Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

bengy
14. únor 2013

holky do BR jdu s vami.....stejnak jsem nevedela co po ripped, takze pro me idealni prilezitost se pripojit. Takze vynechame ten "nulty" tyden, jestli tomu rozumim dobre a najedeme rovnou od toho cvica, co je na 1 a 2 tyden?

lososka
14. únor 2013

@fassy taky se hlásím do klubu a ukádám si 1.3. do diáře, že se má jako něco důležitého stát! 😀 😉
@bengy tééda, Ty jseš jak chodící fit-encyklopedie! 😵 asi máš recht, tuky jsem měla 100%, cukry 80% a bílkoviny jen 60% 😒 jako což vo to, já si dokážu představit každý den se naprat steakem z vysokého roštěnce nebo svíčkové, to je moje! 😝 ale to bych nás brzo přivedla do bankrotu 😅 ale já můžu i sýry, mozarellu, jogurty.. tak holt přidám

bengy
14. únor 2013

@lososka - tak to je presne problem, ktery resim i ja :(....kde na to vzit a nekrast. No zakoupila jsem si ten syrovatkovy protein, tak to sem tam prolozim i jim, abych ty bilkoviny mela kolem 100g.

ad body revolution 1.3. je patek, tak co to nechat od pondelka 4.3.? ale je to jen navrh.

verule80
14. únor 2013

Tak ja tu psala dlouhej clanek, a nejak to spadlo a je to pryc.

Bengy super clanek. Rady o jidle to ja muzu... 🙂 Ja cetla u Nikky, ze jist se ma nejdriv hodinu po cviceni, ale ze prave proteinak se muze i 30min. Jen jsem teda nepochoila, co telo udela, kdyz mu nedam ty sacharidy.

Co se tyka bilkovin, tak jsem taky cetla, ze maji vliv na paleni tuku. Jak jste psaly, ze to leze do penez, tak jsou i bilkoviny zivocisneho puvodu a ty jsou levne, plus maji min tuku nez maso: smakoun, sojove maso, lusteniny, vajecina (1 vejce+ 1 bilek) ...

Tady je dobrej prehled:
Potravina (100 g) Bílkoviny (g) Tuk (g)
sojové maso 45,0 2,0
olomoucké tvarůžky 29,7 0,8
tvaroh na strouhání 28,6 0,9
tuňák ve vl.šťávě 23,0 1,0
kuřecí prsa 23,3 0,9
hovězí svíčková 20,0 7,4
tofu 16,0 3,0
sýr Cottage 13,0 5,0
ovesné vločky 10,0 6,0
knäckebrot 9,0 1,4

Potraviny s vysokým obsahem bílkovin i tuku
sója (luštěnina) 43,8 23,0
eidam 30% t.v suš.30,3 14,0
uzená makrela 23,3 17,7
tuňák v oleji 24,0 21,0
ementál 28,2 28,4
párky 14,0 25,0
vepřové tučné 12,0 47,0
trvan.salám (Poličan) 26,9 47,0
arašídy 26,9 44,2
mandle 17,5 52,4

verule80
14. únor 2013

Holky tak jak s BR? ten nultej tyden je to same jako prvni a druhej. Tak zacnem tydnem 3? Workout 3?

Třetí a čtvrtý týden - cvičební program je pro oba týdny shodný, cvičí se jednou denně, v neděli se opět necvičí
Pondělí - Workout 3
Úterý - Workout 4
Středa - Cardio 1
Čtvrtek - Workout 3
Pátek - Workout 4
Sobota - Cardio 1

Jinak doufam, ze se dneska mate vsechne uzasne a uzivate si valentyna. Ja jsem samotna. Chlap je v praci...

bengy
15. únor 2013

Ahoj holky,

@verule80 - chystam se kouknout na ty workouty pro ten prvni tyden, pokud by to mel byt fakt krok zpet, tak jsem pro zacit od 3, ale rikam, chci se kouknout. Preci jen moje fyzicka neni uplne dokonala, takze kazdy pohyb, u ktereho se spotim se pocita 😀

ad potraviny bohate na bilkoviny.....ono jich je hodne o tom zadna, neni to jen o mase, obcas do jidelnicku zaradim tempeh, soju, smakouny - vajicka skoro kazdy den 😔 , ale vzhledem k tomu, ze nejim jine tuky, tak ten cholesterol snad tolik netrpi - jine tuky jako napr. maslo. Abych se dobre vyjadrila.
Ale pozor na potraviny, ktery maji vysoky podil bilkovin, ale soucasne jsou energeticky hodne narocne :(. Ono to fakt neni lehky. Kdyz chce clovek v tehle dobe trochu dbat o to co ji a zaroven hubnout, tak to aby zadal o dvojty rodicak 🙄

vojtisek2007
15. únor 2013

@fassy tak když budeme začínat od dvojky, tak to bude kratší než ty tři měsíce, ne ??? a vydržíme, toho se nebojím...já když mám "krizi" a chuť se vším seknout a tak..., kouknu k nikky na blog..a už se těším na jaro až budu moct na brusle,to mi tak chybí

vojtisek2007
15. únor 2013

holky tak jsem taky pro toho 4.3. - je to pondělí, bude to jednodušší...

a kdo tedy všechno ?

@vojtisek2007
@bengy
@verule80
@fassy
@lososka
nezapoměla jsem na někoho nebo se někdo ještě k nám přidá ???

možná by jsme mohli na začátku hodit teda foto (kdo je pro ???) a míry do soukromé a pak po týdnu přidávat výsledky,ať máme nějakou motivaci a tak ?

bengy
15. únor 2013

holky foto hodim, protoze 2.3. koncim ripped a budu se fotit a premerovat, takze za me cekejte nejakou fotku, ale jakou??? no uvidime - rekl slepy

verule80
15. únor 2013

Tak jsem dneska cvicila ripped 3. Teda jsem myslela, ze zdechnu. Nohy me palily fest a jeste me to prislo cele takove hopsaci. No prvni na co jsem myslela, jak dam pulhodiny kardia u BR.

Jinak jsem si dneska dala koblizek k snidani. Ale ten delanej v troube, takze ve finale to neni ani moc kaloricke. Vypocitala jsem to cca 700KJ. 😀

bengy
15. únor 2013

@verule80 - holka nedes me :( ceka me to v pondeli....zemru mlada a oskliva 😀

janinka23
15. únor 2013

Prosím co je to BR, které tady všichni vzpomínáte? nechce se mi vše číst, já si dala znovu 30 DS, dnes budu cvičit 4 den 1L 🙂

bengy
15. únor 2013

@janinka23 - body revolution

janinka23
15. únor 2013

@bengy - Jee děkují a je tu někde nebo je někde nějaký plánek jak to cvičit, je tam hodně workoutů

bengy
15. únor 2013

@janinka23 - koukni sem....Nikki si dala praci a vsechno to popsala: http://mojetelo.blogspot.cz/p/jillian-michaels....

Je to skoro az dole

verule80
15. únor 2013

@bengy Desit te nechci 🙂 ale zatim me prijde nejnarocnejsi. Takovy hodne akcni... Tak se jukny na ty workouty a dej vedet. Ja myslim, ze muzem rovnou na treti tyden. Ono se BR da i zacinat, tak je jasne, ze to bude ze zacatu jednodussi. Kardio je stejny cely prvni mesic.

Jo a co se tyka bilkovin, tak ja treba nemam moc rada maso a ty nahrazky taky ne. Takze jsem rada, ze jsou proteinove napoje.

abig
15. únor 2013

Tak jsem včera najela na L3 - úplně jsem zapomněla, jak to cvičení rychle utíká. Musím se tedy přiznat, že mám na uších rychlou hudbu ... no a k tomu je tělo už zvyklé na ty cviky, tak se mi to cvičí samo ... a samo, že jsem spocená až na dupě ... na to ještě Boba :D
K BR se nepřidám, vzhledem k tomu, že ikdyž cm nejdou dolů, tak se mi začíná rýsovat pupek, nohy v kalhotech vypadají líp, jsem o kus zase pevnější ... tak se chystám kombinovat Killer buns s Banish Fat na střídačku a v neděli si dám oddych.

