Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

bengy
5. bře 2013

@fassy ja zapisuju jako BR2 - pocitam, ze je to mensi obtiznost, tak si tam dam o par minut dyl, ze jsem cvicila a nazdar.....stejnak je to orientacni. Ja po tom davam jeste boba na bricho a ten tam taky neni, takze tak nejak od oka ;)

hlavinka
5. bře 2013

@bengy ne e, nemerila jsem se po cviceni. Sobotu jsem mela volnou a vecer mne skrtily kalhoty, co mi jsou normalne akorat. V nedeli jsem se teda doma zmerila a bylo to tam. Cvicila jsem az potom vecer.... Ted mi to na kalhotach prijde zase celkem dobry, ale nemerila jsem se. Mozna jsem fakt byla nejaka nafoukla nebo nevim. Nebo je to mozna tim, ze jsem 1 den necvicila 😀 😕

abig
5. bře 2013

@hlavinka já mám ten samý problém, cm šly zpět ... ale já vím, že si za to můžu sama, pač jsem se cpala - PMS u mě jak blázen - "nenavidím se" za to, ale co naplat ... zas to půjde dolů po ms ... doufám ...

hlavinka
5. bře 2013

@abig ja teda nastesti pms netrpim. Ja mam treba chute porad, ale dost se ovladam...vydrzim to se tahle ovladat treba 3 mesice, ale kdyz nevidim zadny vysledky, vyprdnu se na to a zase zeru jak cune (sladkosti a bramburky). ale ted si to teda kazit nechci 😀 bramburky mi nejak prestaly chutnat - mela jsem pocit, ze krupu sklo a ta chut byla taky nejaka divna....

sonialili
5. bře 2013

Už se těšim, až budu po porodu a tak částečně po kojení a začnu na sobě makat. Počítám, že bych po tomhle cvičení měla tak hořký mlíko, že by mi ho malá plyvala zpátky 🙂 Teď zažnu svižnejma procházkama a postupně se vrhnu na Jill a ukážu jí 🙂

verule80
5. bře 2013

@fassy ja myslim, ze kdyz tam das shred, tak to vyjde na stejno. Takze ja davala shred 30min. a byl v tom shred nebo ripped a bob dohromady...

verule80
5. bře 2013

Jinak dnesni workout se me libil jeste vic nez vcera. Jsem zvedava na zitrek na kardio.

Cetla jsem ted zajimavy blog na facebooku, nevim jestli znate "Wellfit - Losing weight and belly fat" . Ze bych zitra zkusila omezit k tomu kardiu prijem sacharidu?

O víkendu jsem sledovala několik YouTube kanalu o tom, jak se rychle zbavit tuku a přitom zabránit jojo efektu. Posílám vam několik důležitých informací, na kterých se shodli všichni.
1, jednou za týden si dejte tzv. Cheating meal- tedy jídlo, které milujete a je klidne i nezdravé a poradne si na nem pochutnejte. Pokud však chcete vidět výsledky nesmí to byt častěji. A toto jídlo je i důležite do jídelníčku zařádit, tak si jednou za tyden hreste 😀 u me je to většinou sobotní snídaně, kdy si dam třeba zapecenou tortilu nebo tousty s burakovym máslem a čokoládou s vysokym podílem kakaa
2, ve dnech, kdy děláte kardio snižte sacharidy pouze na 50g za den! Ano tak málo! I ja se děsila! Ale jedna se maximálně o 3dny v týdnu, můžete tak jist třeba jen den nebo dva. Ostatní dny drzte hodnoty v normě a sacharidy mějte zase na vyšších hodnotách. Tělo totiž pak v tyto dny nejvíce spali tuku a zároveň nezačne spořit a šetřit energii, protoze druhý den už bude mit sacharidů zase dostatek. To jsem zatim nezkoušela, ale dava mi to smysl a mluvil o ten nejeden fitness trener takže tomu verim a určíte vyzkouším třeba den dva v týdnu.
Takže pokud chcete nakopnout spalování tuků stridejte HIIT v dny kdy si dáte sacharidy a cardio kdy sacharidu budete mit méně, nesnažila bych se hned o tech brutálních 50g ale zkuste polovinu doporuceneho příjmu 😉

martinakl
5. bře 2013

Ahoj holky. Zacala jsem s 30DS pred tydnem. Nicmene, po trech dnech si davam den pauzu. Ja jsem nikdy moc nesportovala a po tehotenstvi je moje kondicka jeste vic v loji nez predtim 🙂 Dost me z tohohle cviceni boli ruce, ramena a nohy. Kdy to prestane? 😀

fassy
5. bře 2013

@bengy @verule80 No já jsem to nakonec vyřešila tak, že Boba označuju jako 10min. 6week, Jill Killer ABS taky jako 6week a BR W3 jsem označila jako W2. Mi to totiž moc náročné nepřišlo, dneska to teda bylo daleko lepší. Ta 4 je super, jsem se i zapotila a byla fakt velice příjemně náročná 🙂 Zítra kardio 🙂 Jinak o tom hřešení v jídle mi právě říkala i ta kámoška, že si klidně můžete dát jednou za čas smažák se zeleninou a vůbec se nic nestane 🙂 Takže hurá a s chutí na moji milovanou pizzu 😀

verule80
5. bře 2013

@martinakl Ja jsem uplne nepochopila, kdy jsi zacala a kolik mas odcviceno, protoze pises, zes zacla pred tydnem ale mas odcviceno 3dny. Pokud mas teda odcviceno jen 3 dny, tak si rozhodne nedavej pauzu a vydrz! Ja to mela 4 den lepsi a patej uz byl parada. Me prijde, ze kdyz si das den pauzu, tak se ti bude jeste hur vracet ke cviceni. Me treba svaly kupodivu boleji vic po dnu co necvicim....

@fassy Ja hresila u tchanovcu minuly vikend. V sobotu jsem necvicila. Mela strudl. V nedeli 3 kousky jablecneho kolace. Teda vecer uz jsem kompenzovala zdravym salatem.. No v pondeli jsem lezla na vahu, ze to bude krize a ono ejhle, tak o pul kg min. 😀 takze jsem vikend prezila .Snazim se dodrzovat, ze si ten kolac atd. nedam fakt az na noc a myslim, ze je to o.k.

martinakl
6. bře 2013

@verule80 Ja to zmatene napsala 🙂 Je to takhle: 3 dny cviceni, den pauza, pak zase 3 dny cviceni, vcera pauza, dneska zase cviceni 🙂

sariss
6. bře 2013

Ahoj holky, mam na vas dotaz, chtela jsem si teda jen pocist ale nejak vubec nevim ktera bije po precteni vasich poslednich prispevnku.
Vcera jsem zacala cvicit 30 day shred tu zacatecnickou verzi. Libi se mi to moc, udychala jsem hopsani a dnes citim ze svaly pracovaly ale v unosne mire, coz byl i cil, bala jsem se abych se dnes vubec hnula neb jsem za posledni rok nijak moc necvicila...
Prijde mi ze tenhle program je presne to co ted potrebuju. Mam male dite a do fitka se uz nedostanu tak jako driv. Vsechny me pokusy zkoncily nezdarem protoze jsme nechtela obetovat vecer s malou, sobotni dopol nebo odpol s malou atd.
Zajima me jake mate vysledky vy co jste uz program absolvovaly a taky co se cvici po tech 30 dnech?
Mate nekdo ten 90denni program kde je i jidelnicek?
htela bych vedet jak se ma pokracovat po dokonceni tech 30 dni. Nejak kombinovat specificky posilovaci trening a kardio? existuje nejake pokracovani?

sariss
6. bře 2013

@abig co je to cviceni BOBA?
Ted mam v planu projet 30 ay sherd ale chci cvicit dlouhodobe a pravidelne, co pak, pak by to urcite chtelo nakou zmenu, telo jak si zvykne na naky tip cviceni uz nereaguje tak dobre, vysledky se prestanou dostavovat...

hlavinka
6. bře 2013

@sariss Bob Harper taky cvicitel 🙂

hlavinka
6. bře 2013

@sariss ja dojizdim 30 DS za par dni, ale co budu delat pak, taky nevim. Nekdo dela hned ripped, nekdo body revolution. Uvidim
tohle je ten bOb treba

https://www.youtube.com/watch?v=daeSym3Cob4
sariss
6. bře 2013

@hlavinka Diky! prostuduju si poradne ty jeji stranky a pak se rozhodnu. DVDcek s cvicenim je tuna, chtela bych neco s cim maj lidi fakt vysledky a s Jill je maj. Uz jsem parkrat v zivote zhubla a celkem i dost ale pak prosla nemoc, operace...nebo ted mimco a je to zpatky a shodit to nebude nejlehci, potrebuju dat dolu 10-15kg a zaroven zpevnit. Uz jsem ale zhubla i vic, o to nejde, jde o to ze casu je min. Proto jsme si vybrala Jill, ze na to nepotrebuju hodku a pul. 30 min denne se da. jsem na sebe zvedava.

hlavinka
6. bře 2013

@sariss nebo se podivej na blog Nikky http://mojetelo.blogspot.cz/ ma to prehledne udelany...
Prave, pul hodka doma se da dobre zvladat. Tak moc drzim palce, abys mela brzy vysledky 🙂 S Jill se nehubne moc na kg, ale spis na cm. Coz je dobry, svaly jsou hustsi a tezsi nez rozkydlej tuk, takze muzes zhubnout treba 5 cm v pase a na kila treba jen 1 kg.

sariss
6. bře 2013

@hlavinka dik moc za link. Videla jsem Nikky video na you tube a wow!! fakt super promena a sama bez trenera (jasne s dvdckama, vis jak to myslim)
Prosimte nenaslas na jejim webu pasaz o tom jak upravila jidelnicek? Sice mam uz neco nahubnuto a nacviceno, ale rada bych videla jak to delala ona. Musim uznat (ac nerada) ze vypadam dost podobne jako ona na zacatku, potrebuju podobnou promenu;) a nez bych otravovala primo ji ptam se tebe jestlis to tam nenasla;)
Ty predpokladam chces zpevnit a max par kil (podle fotky tipuju ze nebude potrebovat totalni promenu)

hlavinka
6. bře 2013

@sariss dekuju - no, par kil, konkretne 6 az 10 v idealnim pripade....
Je mi lito, ale to jsem tam nehledala konkretne. Jen vim, ze omezila sacharidy, pridala bilkoviny. Ja to treba nedavam ty proteiny, takze snad uz zitra budu mit doma proteinovy napoj.
Mozna to maji nektery holky nacteny vic, tak snad Ti nekdo odpovi. 😉

hlavinka
6. bře 2013

@sariss zkus jeste k tomu jidlu neco tady http://www.fitnesstv.cz/dietni-jidelnicky

sariss
7. bře 2013

@hlavinka dik!
jak nedavas proteiny? protein=bilkovina,maso, ryby,,mecny vyrobky,tofu...i kdyz nevim jaka by mela byt idealni porce twxh bilkovin na den. myslim ze rovnez nesplnuju,urcite mi 1 porce bilkoviny chybi. a aai bude prilis sacharidu. kdyz clovek praxuje na plny uvazek je to tezky jist 5x denne a jeate super vyvazene pomery bilkovin a sacharidu+dost ovoce a zeleniny,ale je jasny ze bez upravy jidelnicku vysledky nebudou.
Jinak po 1 lekci L1 me pres den pekne rozbolelo celyvtelo a po vcerejsi druhy uz zacinam.trpet a je teprv rano. vecer sw obavam.ze se nehnu a proste to nedam.
je tu nekdo kdo to v zacatku denne nedal? jak jste to resily-1 den pauza? Rikam.si aby mi po ty pauze nebylo jeste hur.

lososka
7. bře 2013

@sariss nevzdávej to, každý měl první 3-4 dny krizi, ale to se dá rozcvičit a pak to zmizí a už to jde dobře, takže vyděržaj pionier! 😀

hlavinka
7. bře 2013

@sariss ja vim, ze tady vsude bilkoviny jsou. Ale proste nemam maso kazdy den. Jogurty a mliko jim, syry taky, sunku ano. Ale proste je to na den moc malo, mam tak 60% - 70% ☹ Vajicka mam rada, ale nemuzou byt kazdy den. Cocku taky jim, ale tak 1x za 14 dni. Tofu mi nechutna ☹
Ja jsem teda nemela jakoby den pauzu. Cvicila jsem 5 dni, ale pak jsme jeli na hory a tam jsem cvicit nemohla podle Jill. Takze tyden byl bez Jill, ale chodily jsme kazdy do kopce se sanema a detma - dost narocny 😀 A 3x jsem tam cvicila jen nejaky posilovani, bricho, nohy a zadek. Ale tak 15 minut.
Pak jsem pokracovala v te jednicce a bylo vse v pohode. Takze den pauzy by vadit asi nemel. Jestli Te boli kolena, tak tolik neskakej, zkus treba jen preslapovat anebo delej kardio jen ty ruce jakoze box.

sariss
7. bře 2013

@lososka Rozhodne nechci delat pauzu ale svaly boli uz hodne a do vecera se to jeste "rozlezi" a obavam se jestli to zvladnu pres tu bpolest. Kdyztak to proste budu muset nak osidit kdyz by to fakt neslo ale zkusim to dat. Jak ty jsi na tom, co ted cvicis?
@hlavinka Ja taky nemam maso kazdy den, mam s nim poslednich tak pul roku i celkem problem e proste na nej nemam chut. Jim dost ryby, ale veci jako jogurt nebo vubec mlecny vyrobky jim taky malo tak 3-4x tydne. Me tofu jako takovy (syrovy neochuceny, takova ta kostka co vypada trochu jakoby mozarella nebo tvaroh) taky nechutna, ale mam moc rada ruzny ty tofu burgery nebo uz ochuceny tofu kosticky trebas na cinu, nebo to davame i do salatu. Muj manzel je temer vegetarian, maso tak 1-2x tydne takze alternativy znam;) Koukni se v supermarketu do vegetariansky sekce treba budes mile prekvapena co toho dnes uz je a ze to je dobry.Ja ted aneziju v CR takze nevim presne jak je to u nas ale urcite uz tak jak tady.
A co vysledky - uz koncis 30 day shred, meris se? Ja jsme se omerila, vyfotila a az dneska prijdu dom a nebude se mi chtit cvicit a budu s evymlouvat ze me vse boli kouknu s en aty fotky to me spolehlive nakopne. Ja si je snad i vytisknu-to bude nejlepsi motivace!

