tam začnu znovu chodit :wink:
15. kvě 2012 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy ten "klikaní vak" jak si to nazvala je taky můj probém, ale asi vážně pomalu mizí :grinning: takže neztrácet naději a směle dál :wink:

@angebot @verusa22 ženy, tak já vám to tady to moje břicho posílám zaheslovaný, a pak blbka dám tu fotku na facebooku do té diskuze s jillian, no a na mým profilu jsem si to odstranila, aby to neviděli přátelé, jenže se někde stala chyba a viděli to všichni :angry: :grinning: :grinning: ale reakce byly super, takže jsem to tam pak už nechala, ale upletla jsem si na sebe bič, teď ode mě všichni čekají i foto po 30. dnu (u mě to teda bude tak po 33. páč tu II. stopro prodloužím)
15. kvě 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek