• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Da se miminko do 6. měsíce rozmazlit?

3. září 2009 
tak já přímo běsním,když se mi někdo cizí snaží sápat se na kočár a malou :angry:
jenže já se s tím nesejřím :grinning: :sunglasses: řeknu, že si nepřeju, aby mi sahali do kočáru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pejsky taky nějak nemusím, protože když vidí, co všechno si olíznou, tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám spíš "umazlený" mimino - a dnes už batole. Mazlí se děsně rád dodnes.

He he , já nejlépe spala právě když jsem si nad ránem vzala mimi do postele. Cítila jsem ho na těle, dýchali jsme na sebe a oba sladce usnuli. Nakojila jsem a oba jsme spali ještě 2-3 hodiny jako zabití. :sweat_smile: Žádný návyk se nekonal, když jsme nekojili, usínal sám v postýlce nebo v náručí - podle nálady. Dneska zavřu dveře a on se tam upovídá sám s plyšákama.
Nenosila jsem ho, to by mi upadly záda, ale když plakal, chovala jsem, mazlila, hrála si. Když byl spokojený, hrál si na zemi sám.
3. zář 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaaa tak to jo..prvni dcera byla uspavana na rukach a do pul roku spala s nama a zuzo ..od roku spi ve svem pokoji parada..druha dcera musi snaset rev prvni a mamincinu unavu a malo casu usina sama a po pulnoci po prvnim jidle ji beru k sobe do pelechu spi se nam krasne dam si jeji nozicky mezi sve nucham ju a spime manzel ji sam chce.. :sunglasses: planuju do pul roku opet a pak pujde ke starsi dceri..usina sama..nekdy na rukach kdyz nemuze zabrat a je pretazena cucne kozu zavre oci ja ji prenesu..spi od 8do 1-2hodin kojeni a pak do6 pak si ji manzel bere do obyvaku a necha me dospat.myslim,ze ji nerozmazlujj
3. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aponchie,
my taky spíme s naším v jedné posteli..ale už je starší než byla vaše, je mu skoro 10 měsíců..přes den v pohodě usínal v postýlce ale pak se to pohnojilo, jeli jsme na 3 týdny k našim a zapomněli jsme kolotoč, on bez kolotoče nemohl v té dětské postýlce usnout no a tak teďkom spí v naší i přes den..
já si říkám jak přestanu kojit tak půjde spát do své postýlky snad to zvládne... :slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek