Daruj hračku dětem z dětských domovů

jakoubka
27. lis 2008

Holky já jse asi trotl,ale co mám dělat dál,když už jsem hračku rezervovala?

slunicko552
27. lis 2008

Určitě Ti poslali mail,tak ji musíš do 5dnů poslat,nepočítá se víkend.Až ji pošleš,najedeš na stránky a klikneš,že jsi ji odeslala 😉

pavly
27. lis 2008

ahojky, moc dekuju za odkaz
vcera jsem nevedela,co vybrat driv,jestli podle jmena,nebo veku....
nakonec jsme vcera rozhodli a nase mala terezka obdaruje velkou terezku-uz je darek koupeny,zitra posilam...
a jeste zkusime vybrat neco asi podle handicapu
diky moc za odkaz,pac ja se z toho darku dneska raduju cely den, jsem rada,ze jste to sem dali,ja to nevedela
mejte se vsichni fajn a at taky mate takovy krasny pocit 😉

binki
27. lis 2008

moc se mi to líbí, protože už jsem se sháněla po "stromu splněných přání" v Brně, ale zatím jsem nic neobjevila, takže super, už jen vybrat 😅

petule.h
28. lis 2008

holky, já v úterý u nás v europarku ve stromu splněných přání koupila holčičce za 1500,- miminko i s vybavením...tak z toho mám radost a zlanařila jsem i švagrovou...apod...dnes jdu nakoupit, tak ještě kouknu, jak se to hnulo..

lenkabu
28. lis 2008

Co je strom splněných přání?

maja26
28. lis 2008

Tak my jsme si s Mařenkou už taky zarezervovaly hračku pro Mařenku s MP tak máme radost že ji snad uděláme radost 😀

binki
28. lis 2008

lenkabu: už několik let po sobě byl vánoční strom v Galerii na Orlí, tam jsme přišli, utrhli si ze stromu přání a co tam bylo napsané, jsme přinesli zase nazpět, vpodstatě je to něco jako tahle akce rozhlasu, je možné, že strom bude jinde, ale nevím kde a kdy...takže jsme zatím poslali do rozhlasu jedny naušničky a dneska jsem koupila kosmetiku do dvou balíčků, rádi bychom koupili ještě dalším dětem...

pavly
29. lis 2008

tak jsem zblbla i segru,ta behala v polsku-pac tam bydli a taky nakoupila darecky a ja uz mam taky dalsi-holky,me to tak tesi!!! 🙂

romcatko
29. lis 2008

my máme tedé vybráno 😉 a děkuji, že jste se "chytli" a rozhdly/i udělat radost i dalším.

elischulka
1. pro 2008

Holky, co uz jste neco poslaly, pisete primo na balik jmeno toho ditete a heslo HRACKA? Ja se bojim, ze to nekdo z posty ukradne, kdyz to uvidi a premyslim, jak bych to udelala jinak????

lenkabu
1. pro 2008

eli:já to poslala doporučeně,doufám že na to si nedovolí sáhnout...na balík jsem napsala Hračka a protože jsem posílala 4 tak jsem je jmény označila jednotlivě.

elischulka
1. pro 2008

Diky, Leni!

romcatko
1. pro 2008

ještě jeden odkaz - přímo na DD, kde jsou i hračky pro mladší děti. Možná se dá na netu i pohledat nějaké další DD. Nevím. 😕 http://www.ddpd3.cz/?display=jezisek

georgine
1. pro 2008

ahojholky.. moc prospesná dskuse.. POkukuji a divám se cím bych mohla potesit , myslite ze je moc hloupé poslat treba starsí hracku, hezkou ale proste hranou 😉

skuli
1. pro 2008

georgine-Nad tím jsem taky přemýšlela,ale nakonec jsem usoudila,že to není moc dobrý nápad.Ježíšek přece nosí hračky nové.

sisstin
1. pro 2008

holky..nečetla jsem celou diskuzi...vlastně vůbec..ale po jedné kauze na MMB..královstvý..jistě znáte 😝 tak tam psaly, že děti z DD..vůbec o staré hračky nestojí..ani vychovatelé, oni mají všechno nové..a jejich sny jsou běžné jako všech pubertáků, takže MP3..atd. 😉

sisstin
1. pro 2008

tak už jsem mrkla na ten odkaz..takže většinou fakt normální sny..., MP3, značkové oblečení, telefony atd. 😕 dostal mě parfém Bruno Bannani 🙂 ale teda, na to , abych koupila cizím dětem takhle drahé věci..to teda fakt bohužel nemám 😒

jabber
1. pro 2008

Holky a jak se to pak řeší, když některé děti dárek dostanou a některé ne? Co myslíte? Vždyť jim to musí být strašně líto 😅 😔 nebo jim ten zbytek koupí z nějakého fondu DD sám? 😅

sisstin
1. pro 2008

no to mě taky napadlo teda 😕

jameson78
1. pro 2008

vloni dárek nedostalo pouze 18 dětí z těch něco přes 1200, těm koupil dárky rozhlas, případně dostaly dárky, co lidi posílali jenom tak, bez určení

jabber
1. pro 2008

jameson - tak to je dobře, díky za objasnění 😉 🙂

binki
2. pro 2008

ještě zbývá cca 280 dětí bez dárku 😉

jabber
2. pro 2008

binki - už jen 252 🙂
v kategoriích do 3 let už tam není žádné dítě a do 6 let je tam už jen 5 dětí 😉

binki
2. pro 2008

ale stále tam je hodně teenagerů 😔

sisstin
2. pro 2008

jenže puboši maj moc nákladná přání 😅

binki
2. pro 2008

mp3 se dá koupit v datartu i za 600,-...auto na ovládání za 500, stříbrný prstýnek taky tak, jsou tam i kosmetické balíčky...

sisstin
2. pro 2008

no, smekám před vámi, kdo koupíte cizímu dítěti darek za 500a výše 🙂 to je fakt hezký 🙂 já jsem asi bohužel moc materiální, to mi přijde moc už 😕

slunicko552
2. pro 2008

Jednou za rok 500Kč neí zase tak moc ne? 😉

koberuska
2. pro 2008

Děkuji za odkaz, už jsem taky nějaké drobnosti zarezervovala a ještě pošlu něco navíc, ať to rozdělí přímo sami. Myslím, že to není o penězích, každý si tam najde něco dle finančních možností a myslím, že i levnější dárečky udělají radost, když si to děcka přejí.