• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Cvičení u moře. Neumřu vyčerpáním?

24. května 2016 
ahoj, máte někdo zkušenosti se cvičením u moře? v červnu jede a chci vědět co mě čeká, jestli neumřu vyčerpáním.
28. led 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
záleží na jaké cvičení ses dala. Je toho spoustu - tanec, aerobic, různá cvičení původem převážně z východních států...
Ale myslím, že umřít bys neměla, bývají to pohodové zájezdy
29. led 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky za uklidnění, jedu s aerobikem a nikdy jsem to necvičila
29. led 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak s aerobicem netuším, jak to chodí, ale mamka se účastnila nějakého thajského cvičení a cvičilo se ráno a večer, když nebylo teplo. Předpokládám, že takto to bude i u aerobiku. A určitě to nebude povinný, takže když nebudeš zvládat, tak se prostě vyplácneš na pláž a ostatní, ať si cvičí,ne?! :dizzy_face:
29. led 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem cvičit byla a chodily jsme ráno před snídaní a večer před večeří, tj. cca v 7:30 a v 17, zvládnout se to v pohodě dalo :wink:
30. led 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem chodila brzo rano a po poledni cvicit a bylo to super akorat ze to neni porad a jen na dovce :grinning: to by slo hezky dolu ty kila
30. led 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rita158.
Ahoj, byl jste někdo na zumba víkendu? Jedeme s kamarádkou v listopadu do jednoho wellness hotelu, a má se tam cvičit zumba. Mám trochu obavy, abych to zvládala. Sice cvičím pravidelně,ale nevím co od toho očekávat.
11. kvě 2016 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevíte jestli někdo umožňuje vzít si dítě na prodloužený víkend na cvičení? Chtěla bych si udělat trochu aktivní volno,ale nemám hlídání. Dceři je 6 let, tak jsem si říkala, že by mohla jet taky kdyby tam byl inějaký program pro děti. Něvíte o něčem? Díky
14. kvě 2016 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gitka888 koukni se na CK Capro. U nich si můžeš vzít dítě sebou, myslím že teda od tří let. Nemůžeš tam jet s mimčem. Zajistí ti tam pro něho program. Tak na to koukni. Je to dovolena-cviceni.cz
23. kvě 2016 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus879 to je super, díky. Ona právě pojede ještě kamarádka a taky by vzala dceru, tak by se tam snad i nějak zabavily, ale je lepší když tam pro ně bude něco nachystáno a stálý dozor. Zatím jsem to jen prolítla, ale nabídka je velká, tak to musím pečlivě prohlídnout.
24. kvě 2016 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek