Dárcovství vajíček, je finanční odměna vždy jistá?

blondyna69
22. zář 2017

Chci se zeptat, chci se stat darkyni vajicek je finanční odmena vzdy jista? Chci samozřejmě pomoci bezdetnym parum ale nechci to zadarmo, kdyby nastali nejake problemy.😕

zdenkaell
22. zář 2017

pouze pokud se povede vajíčka odebrat.

laurinka2016
22. zář 2017

Záleží jak která agentura, ale jak je psáno výše jak se vše podaří darkyne plní doporučení píchá si injekce atd. Tak ano, mě to čeká 3.10 😉

andiienka
24. zář 2017

A je tu někdo kdo s tím už má zkušenosti? Já o tom dlouho přemýšlela, ale nakonec jsem to vzdala... Mám strach z toho píchání hormonů, kamarádka přibrala 8 kg... Co myslíte?

blondyna69
autor
24. zář 2017

@laurinka2016 chci jit do prague fertility centre.a presne jak tady psala naka pani mam strach z tech hormonu ale bez toho to bohuzel nejde.pred par rokmi jsem zvolila antikoncepci bez hormonu.

jaanicce
24. zář 2017

Ja byla darovat trikrat a uplne v pohode. Z injekci jsem mela strach a pak jsem to zvladla sama. Nic jsem nepribrala. Byla jsem v gennetu a naprosto v klidu, ale vse je individualni. Kazde telo snese neco jineho. Ja mam vysokou plodnost.

laurinka2016
24. zář 2017

Mám za sebou čtyři injekce a i když jsem se bála tak je to v pohodě, ne Teda že by to bylo příjemné ale prostě žádné drama picham si ji sama co se týče pribrani tak o tom slyším prvně a žádná z holek co znám co darovali nemluvila o pribirani, já na sobě nic takového nepozoruji... Uvidím ve středu co mi řeknou na ultrazvuku a jak se bude pokračovat, ale jsem zatím úplně v pohodě

emilkamilka
1. lis 2018

jak moc tě to bolelo?