Daruj hračku dětem z dětských domovů

valeriem
30. lis 2007

pepi: aha, už to mám... nevíte, co je to "beruškový telefon"? 😨

pepibubu
30. lis 2007

val, taky jsem o tom přemýšlela 😉

valeriem
30. lis 2007

pepi: ale už mám asi vybráno, jen musím zjistit, jak to vlastně funguje, nějak to tam nemůžu najít 😅

pepibubu
30. lis 2007

val, nejdřív se registruj - tj. vyplníš jméno, příjmení, mail, heslo, dáš "registrovat," a pak už to máš aktivní a vede tě to vlastně samo

valeriem
30. lis 2007

pepi: aha a do kolika dnů jim to má přijít... já jsem si vybrala něco, co nejdřív musím na netu koupit, u nás to nemají, tak ať to neprošvihnu 😅

pepibubu
30. lis 2007

do 4 a víkend se do toho nepočítá 🙂 takže do čtvrtka odeslat

valeriem
30. lis 2007

pepi: hm, tak to musím nějak pořešit, to teda nestíhám ☹

dendisa
autor
30. lis 2007

holky, předpokládám, že se to ty děti na netu sledují, jestli konkrétně jim už někdo něco koupil. Takže se budou pod stromečkem divit, když tam nic nebude, přestože na netu to bylo. A mohl by z toho být problém pro vedení, kdyby se to profláklo. Už nikdy by taková akce neměla šanci.
Myslím, že i puberťáci v děcáku jsou puboši jako všude jinde, kteří chodí do normální školy, s dětmi z "normální" rodiny. A tyhle děti jim dají pěkně vyžrat, že nemaj drahý mobily, značkový hadry, nebo tlustou zlatou ketu na krku. Takže když maj možnost něco si přát, maj možnost, že jim to někdo prachatější než jsou sami, koupí, tak si to přejou! Jinak nemaj šanci k tomu čuchnout, na brigádu můžou až od patnácti.
Je tam i chlapec, který chce mikroskop a polštář. Chápete to? Polštář! Takže tak slavný to se sponzory nebude, když musí ležet na sleželém erárním záhlavku. A tak by chtěl vlastní, nadýchaný... Kdybych mohla, všechna ta děcka bych obdarovala. Bez ohledu na to, jak moc jsou jejich přání nadstandardní. Já taky jako holka hrozně chtěla zlatý řetízek, to přece neukazuje na jejich povahu.

alcatko.j
30. lis 2007

Deni,mas uplnou pravdu 😔

pepibubu
30. lis 2007

Dendi, vlastně máš pravdu... jo, chápu polštář, ponožky, mikroskop apod... notebook a mobily jsem považovala za frajeřinu, ale když se nad tím zamyslím, máš pravdu. Já už si vybrala, co koupím, ale myslím že ještě s Honzou někoho vyberem... ale co to je obdarovat dvě děti z dvanácti set. Ale kdyby si tohle řekli všichni, tak nikdo nedostane nic, takže obdarujeme ASPOŇ dvě děti z dvanácti set.

V tyhle chvíle mě se*e že nejsem milionářka, každému bych koupila aspoň něco, aby nikdo z nich nebyl u stromečku naprázdno.

miminak
1. pro 2007

No jem ráda že se to konečně rozjelo 😉

romcatko
26. lis 2008
smardik
26. lis 2008

romcatko už mám odkaz uložený, kupovala jsem loni a ted bude taky 🙂

emamamamu
26. lis 2008

super, v praci na to mrknu a neco vyberem...

slunicko552
26. lis 2008

Ahoj holky tak dneska jsem objevila toto téma a je to hrozné určutě něco vyberu.

noangel
26. lis 2008

heh sem tam mrkla a nakej chlapec si preje cigarety Clea to je doufam vtip 😎

josefa
26. lis 2008

noangel, ten "chlapec" je mentalne postizeny a je mu 34, takze si nemyslim, ze to je vtip...

jabber
26. lis 2008

Přání těch starších nad 25 let - ty jsou teda až dojemný 😔 - teplé bačkory, pyžamo, deka, puzzle, pokladnička auto, hrací zvířátko nebo svítící vánoční stromeček... 😔

Jdu něco vybrat

jabber
26. lis 2008

nebo tričko XL 😅

nobody
26. lis 2008

nějaký človíček chce mluvící hrnec 😀 😉

pěkná věc, to musím rozhlasu uznat

jabber
26. lis 2008

nobody - to je hračka, víš 😀 http://www.babytoys.cz/4345/Novy-mluvici-hrnec....

nobody
26. lis 2008

to chci 😝

noangel
26. lis 2008

josefa pak uz sem si toho taky vsimla ale nestihla sem napsat 😉 stejne ale chtit cigarety na vanoce.....

skuli
26. lis 2008

Tak jsem to celé pročetla.Některá přání jsou dojemná.Když si třeba 46 letý mentálně postižený pán přeje cigarety,kafe a malé rádio.Nebo jsou tam 17 leté holčiny,které si přejí ručníky,talíře,prostěradla,deky do výbavy.Určitě něco pošlu.

miluska.woolley
26. lis 2008

Tak nas prcek se chce taky podelit o vanocni darky.

Co myslite ze je ozvučená závěsná hrazdička ? ze by mysleli kolotoc na postylku?

lenkabu
26. lis 2008

Děkuju za odkaz,už mám dvě hračky rezervované a ještě vybírám 🙂 Taky to pošlu všem co znám.

lenkabu
26. lis 2008

Mně dojala šestiletý holčička co si přeje perníkové srdce 😢

jabber
26. lis 2008

miluska - nad tím jsem taky přemýšlela, co tím básník chtěl říct 😅

lenkabu 😔

nobody
26. lis 2008

pche, ozvučená hrazdička... 😀
no já měl co dělat, abych nenechal zeleniska na mluvícím hrnci teda 😝

flora
26. lis 2008

děkuju za odkaz 😉