Dnešní hlídání a zapisování jídla ... 4297kJ z 5000kJ ... takže ikdyž jsem žrala, tak pro tělo málo :D a to jsem dvakrát zhřešila a dala si kafe se sušenou smetanou .... dostala jsem se na 98%bílkovin,92% sacharidů a 103% tuku ....

Kolik je nás tady, co se přihlásilo k Nikki do "soutěže" ?

verule80
15. únor 2013

@abig hele hodis me sem pls tuj jidelnicek treba za 2 dny? By me zajimalo jak to delas, ze mas super bilkoviny a sacharidy v norme. Tam mam problem. I kdyz dneska to slo. No to ale jenom proto, ze jsem mela k obedu i veceri cinu s celozrnym kuskusem.

Ja se jeste neprihlasila, ale mela bych.

abig
15. únor 2013

@verule80 Hele, dneska je taky velká vyjímka, že jsem se vlezla :D:D:D .... a moc mi to nešlo, takže jsem k večeři dala vaječnou omeletu s jednoho celého vejce plus další dva bílky a k tomu 100g šunky od kosti, abych ty bílkoviny dala 😀
Zítra dám fazole a uvidíme, co kde bude ..

abig
15. únor 2013

@verule80 Včera jsem se taky slušně vlezla ... bílkoviny 109%, sacharidy 104%, tuky 92 % ... začal jsem jíst polotučný tvaroh a jako dát 100g je pro mě mega záhul ..
Vlastně se cpu jen vitarohlíkama se sýrem 20%, šunkou od kosti, masem, zeleninou a tvarohem a kyškou .... občas ovoce, tomu moc nedám ... do toho občas vajíčko ... paseku mi udělala čočka, ale fazole jsou prý lepší ... no zítra vařím kuře na paprice, tak já to dám s těstovinou a uvidíme, co to udělá ..

verule80
15. únor 2013

A asi si nedavas uz prilohy treba k te omelete z vajicek a sunky,co?

Ja si stahla tu krabickovou dietu, jak o ni nekdo psal, tak prave hledam inspiraci ;) minmalne na pomazanky je to vyborne. Zitra dokoupim tvaroh a urco zkusim.

fassy
15. únor 2013

@abig Já jsem se nakonec ve slabé chvilce taky přihlásila 🙂
@verule80 @vojtisek2007 Taky bych jela od toho 4.3. a od 3. týdnu 😉

Jo a holky, odepsala mi ta kamarádka (výživová poradkyně). Popsala jsem jí situaci a její reakce v bodech:
- stránky nezná, ale hned jak je rozklikla, našla tam hroznou chybu, že 1 kJ je 239 kalorií, ale přitom to je 1kcal je 4,18 kJ, ale přepočet třeba u banánu sedí
- hlavní důležitá věc je, že 5583 kJ je strašně málo i když chci hubnout, akorát tím zpomalím bazální metabolismus, spíš by mi doporučila 6000-6500 kJ
- nevadí, že je občas něčeho víc a něčeho míň, tím mám na mysli sacharidy, bílkoviny, tuky, za týden se to stejně všechno zprůměruje
- pokud máme dostatek bílkovin a přitom málo energie, máme nedostatek sacharidů a tuků
- dobrý propočet jídelníčku je na flora.cz
- při hubnutí je potřeba držet vyšší obsah bílkovin a méně tuků
- nejlepší je se stejně zaregistrovat na stob.cz, tam jsou i jídelníčky a jídla

Víc pak budu vědět v dubnu, kdy za ní jedu a všechno jí to ukážu.

abig
16. únor 2013

@verule80 K omeletě už jen hromada zeleniny, bála jsem se toho, protože člověk na to není zvyklý, alespoň u nás, ale teď se můžu utlouct po paprice :D a syn jak mě vidí, tak chce taky, což je moc dobře ...

Na pomazánky ? Tak na to taky mrknu, kdyby jsi měla odkaz, budu moc ráda ...

abig
16. únor 2013

@fassy Člověk se má pak vyznat, co ?
Těch 6000kJ je po odečtu aktivit ? Protože těch 5tis a něco už je po odečtu ... v tom případě jsem teď začala o dost víc jíst a přitom stále málo ? To mi nějak nesedí ... :D:D:D:D:D:D:D Tak uvidíme, zkusím se kouknout na tu floru.cz

llluckaaa
16. únor 2013

@fassy Ahoj, já ty stránky neznám, ale jen jsem si všimla tvého příspěvku ohledně té "hrozné chyby", že 1 kJ je 239 calorií. Nevím, kde udělala v propočtech chybu tvoje kamarádka VP, ale stačí, když uděláš 1000 cal (=1 kcal) děleno 4,18 a vyjde ti, že 1 kJ skutečně obsahuje 239 cal 😉

bengy
16. únor 2013

Ahoj holky, s tema KJ - opravdu verte, ze prijimat 5tisic KJ denne je strasne MALO. Ac se vam to zda nemozne, telo hladovi, takze POZOR na to. Fakt jsem si o tom uz dost nacetla a jsem rada, ze @fassy mi to jen potvrdila. Nebojte se jist a zapisujte si uplne vsechno i treba kdyz date trochu stavy do caje nebo si udelat sladkou stavu, kdyz uz vam v brisku kunka zaba - tam to mam obcas ja.

Ja jsem vcera a prevcirem dala 5.300 KJ - prevcirem vlastne 5700 KJ a kdybych to posledni jidlo nejedla v pul osme, tak bych si jeste dala, pocitovala jsem hlad. Verim, ze ta hranice je kolem 6 tisic KJ, ale to by kazdemu rekli individualni po zmereni. Jo a mela jsem prijem cca 110 g bilkovin (na sve telo bych mela mit 128g), sacharidy byly kolem 100g a tuky nejakych 80g, mozna i min.

verule80
16. únor 2013

@fassy a jak to myslela s tema KJ? protoze treba ja snim cca 6200KJ a po tom odectu za traveni a cviceni se teprve dostavam na 5tis. Nemam pocit, ze hladovim. Navic o odectu za traveni slysim prvne az tady na tech strankach. 🙂 Jim vlastne zhruba stejne jako pred tim, jen se snazim trochu zdraveji a bez sladkeho a mlsani u televize.

abig
16. únor 2013

Já se v tom naprosto ztrácím ... tak jaký je cca příjem kJ po odečtu aktivit ????? Po odečtu se musím dostat na těch 5-6tis .... ???? Tudíš sním 6000kJ a pak s odečte aktivita, tak je to správně ? Přeci na těch kalorických tabulkách to musí být v pořádku .... píši tam, že se nemá člověk dostat pod 5000kJ po odečtu aktivit za den .... pak tělo hladoví ...

Já když sním bez odečtu těch 6000kJ, tak se naprosto nedostávám na sacharidy a tuky ...

lososka
16. únor 2013

holky, i tohle vypadá zajímavě!
http://mojetelo.blogspot.cz/2013/02/8-tydenni-p...
začíná to 1.3., ale je to za prachy, i když né moc.. ale asi pojedeme Jill, že? Já po přečtení recenze od Nikky jsem taky pro začít až od třetího levelu..

verule80
16. únor 2013

@lososka taky jsem na to koukala. No a hodne se me to libilo, hlavne me prijde Bob prijemnejsi nez Jillian. No ale budu hlavne rada, kdyz zacnem neco spolecne 🙂 Pokud by me BR nejak vyrazne nebralo, tak toto by byla dobra alternativa. Super, ze je to cely program a je to ucely. Snad by slo pripadne zacit i za 2 mesice.

No a posledni level bude pak Insanity 😀