sariss
7. bře 2013

@sanara_1 Ahoj, muzu se zeptat jak se drzis a jestli mas uz nejake vusledky? Ja jsem po 2 dni levelu 1 a myslim ze jestli to dam jeste dneska tak se zitra ani nehnu.

hlavinka
7. bře 2013

@sariss ryby treba rada mam, ale problem je, ze ty mrazeny jsou proste blato a cerstve tady nemame ☹ kdyz jsme v Treboni, tak chodime skoro kazdy den na jidlo do Supiny - candati filatko, salat nebo brambory - vytecne 🙂 ale pak teda jsme o dost lehci co se tyce penez ☹ Ale zas ty ryby jsou vazne vyborny.
U nas moc vegetarianskych sekci v obchode normalnim neni. Ale ve zdrave vyzive - specializovanem obchode takove veci maji.
Ja jsem jednu dobu jedla dost Dobacky, to je nalozene sojove maso (myslim?) a do rizota je to dobry. Ale prejedla jsem se toho. A Tofu jsem mela 2x ochuceny a teda nic moc ☹ No, to je fuk.
Ted se nemerim, chci se vazne zmerit az po skonceni 30DS. Ted si teda presne nepamatuju, kdy to je. O vikendu jsem jeden den nemohla cvicit (u rodicu) a 1 den jsem si dala dvojku a trojku najednou a presne nevim, zda to bylo utery? Takze zitra ci v sobotu mam posledni. V sobotu ale nevim, zda se mi povede cvicit, mame nejak nabity program. Ale zas jdu na HEAT, tak by se to nezblaznilo.
Jo, jeste s tim cvicenim - mne taky telo bolelo tak do 3. dne, myslela jsem, ze to neucvicim, ale tim skakanim na zacatku se svaly prohraly a nebolelo to tolik 😉 a 5. den uz je cloveku lepe 🙂

sariss
7. bře 2013

@hlavinka Tak se teda budu tesit ze o vikendu nebudu paralyzovana, snad, to bude 5 a 6 den. Ja bohuzel nezvladnu cvicit driv nez vecer po 8 hod az kdyz mala spi :( je fakt z eto uz jsem vetsinou unavena ale jinak to proste nejde, rano bych to i davala ale mala vstava brzy a chtela by mi asistovat a to proste u tohohle cviceni nejde.

hlavinka
7. bře 2013

@sariss a kolik ze je male? a pres den, kdyz spi by to neslo?
Ja teda vecery nedavam ☹ leda u kouzelny skolky, ale stejne po mne lezou. A Adelka blbe usina, vcera az ve 21:30, takze by to fakt neslo. Nastesti Majda pres den spi dost, cili se to da.

sariss
7. bře 2013

@hlavinka bude ji 2.5 ted v dubnu. Jak jsem psala vyse, neziju v CR, mala chodi do jeslicek a ja na plny uvazek do prace (ted jen na chvili pak zas na castecny - nastesti, ale to mi cas na cviceni neprida, chci byt co nejvic to jde s malou a jakoze to tady tolik nejde)
Musim se domluvit s manzelem ze budu cvicit rano a on ji mezitim pohlida/zabavi.

sanara_1
7. bře 2013

@sariss Zdravím Tě, na kg ani na cm ZATÍM žádná změna. Začla jsem 27.2. (středa), víkend (2. a 3.) bohužel ne, protože jsme tu měli dělníky a můžu Ti říct, že ty první tři dny cvičení byly pro mě krutý (tělo bolelo moc), ale dá se to vydržet. Zase cvíčím od pondělka, tzn. 6 den 1 levelu a nebolí mě nic, cvíčo už zvládám lépe, než na začátku, tak snad to bude jen a jen lepší. Nedělám si naděje, že by na mě po 1 a 2 levelu byl znát úbytek, ale snad za ten měcíc potom ano! Uvidíme. Tak Ti přeji pevnou vůli a trpělivost, jen ta růže přináší, jak se říká 😉