Dárek pro 2letou neteř - kolem 500 Kč

market177
3. srp 2018

Ahoj maminky, prosím poraďte dárek ke 2. Narozeninám mé neteře, okolo 500 kc... Napadla mě jen plastová kuchyňka.. Díky za tipy...🙂

radecka1
3. srp 2018

Dětem se líbilo/líbí toto, skákací zvířátko, třeba něco podobného:
https://www.mall.cz/hopsadla/monza-zviratko-ska...

aklin
3. srp 2018

Povleceni s motivem, houpaci kun.

babanci
3. srp 2018

Mám dvouletou vnučku a tak vím, co takové mazlinky baví. U nás se třeba hodně maluje a zrovna včera si vybrala takové jako buclaté tlusté pastelky, Hezky se to drží a šíleně jí to baví. A taky vodovky, kup třeba takové ty omalovánky, jak se přetřou vodou a zbarví se. Je z toho nepořádek, ale to Tě nemusí zajímat, Ty to uklízet nebudeš. 😀 A nebo Bublifuk s takovým výrobníkem bublin, tím jsem si včera taky našplhala. Nebo nějaké nafukovací házedlo, košín na košíkovou, takový menší a nižší, dá se přidělat na skříň... nebo nějaký hudební nástroj, třeba pianko, to je taky fajn. Ať si to rodiče užijí. A taky kupujeme razítka, ale ty se staly "trezorovou" hračkou, razítkovala všude. Modelína...to je best. 😀

lioness34
3. srp 2018

Set konvicka plus hrnecky - muže si přelévat vodu do hrnecku a dělat caj a všem dávat - to se jim libi 😉
Další třeba hudební nástroje - což nevím zda potěší rodiče 😁 ale triangl bubinky nebo piano, kytarku ...
nafukovací hračky do bazénu - máme nádherného krokodýla chameleona želvy ... v létě využiji bezvadne....
Jinak balonky, bublifuky...křídy a tabuli (dá se sehnat i na bazaru krásná) ...

lioness34
3. srp 2018

A ještě odrazedlo...

babanci
3. srp 2018

@lioness34 😀Jo, Ty v tom taky dobře jedeš. Já jsem už zavalila její pokojík hračkami. Už mám od rodičů zákaz, tak to hrnu u nás doma. Poslední a obrovskou radost jsem jí udělala plechovou mašinkou, už to byl sběratelský kousek, tak jsem musela sáhnout hloubějc do kapsy.😀

lioness34
3. srp 2018

Křesílko...balony a balonky....kuželky (mají li kde hrát) dětský Petanque.... obruče....a modeliny....baletní sukynky ty taky jsou hezké...lampicku....batuzek, kufřík s barvama fixama a voskovkama pastelkami....kloboucek s kabelkou...pokud nemají tak balonky takove ty do bazénu, lehátka, dobble kids...

babanci
3. srp 2018

@lioness34 😀😀😀

lioness34
3. srp 2018

@babanci máme dvě holky 😁 😁 hraček asi tak na 5 pokojiku 😁😁😁😁

babanci
3. srp 2018

@lioness34 Tak to už asi sadu na pečení z modelíny taky máte, co? Jako váleček a vykrajovačky. 😀

lioness34
3. srp 2018

@babanci máme 😁😁😁😁

babanci
3. srp 2018

@lioness34 Já mám po třech dcerách dvě vnučky. Už toho moc není, co jsem jim nekoupila Teda...auto jsem jim nekoupila a nekoupím. 😀

lioness34
3. srp 2018

@babanci některé věci i 2x - jsou od sebe rok ....domeček pro panenky, stavebnice panenky a miminka, plysaky a ponici a konici a malovatka a laky na nehty.....plysaky a interaktivní drak a jednorozec.... tabule pokladnicky a stolní hry.... nám půdě 4pytle dalších 😁😁😁😁 brutální .... buď ale v klidu máme i auta a autodrahy a meče a stavebnice - máme i syna 😁😁

Jo a to mě napadá - malování na obličej se holkam líbilo - prodávají sadu i se šablonami ..../

lioness34
3. srp 2018

@babanci a tatru (ta se libi i holkam) a hopsaci míče

lioness34
3. srp 2018

A taky se jim líbily baterky - z toho byly nadsene všechny ze můžou v noci svítit....

ladyhacek
3. srp 2018

Ano omalovánky co se zbarvi vodou. Syn dostal od mojí sestry a byl šťastný jak blecha moc jí to bavilo.
Jinak u nás hodně frčí doktorka ( také dostal od tety) bylo mu asi 2,5.

Jinak syn má verzi a auty a moc ho to pořád baví 3,5let
https://www.kreativni-hracky.com/melissa-doug/m...

lioness34
3. srp 2018

@ladyhacek jasné doktorský set a pak polud má oblíbenou pohádku tak župan s motivy pohadky..

lioness34
3. srp 2018

Jo a kasa s kosikem a produkty ( z plastu ovoce zeleniny, mléko atd)

babanci
3. srp 2018

Ideálně dřevěné, myslím modely zeleniny a ovoce s nožíkem, jsou takové jako nakrojené a slepené suchým zipem a šikulky je umí rozkrojit. 😀To baví i mě.

babanci
3. srp 2018

@market177 Plastová kuchyňka 500 korun nestojí. My máme za 2 a půl tisíce a není to nic moc. ☹

martiniquest
3. srp 2018

@market177 Detsky batuzek. Hracek bude mit pravdepodobne mraky, takze toto je fajn prakticka vec a dvoulete dite uz ho muze klidne nosit - v nem treba hracku, malou svacinku...

jancabr
3. srp 2018

sice je to hračka 3+, ale naše tehdy dvouletá neteř to hravě zvládla - obrázky malované vodou.
https://www.vytvarnehracky.cz/produkt-1566/kouz...

market177
autor
3. srp 2018

@babanci dá se sehnat, ale samozrejme obyčejná, našla jsem na netu

market177
autor
3. srp 2018

@martiniquest ten už má 🙂

market177
autor
3. srp 2018

@babanci ovoce s nozikem už taky ma 🙂

zmrzlinka
3. srp 2018

Minipedie od Svojtky nebo nějakou magnetickou knížku. Nebo Lego Duplo. Nebo panenku - miminko.

fialka58
3. srp 2018

Taky jsem pro knížky ty jsou podle mě nejlepší...

klea81
5. srp 2018

Lego duplo