Dárcovství vajíček, máte zkušenost?

Ahoj, máte někdo zkušenost s dárcovstvím vajíček? Nějaké problémy, bolesti nebo třeba tloustnutí po injekcích? Uvažuji (Sanus HK), ale nejsem si uplně jista, jaké máte zkušenosti, rady, typy? Děkuji!
veverusa
14. led 2013
Ahoj, s darováním zkušenost nemám, ale podstoupila jsem 2 IVF.
Hlavně jde o to, že je to nepříjemné. Bodat do sebe 10 - 14 dní injekce (někdy i 2 denně), chodit na kontrolní ultrazvuky a pak narkóza. Mě osobně to nepřišlo hrozné, ale dělala jsem to pro vlastní mimi (a to se nakonec povedlo přirozeně). Tloustnutí se nekonalo a bolest - no injekce trošku bolí.
Všechno ti tam vysvětlí a pak se můžeš rozhodnout.
lucmora
14. led 2013
já už podstoupila 2IVF. Ztloustla jsem, to určitě,akrorát stále se nám nedaří 😞
veverusa
14. led 2013
@lucmora Přesně vím, jak ti je. I nám se nedařilo. 2 IVF, žádná vajíčka ke zmražení. Beznaděj, zlost, smutek, závist. No a pak jsme se šli dohodnout co a jak dál no a ejhle - pan doktor řekl, že už nemá jak nám pomoct (v tu chvíli jsme omdlívala a pak řekl, že jsem těhotná. A všechny příručky, tabulky a rady jsme pokořili. Otěhotněla jsem 35 den cyklu - rozhodně jsem neležela půl hodiny po ...
Věř sobě a manželovi a možná i trošku doktorům - zvládnete to.
veruska007
15. led 2013
@machatka Ležela jsem na gynekologii a a sestřičky povídaly, že tam mají každou chvíli holky, co chtěly darovat vajíčka... že je ty instituce hlídají jen do odběru, ale že ty komplikace často přijdou až poté... že vypadají jak těhotné v 6. měsíci a někdy i přijdou o vaječník. Dost mě to odradilo.
lucmora
16. led 2013
@veverusa spontálně?to je super já jsem v beznaději, ted jsem zjistila,že sliznice by měla byt vyšší než dělali u ket mě při 7mm a něco. jsem z toho zmatená.
machatkaautor
16. led 2013
veruska007 - diky, taky uz se mi to zacina rozlezovat v hlave a asi do toho nepujdu, vzhledem k tomu, ze bych chtela jeste jedno mimco a v genech mam trosku brzejsi prechod, tak do toho nepujdu...sice by bylo hezke nekomu pomoct zazit ten pocit, kdyz drzis toho maleho drobecka a sledujes jeho vyvoj, ale preci jen zdravi je prednejsi a uz taky nejsem nejmladsi...diky za reakce 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli