Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

gabrielaa
14. kvě 2012

@angebot no mám to teď v průměru 1kg za 14 dní 🙂 od března je to zatím -5kg 🙂 takže s tímhle tempem ještě tak ten měsíc 🙂 ale nevadí mi to, jdou teď dolů hodně cm, dost věcí ze šatníku je mi velkých - hlavně rifle, kraťase a sukně 🙂

angebot
autor
14. kvě 2012

@gabrielaa já si koupila to kryo už dřív a teď ještě tohle http://www.vykupto.cz/brno/4830-zestihleni-kryo... , tak jsem zvědavá 🙂 Musím se ale ještě dokopak a objednat se 😀

angebot
autor
14. kvě 2012

@gabrielaa no já jsem zhubla zatím to kilo, ale nevidím žádný výsledky očima, to mě štve 😀

gabrielaa
14. kvě 2012

@angebot cena je super, kolikrát sis to koupila? většinou u takových věcí je potřeba víc opakování.. kamoška i s maminkou chodily na lymfu, poctivě třikrát do týdne (plus k tomu jezdily na rotopedu) a pak teprve byly vidět výsledky 🙂

angebot
autor
14. kvě 2012

@gabrielaa tak mě je jasný, že kdybych měla 150 kg a koupila si jeden poukaz, tak ze mě nebude bohyně 😀 Ale tady k tomu cvičení si říkám, že bych to zkusila..Ještě nějakej ten tuk vyhnat 😀 Koupila jsem to dvakrát a předtím na aukro city taky dvakrát.. ale nebyla jsem ještě nikdy, tak uvidím 🙂

verusa22
14. kvě 2012

@gabrielaa super!! Fakt jde vidět zlepšení. Jsi šikovna 🙂 taky jsi zhubla úpravou jídelníčku? Nebo to šlo samo?

gabrielaa
14. kvě 2012

@verusa22 nejvíc šlo hned po porodu, nekojila jsem, takže ke změně jídelníčku byl i pohyb, pak jsem to půl roku flákala a teď zase začala víc makat.. řekla bych, že jídelníček jsou 2/3 a pohyb důležitá 1/3 🙂 a děkuju za pochvalu 😉

verusa22
14. kvě 2012

Já měla před těhu 74 Kg. Nebyla jsem stihla. Takova akorát. Jenže po porodu mám vytáhnou kůži a strašný strie. Ale je pravda že se po cvičeni cítím lip. A jsem ráda že něco aspon dělám proto;) zumbu jsem zkoušela ale nenadchla mě.

verusa22
14. kvě 2012

@gabrielaa já se furt drzim jídelníčku co jsem měla zaplacenj tak mě jde dolu tak 0.2 Kg za den. Nejhorší jsou ted ty grilovacky a máme hodne narozenin v rodině;) a čokoládový větrníkem nepohrdnu:-/

verusa22
14. kvě 2012

@angebot taky bych chtěla něco takovýho vyzkoušet. Jenže u nas v prdelakove nic nemáme takovýho. Max Brno ale to mám 30 km a s malou se to neda. Hlídání nemám. Babičky stále pracuji.

angebot
autor
14. kvě 2012

@verusa22 a kde bydlíš? Já mám Brno 35 km, ale pracuju tam, takže jsem tam denně :-/ Jsem zvědavá no, jestli bude něco poznat, snad jo 🙂

verusa22
14. kvě 2012

@angebot Moravsky Krumlov 🙂 kde ty? Taky jsem tam pracovala. V dětské nemocnici jako sestra🙂

verusa22
14. kvě 2012

@angebot dojíždění mě ani nevadilo. Bus,vlak,salina🙂 ted shanim práci tady v okolí a pokud nese ženu zkusím Brno. Doma to teda asi neprojde Díte ve školce chlap od rana v práci. Asi se budou muset podílet babičky

angebot
autor
14. kvě 2012

@verusa22 já jsem taky sestra 😀 a jestli umíš nějakej jazyk, tak bych pro tebe věděla o dobrém místě 😉 a jinak momentálně bydlíme ve Vyškově. A MK znám, moje milovaná nyní těhotná kolegyně je z Morašic 😀

verusa22
14. kvě 2012

@angebot jé to je náhoda🙂 no jazyk moc neumím :( měla jsem 6 let angličtinu ale nedomluvim se. Morasice jsou kousek ale lidi tam moc neznám.

angebot
autor
14. kvě 2012

@verusa22 tak to je škoda ☹ právě o místě pro sestru s AJ vím, dobrá prac.doba, super peníze, není potřeba registrace.. Fakt by ses nedomluvila, nebo si jen nevěříš? 😉

verusa22
14. kvě 2012

@angebot prave že nedomluvila. Chlap mluvi denne AJ i Něm v práci a zkoušel mě "doučovat" a já to nezvládám. Sere mě to. Můžeš mi aspon do IP napsat o co se jedna? Ty tam děláš?

angebot
autor
14. kvě 2012

@verusa22 nezvládáš časově, nebo že tě to nebaví? Tady je jazyk potřeba a to denně bohužel.. Ale člověk se rozmluví, když v tom dělá každej den. Já se domluvím AJ, NJ a teď se učím ještě i přes rok španělštinu, člověk tady zúročí každej jazyk, protože ty národnosti jsou tu fakt všechny možný 🙂

verusa22
14. kvě 2012

@angebot spis jde o to že jsem poleno nejde mě to do hlavy. Nikdy mě jazyk nešel. :( Škoda

verusa22
14. kvě 2012

@angebot ještě navíc nejsem registrovaná. Nevím co bude v listopadu. Těžko říct. Registraci si chci udělat tak snad to vyjde. Chci zkusit Ivančice do nemocnice.

angebot
autor
14. kvě 2012

@verusa22 registrace je největší debilovina co kdy kdo vymyslel.. akorát tahají ze sester peníze. Navíc jako by se setra měla vzdělávat předvším v oboru, ve kterým dělá, ale o Asistované reprodukci jsou tak 3 semináře za rok a ty stojí totálně za prd ☹ Mě chybí do registrace ještě 10 měsíců ☹ Ale u nás ji nepotřebuju naštěstí..

verusa22
14. kvě 2012

@angebot ano je zo debilovina to máš pravdu. Vůl byl tén co to vymyslel.

angebot
autor
14. kvě 2012

holky tak dnes docvičeno.. u konce jsem už pěkně funěla 😀 Ale musí se bojovat 🙂 všem držím pěsti! 😉

angebot
autor
14. kvě 2012

jo ale jaksi mě pobolívá kotník!!!! Takže doufám, že to do zítra přejde ☹ ještě jsem podle tipu od
@verusa22 napsala paní o jídelníček a zajdu na tu kryolipolýzu a to by bylo, abych neměla postavičku jak lusk do léta 😀

verusa22
14. kvě 2012

@angebot ja si stejne myslim ze ty nemáš co už hubnout🙂

angebot
autor
14. kvě 2012

@verusa22 mám ☹ klidně taky pošlu foto, ale fakt se stydím ☹

verusa22
14. kvě 2012

@angebot pošli to by mě zajímalo při 60kilech kde máš špeky🙂

angebot
autor
14. kvě 2012

@verusa22 tak mi dej mailik 🙂 ale já nemám zatím žádné po zhubnutí, ale jen před 😀 jako já nezhubnu tak jako vy, ale jsem všude povadlá, a rosolovitá, tak prostě chci zhubnout, ale hlavně se zpevnit a zmenšit ty mega prsa, z toho mam největší mindrák ☹

fassy
15. kvě 2012

Holky já když to tady čtu ty vaše míry a váhy, tak si připadám jak špekáček 😀 Potřebovala bych shodit hlavně to těhotenský převislý břicho - neboli klokaní vak 😀 a hlavně zpevnit. Budu muset výrazněji změnit jídelníček a začít víc pít.
No jinak mám odcvičený 4. den II. levelu a podle cm výsledky nejsou, když jsem se měřila po I. levelu, ale očima jdou vidět změny, svaly se rýsují a zpevňují, ale hlavně se cítím líp. Váhu tady nemám, tak se nemůžu zvážit. Fotky mám akorát před a další budou až po skončení všech levelů, tak doufám, že na těch fotkách do té doby bude něco vidět 🙂
Ale chtělo by to na cvičení boty, bosky se mi fakt špatně cvičí, ale boty mám doma, tak to budu muset doma zacvičit znovu akorát v botách 🙂 Jinak taky cvičím s litrovkama, začínala jsem s půllitrovkama, ale to už na konci I. levelu bylo málo, tak jsem zátěž zvýšila.
@angebot Jinak lymfomasáže - lymfodrenáže ruční jsou super. Před těhu jsem na ně chodila pravidelně a je to fakt bomba, hlavně na tu celulitidu. Odcházela jsem s lehčíma nohama a s lepším štíhlejším pocitem 😀 Asi tam začnu znovu chodit 😉

gabrielaa
15. kvě 2012

@fassy ten "klikaní vak" jak si to nazvala je taky můj probém, ale asi vážně pomalu mizí 😀 takže neztrácet naději a směle dál 😉

@angebot @verusa22 ženy, tak já vám to tady to moje břicho posílám zaheslovaný, a pak blbka dám tu fotku na facebooku do té diskuze s jillian, no a na mým profilu jsem si to odstranila, aby to neviděli přátelé, jenže se někde stala chyba a viděli to všichni 😠 😀 😀 ale reakce byly super, takže jsem to tam pak už nechala, ale upletla jsem si na sebe bič, teď ode mě všichni čekají i foto po 30. dnu (u mě to teda bude tak po 33. páč tu II. stopro prodloužím)