Dotazníky za odměnu. Máte zkušenost?

5. říj 2020

Máte někdo zkušenost se stránkama populace.cz, kde se údajně vyplňují dotazníky za finanční odměnu?

sigyn
5. říj 2020

Já jsem u nich už několik let. Stejně tak ivyzkumy, gkf... Jen pro představu +/- výdělek za loňský rok byl u populace 350 Kč. Většinou to u těchto dotazníků není víc jak 400 Kč ročně.

autor
5. říj 2020

@sigyn A registrace je zdarma, když se něco nevyplní, není za to pokuta? A při rodičáku se musí tento výdělek někde hlásit?

kamca050
5. říj 2020

Tak já osobně vyplňují dotazniky pro spoustu ceskych i zahraničních firem a mám díky tomu měsíčně třeba 1500,-.

marketka_m
5. říj 2020

@kamca050 das nejake tipy?zajima me to

lachtanice86
5. říj 2020

@kamca050 tak to by mne taky prosím zajímalo, zde je možné dát odkaz

hanicka2310
5. říj 2020

@kamca050 take by me zajímalo

sigyn
5. říj 2020

Je to zdarma. Vyplní se profil a jednou za čas vám přijde do mailu odkaz na výzkum. Záleží jen na vás, zda ho vyplníte (anonymní, většinou píšou i odhad času, který to zabere. Když nevyplníte, tak se nic neděje, prostě za něj nic nedostanete. Hlásit se to nemusí. Myslím, že se to bere jako příležitostný přivýdělek, takže snad do 12k ročně bez daně.

nikoulinka
5. říj 2020

Ja mam třeba už několik let dobrou zkušenost s národním panelem. Stejný princip asi jako všude - vyplnis profily (vzdělání, cestování, nákupy, aod.) a na základě toho dostáváš dotazníky (upozornění chodí na mail). Po vyplnění dostaneš tzv. Oplátky. A za určitý počet oplatku si pak můžeš vybírat odměny 🙂

marketka_m
5. říj 2020

@nikoulinka ale je tompar kc mesicne...za to
@sigyn tady rikala ze mesicne ji to da par stovek

sigyn
6. říj 2020

@marketka_m Ročně, nikoliv měsíčně. To je velký rozdíl 🙂

marketka_m
6. říj 2020

@sigyn pardon to byla Kamca: cituji
Tak já osobně vyplňují dotazniky pro spoustu ceskych i zahraničních firem a mám díky tomu měsíčně třeba 1500,-.

supertom
5. srp 2021

Zdravím,
vyplňuji už delší dobu dotazníky. Tak kdyby někdo náhodou chtěl někam pozvat (zvu jen ke spolehlivým společnostem). Tak mi zde napište soukromou zprávu. Případně můžu cokoliv poradit či vysvětlit.

dibli
5. srp 2021

Taky vyplňuju, peníze chodí. Mám jich více, k tomu cashback portály (pokud nakupujete po internetu, tak to hodí nějakou korunu zpět)

miveja30
Odpověď byla odstraněná
Zobraz