• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dárek pro tchýni. Poraďte

23. srpna 2010 
Holky prosím o pomoc :slight_smile: potřebuju vymyslet dárek pro tchýni, bude mít 60, takže nemůžu použít žádný z mých oblíbených dárků, ale spíš něco klidnějšího. Už týden něco hledám a nic, už mi pomalu hoří koudel u zadku... má totiž narozeniny za týden. nevíte některá o vhodném dárku?
30. črc 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A je to taková starší dáma nebo zachovalá tchyně která je pro každou leghraci?
30. črc 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No právě spíš starší seriózní dáma :slight_smile: proto takový problém něco vybrat :unamused:
30. črc 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ji dávali k vánocům lístky do divadla na muzikál a měla z něj opravdu radost:slight_smile: dobrý je třeba taky víkendový pobyt v netradičním penzionu, ale to je trochu dražší...
30. črc 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No dražší mi vůbec nevadí :slight_smile: mám ji ráda a jsou to přece jenom kulatiny, akorát teďka je nemocná a nemůže moc cestovat... což je škoda, protože pobyt je fakt dobrý nápad. Musím najít něco z čeho bude mít radost doma.... už začínám šílet, asi se vhrnu aspoň na objednání marcipánového dortu pro začátek :slight_smile: je to mlsalka. :grinning:
30. črc 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak musím uznat, že lístky do divadla nejsou vůbec špatný nápad, ale když je nemocná, možná bych věděla, co ji potěší:slight_smile: Před půl rokem jsem kupovala kolegovi z práce dárkový koš. Já vím, že to zní dost fádně ale vybrala jsem si tady www.dobrykos.cz a tam si každý najde ten svůj:slight_smile: Koupila jsem mu takový ten typický pro chlapy s masem a tak, ale myslím, že by se tam něco našlo i pro tchýni:slight_smile:
30. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabriel01 díky moc :slight_smile: zkusím projet a dám vědět jestli jsem našla její oblíbené pochoutky :grinning: musím se poptat manžela co má nejraději :slight_smile:
30. črc 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruna110 dobrý koš jsem minulý týden kupovala babičce (68) a byla jsem spokojená. Bylo to v krásné dřevěné krabici, dobroty byly pěkně naaranžované.
30. črc 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mě napadl dárkový koš - to snad ocení každý :wink: nebo pak nějaká dobrá (dražší) kniha - myslím tím typu encyklopedie (o tom, co ji zajímá - např. víno, cestování ....) a nebo třeba předplatné časopisu
30. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím, já bych asi sháněla něco pořádného - třeba pětikilové kladivo nebo pokovený váleček na nudle ... :grinning: :grinning:
30. črc 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych taky doporučila třeba nějakou encyklopedii, třeba nějaké divy světa, nebo nejkrásnější místa v ČR - to se nikdy neztratí a vždy se k tomu dá vrátit. I dárkový poukaz na kosmetiku, na masáže, do nějakého obchodu s oblečením určitě potěší. Dnes je dávají téměř všude. Nejsem zastánce dárkových košů pro členy rodiny - je to dárek pak pro všechny a nezůstane památka. Jen jsem viděla jako doplněk k dárku v proutěném košíku naaranžované ovoce - bylo to pěkné místo tradičních sladkostí.
31. črc 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak už je rozhodnuto :slight_smile: složili jsme jí perfektní koš :slight_smile: + k tomu poukaz na masáže :slight_smile: + marcipánový dort :slight_smile: díky moc holky :wink:
31. črc 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda, že má rada k něčemu byla:slight_smile: Je pravda, že po tom nezůstane památka, ale třeba ten košík pak k něčemu využije. I ten šátek.. Vypadá to fakt dobře, ale je mi jasné, že tenhle dárek by nepotěšil každého. Nápad s encyklopedií se mi taky líbil:slight_smile:
31. črc 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem na jedné diskuzi četla, že jedna paní dala svému manželovi k 50. narozeninám rodokmen. To je mi panečku originální dárek:slight_smile: Ale bohužel za moc peněz..
16. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak se chci pochlubit, co to bylo za dárek, byl to tenhle koš: http://www.dobrykos.cz/produkty/darkove-kose/112-diky-babi-exclusive/ pro naši babču jedině exclusive a tahle masáž: http://www.firmanazazitky.cz/medova-masaz-16
Holky díky moc za rady dárek se moc líbil :slight_smile: koš už je spapaný a na masáži byla a byla hodně spokojená.
Gabriel škoda, žeš s tím rodokmenem nepřisla dřív, to byl taky perfektní dárek. :slight_smile: to použijeme na další narozeniny :slight_smile:
23. srp 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek