Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

ssaara
23. kvě 2012

Taky mě bolí tělo už po dvou dnech,a nejen ruce 😝
A u mě je to naopak,prvních 10 minut pohoda ,při druhý půlce už nemůžu a modlím se,ať už je konec 😀

zlobr
23. kvě 2012

@ssaara
No mě dnes od rána bolí celé tělo!!! Hlavně stehna a lýtka. To je ukrutná bolest. Nemůžu chodit ze schodů 😀. Ale to překonám a pojedu dál

gabrielaa
24. kvě 2012

ahoj všem, jak se vám cvičí v těch vedrech? 😎 dnes jsem udělala další porovnávací foto, po 23 dnech.. tady je odkaz: http://disguise.rajce.idnes.cz/Hubnuti_s_usmevem/ jméno: g.abriela heslo: hubneme 😉

angebot
autor
24. kvě 2012

@gabrielaa Gábi, já už to viděla na facebooku, to je úúúúúúúžasný!!! Jsi BOREC prostě! 🙂

ilona_k
24. kvě 2012

@gabrielaa
@angebot tak holky, abych se přiznala, po té chřipce se jaksi nemůžu dokopat k tomu, abych znovu začala... jaksi jsem se rozležela a zlenivěla 😠 Ale Gábi, když vidím tvoje výledky, no nemůžu říct nic jinýho, než že jsem na ty fotky čuměla jak puk a říkala jsem si kurňa ta je dobrá 😀 chtěla bych mít pevnou vůli a chuť do cvičení jako ty 🙂 musím se nějak nastartovat.... ale jak? 😀 😀

sunysara
24. kvě 2012

@gabrielaa ty jo tak to jsou krásné výsledky. a dodržuješ ještě nejakou striktní dietu nebo to je jen tak tím cvičením??

gabrielaa
24. kvě 2012

@angebot díky 😉 @ilona:k taky děkuju 😉 já jsem teď nastartovaná až moc, uplně nehorázně mě to chytlo 😎
@sunysara žádná dieta, jen zdrav= stravování a dostatek pohybu (nejenom Jill)

fassy
24. kvě 2012

@gabrielaa No šikulka, klobouk dolů 🙂 U mě ty výsledky nebudou tak razantní, ale až dokončím 3. level, tak se taky vyfotím a třeba budu čučet 😀 Ale centimetry dolů jdou skoro samy 🙂 Taky mě to hodně chytlo a už jsem si stáhla další cvičení s Jill, tak po docvičení začnu ještě jednou třicítku a pak zkusím něco jiného od Jill 🙂

sunysara
24. kvě 2012

holky a udýcháte to? já mám pocit že vyflusnu dušu dycky 😀

alca22
25. kvě 2012

@gabrielaa No super, závidím 😉 . Já teď 2 dny necvičila. měla jsem ms a nebyl ani nějak čas. MYslíte že tím cvičením sem mohla nějak ztratit ms. Vždy ji mývám tak kolem 5 dní a teď všehovšudy 3 dny a slabounkou. Dnes jsme si dala zase do těla. MYslíte že když jsem ty 2 dny vynechala, že je mám doplnit? Zítra bych měla začít ll. level.

janicka1984
26. kvě 2012

Ahoj holky, můžu se k vám přidat?
Mám za sebou teprve 2. den cvičení. Sice mě bolí každý špek na těle, ale musím říct, že mě to cvičení docela i baví 😅

ilona_k
28. kvě 2012

@sunysara no já to horko těžko udýchávám... ale asi tu bude tím, že jsem kuřák 😖

sunysara
28. kvě 2012

já jsem ted byla nachcíplá a tak nejak jsem se k tomu nedokopala ted si to chci vypálit stáhle to mám už dlouho ale vypálit to potřebuju abych cvičila s telkou.

@ilona_k no já jsem zvedavá jelsti me to nepoloží. dneksa je hrozne dusno jakýsi divno. motá se mi hlava jsem ráda že žiju ale až to vypálím tak budu muset začít. jen nevím jak se k tou prvnímu dokopatl.

fassy
29. kvě 2012

Holky tak ještě 2 dny a mám odcvičeno 🙂 Změřím se, vyfotím a doma pak zvážím. Dám si tak týden pauzu a pak pojedu znovu 🙂

nunynka86
29. kvě 2012

@angebot ahojky po dlouhé době se hlásím, byla jsem mimo, tak dnes začínám znova civičt, ale chodím aspon 3x týdně na brusle, včera jsem byla na spinningu, a to bylo super, takže každý pondělí zařadím spinning. a ještě semtam posilku.
Jinak co se týče kryo, tak jdu příští víkend, taky jsem si koupila poukaz a jsem na to hrozně zvědavá! ale prej to jde vidět třeba až po měsíci a kousek.

nunynka86
29. kvě 2012

@gabrielaa Ahojky, začínám po nějakeé době znovu cvičit levely, tak se chci zeptat jestli bych taky mohla vidět foto pro inspiraci. díky moc
🙂

nunynka86
29. kvě 2012

@fassy jsem moc zvědavá na výsledky, já dnes začnu a ten měsíc mi vyjde přesně 2 dny před odjezdem na dovolenou, tak snad to taky pujde dolů. 🙂

vrtenka
29. kvě 2012

Ahojík, jsem tu nováček, i já shazuji kilečka a od prosince je 10 kg dole, do původní váhy před těhu ještě potřebuji 3,5 kg dolů, cvičím už dva dny 30 minut na rotopedu a 10 minut na orbitreku a zajímavý je, že mám každý den o 400 g míň, tak uvidíme, kdy se to zastaví

gabrielaa
29. kvě 2012

@nunynka86 mrkni kousek nahoru, je tam odkaz i heslo 😉

nunynka86
29. kvě 2012

@gabrielaa už jsme koukala a fááákt jsem čučela, celkem mazec, taky se vyfotím a uvidíme za měsíc. Břicho ti šlo parádně!!!

gabrielaa
29. kvě 2012

@nunynka86 břicho bylo jediný, kde byl vidět na první pohled nějaký výsledek..jinak jen zpevnění

nunynka86
29. kvě 2012

@gabrielaa ono i zpevnění je hodně, člověk není vyglandanej!!

dreana
30. kvě 2012

Ahoj holky, moc ráda bych se k Vám přidala 🙂 Od pondělí bych chtěla začít cvičit Jill každé ráno před prací, tak uvidíme jak to vyjde 🙂 Máte někdo zkušenosti s tím cvičit jí ráno?

Díky moc

verusa22
2. čer 2012

ahojky kočky.
Cvičím cvičím,ale težcě me to nebaví.
Holkyporaďte mě. Musím to prostě obměnit.
Jak se přesne od Jill jmenuje ten 6týdení program? kde se dá stáhnout jídelníček? a myslíte to cardio 1,2,3 je dobré?

terrorkax
2. čer 2012

Ahoj holky, rada bych se k vam pridala 🙂 necvicim teda 30 day shred, ale Body revolution, ale je to dost podobny 🙂 mam zasebou prvni tyden a citim se o dost lip. Nejvic zabrat asi dostavaji nohy, neskutecne me boli stehna, ale i presto me to cviceni fakt bavi 🙂 Ted jenom nejaky ty kilecka dolu a budu spokojena 🙂

Cvicite k Jill jeste neco jineho? Me se zda tech par minut denne docela malo, zkousela jsem cvicit dvakrat denne, ale nejak me to podruhy za den nebavilo tak hledam jeste neco jineho 🙂

fassy
3. čer 2012

Ženy, tak už se hlásím z ČR 🙂 Den před odletem (tj. 30.5.) jsem docvičila, teď si dávám už 4. den pauzu a už mi to chybí, ale dnes jsem si koupila činky, tak zítra začnu nanovo i s dietkou 🙂
Jinak po zvážení mám nějaké to kilčo navíc, ale to je asi těma svalama 😀 , na fotkách jsou jen malinkaté rozdíly, ale v cm to něco udělalo 🙂
Takže moje úbytkové skore po 30 dnech cvičení: prsa -4cm, paže -0,5cm, pas -7cm, břicho přes faldík -3cm, zadek -2cm, stehno nahoře s vnitřním faldíkem -2cm, stehno nad kolenem -4,5cm, lýtko -1,5cm.
Tak si myslím, že na to, že jsem žádnou dietu nedržela to není špatné 🙂

memollka
4. čer 2012

@terrorkax Ahoj 🙂, já jsem Jill začala teprve včera, tak nevim jak to zvládnu dál, ale přijde mi to taky málo, myslela jsem, že to bude náročnější..takže k tomu chci chodit dál plavat a když to vyjde tak na zumbu nebo brusle 🙂 Ale nemam děti, tak jsem na tom s časem trochu jinak..

angebot
autor
4. čer 2012

@fassy tak to jsou skvělý výsledky! Já teď asi taky zkusím to Body revolution, a uvidíme 🙂
@memollka A tohle je takovej základ, co by člověk měl zvládnout v pohodě, ale k tomu samo každej pohyb dobrej.. Já chodím ráda na brusle , na kolo, plavat, ale to není pravidelný, spíš nárazově 🙂

zlobr
4. čer 2012

Ahoj holky 🙂 tak já jsem dnes poprvé vyzkoušela Level 2. Je to teda úplně něco jiného oproti "jedničce" ale čekala jsem to horší. Uvidíme,jestli se zítra budu moct hýbat 😉
Jinak já na sobě po 10ti dnech žádnou změnu nepozoruju, a bohužel váha i míry tomu odpovídají. Vše zatím stejné. Ale baví mě to a rozhodně pokračuju 🙂

nunynka86
5. čer 2012

Ahoj holky, tak od zítřka začínám znovu, ve čtvrtek jsem si udělala něco s rukou anemohla jsem s ní vůbec hýbat, tak jsem musela přestat. Včera mi to fyzioterapeutka musela srovnat, teda celý záda. Takže zítra začínám znovu. Ale včera jsem byla na spinningu a dnes v posilce a je to fakt super
😀 😀 😀 😀 😀